Červen 2014

Jessica stops by Duplex on Third Restaurant (27.6.2014)

30. června 2014 v 15:32 | Toxique |  Candids 2014
V pátek po svatbě probíhala oslava v restauraci, toto jsou fotky, když tam Jessica mířila. Měla na sobě ty stejné úžasné šaty a boty, jen sáčko vyměnila za jeanovou bundu a opět jí to hrozně slušelo:) S tou bundou se mi to líbí snad ještě víc, pokud je to vůbec možné:) Krásné fotky :)Jessica and Cash attend wedding (27.6.2014)

30. června 2014 v 8:00 | Toxique |  Candids 2014
V pátek se Jessica s manželem Cashem zúčastnili svatby přátel. Byla to svatba fotografa Mike Rosenthala, který Jessicu párkrár fotil a Jen Atkin, která občas dělá Jessice účesy na akce. Jessica dorazila ruku v ruce s Cashem a moc jim to slušelo. Jess byla teda nádherná. Měla na sobě úplně dokonalé bílé šaty, sáčko, boty a náhrdelník. Nedávno bylo období, kdy jsem mohla párkrát "konečně" napsat, že se mi na ní něco nelíbí, ale v poslední době je všude úžasná:)The launch of The Honest Company at Target (25.6.2014)

29. června 2014 v 14:00 | Toxique |  Appearances 2014
Druhý den poté, co se Jessica vrátila do LA, oslavovala ve své firmě. Její výrobky totiž začal prodávat jeden z největšíh amerických obchodních řetězců Target. Objevily se krásné fotky přímo z obchodu:) Jessica na sobě měla svůj klasický oblíbený outfit. Mě se moc líbí hlavně ty lodičky a taky její vlasy, slušelo jí to:)Jessica touches down at LAX after trip to Turkey (24.6.2014)

29. června 2014 v 10:00 | Toxique |  Candids 2014
Ve středu se Jessica vrátila z Istanbulu domů do LA. Moc se mi líbí její sáčko, kabelka a tričko:) A s těma kalhotama to barevně hezky ladí. A vypadá krásně i když je unavená:)Personal photos #155 - Turkey

28. června 2014 v 6:00 | Toxique |  Personal photos 2014
Poslední fotky z Turecka. Na osobní fotky z Turecka jsem si nechala zvláštní článek. Jsou totiž skvělé. Dala jsem do článku nejen fotky od Jessicy, ale i od Lauren Andersen a Davyho Newkirka, kteří tam byli s ní. Nastřádalo se jich tedy dost :) Lauren je vizážistka Jess a Davy kadeřník, dělali jí tam doprovod kvůli akcím. Lauren už asi všichni znáte, je s Jessicou skoro pořád. Z fotek je vidět, že si to tam prostě užívali. Vypadá to tam nádherně. Fotek je tolik a všechny skvělé! Navíc je Jess všude skvěle oblečená, má perfektní outfity, třeba ten u té první kávy, ale i ty další:)

@laurenandersen: Best part of waking up is #turkishcoffee in our cups @jessicaalba


Magnum celebrates its 25th Birthday with Jessica Alba (23.6.2014)

27. června 2014 v 11:00 | Toxique |  Appearances 2014
Oslavy 25. výročí Magnum pokračovaly i v pondělí. Den po Golden Butterfly Awards se Jessica zúčastnila další akce. Nejdříve poskytla rozhovor a potom se akce přemístila ven na mořské molo. Tam Jessica rozkrojila dort s 25 zmrzlinami :) Vždycky zírám, jak je Jess skvěle příležitostně oblečená. Na Zlatých Cenách měla na sobě zlatou róbu, tato akce se konala u moře a tady Jess vypadala jak mořská panna která právě vystoupila z moře :D Aspoň mi tak přijde. Ladí s mořem i s dortem. Ty šaty jsou hrozně hezké, originální a prostě skvělé na tuto příležitost. Má prodloužené vlasy, které jsou úplně krásné. Úžasně k tomu ladí stříbrné lodičky a úplně dokonalý make-up! :) Ty fotky z venku jsou nejlepší :)Turkish TV Show - Interview with Jessica Alba

26. června 2014 v 16:00 | Toxique |  Video
A tady je k předchozím fotkám ještě rozhovor:) Jessica je tam neuvěřitelně milá a půvabná. Ona je ve videích ještě krásnější než na fotkách :) Navíc to prostředí u moře je prostě dokonalé.
Jess se ptají, jak se jí líbí v Turecku nebo co tam koupila hokám a Cashovi. Říká, jak je vděčná za život, který má, mluví o dětech. Taky se já ptají na její krásu. Jess odpovídá, že člověk je krásný, pokud je krásný a šťastný uvnitř. Její recept je hodně spánku, hodně vody a být šťastný. A taky být sebevědomý. Dál se jí tam ptají, čím by se živila, kdyby nebyla slavná. To Jess říká, že by byla ráda foto žurnalistka. Jessica mluví pomalu a působí tak jistě a zároveň hrozně mile :) Úžasná osoba.Jessica shoot interview for the turkish press (23.6.2014)

26. června 2014 v 14:00 | Toxique |  Appearances 2014
V pondělí Jessica poskytovala v Istanbulu rozhovor. Fotky na tom molu jsou skvělé :) Jess na sobě měla krásnou zlatou sukni a flitry a bílý top, moc se mi tu líbila :)Cash with his girls shopping in Beverly Hills (22.6.2014)

26. června 2014 v 6:00 | Toxique |  Candids 2014
Na chvíli se přemístíme z Turecka "domů" do LA. U Warrenů jsou neděle rodiné, a když není Jessica doma, vyrazí si s holkama alespoň Cash :) Cash vzal v neděli svoje dcery Honor a Haven na nákupy do obchodů Kitson a Bristol Farms. Když je s dětmi Jessica, vždycky je s nimi sladěná a je super že teď místo ní Cash! Vypadají všichni krásně, jestli holky oblékal Cash tak palec nahoru :D Cashovi to moc slušelo a holky byly v šatičkách zlaté. Honor je navíc taková vtipná, jak je vysmátá a má ty vypadané zuby :D A na té fotce zblízka je totální Cash:)Magnum Golden Butterfly Award Ceremony, Istanbul, Turkey (22.6.2014)

24. června 2014 v 16:21 | Toxique |  Appearances 2014
Připravte se být oslněni :) Toto jsou fotky z Golden Butterfly Award Ceremony. Byla to slavnostní akce, která oslavala 25. výročí zmrzliny Magnum. Jessica se k této příležitosti stala jejich tváří, už dříve pro ně natočila reklamu a nafotila photoshoot. Akce se konala v Istanbulu v Turecku a Jessica ji zahajovala.
Jess na sobě měla naprosto úžasnou slavnostní zlatou róbu od Romony Kevezy, která se mi líbí ještě víc než ta co měla na Met Gala. Vyniká její dokonalá postava, navíc je to úžasný materiál s krásnými detaily. Měla udělaný krásný účes, což je oproti rozpuštěným vlasům hezká změna. K tomu perfektní psaníčko a moc zajímavé originální náušnice. Vypadala skvostně :)Jessica with friends goes for lunch in Istanbul, Turkey (21.6.2014)

23. června 2014 v 19:30 | Toxique |  Candids 2014
Objevilo se pár fotek i z Turecka. Jsou ze soboty, kdy byla Jessica s přáteli Lauren a Davym na obědě a po památkách. Moc se mi ale líbí její outfit! Má na sobě bílý top, žlutou sukni a modrý svetřík. Líbí se mi moc i její kabelka a celkem i sandálky. Vypadala krásně:)Jessica arrives at airport in Istanbul, Turkey (20.6.2014)

23. června 2014 v 12:08 | Toxique |  Candids 2014
Fotky z pátku, Jessica opustila New York a dorazila na letiště v tureckém Istanbulu. Jessica tu je kvůli své kampani k Magnum a taky tu zahajovala Magnum Golden Butterfly Awards. Čekal tam na ni pořádný uvítací výbor, od lidí z Magnum s květinami po spoustu fanoušků. Jsou to skvělé fotky :) Líbí se mi Jessičino sako, kabelka a lodičky. A sluší jí ty rovné vlasy, které poslední dobou má, je to hezká změna:)Personal photos #154 - Entrepreneurs Of The Year

22. června 2014 v 15:33 | Toxique |  Personal photos 2014
Jedna trošku starší novinka, než se vrhnu na Turecko. Zato ale pořádná, je to další úspěch pro Jessičinu firmu The Honest Company. Jessica & Honest totiž vyhráli ceny Entrepreneurs Of The Year, stali se tedy podnikateli roku :)
Jessičina firma funguje 2 a půl roku a vyrábí výrobky pro malé děti, od plínek, přes šampony až po kočárky, které jsou všechny neškodné k životnímu prostředí, bez toxických látek a s krásným dessignem. Firma také tyto výrobky mnoha rodinám daruje. Splupracují s charitativními organizacemi, darují výrobky těm, kteří si je nemohou dovolit, pořádají akce pro nastávající maminky.
Jessica si pro cenu přišla s celým svým vedoucím týmem z firmy. Je tam mezi nimi jediná žena a zrovna jim všem šéfuje :D Jsou to skvělé fotky a všichni byli patřičně nadšení, pogratuloval jim i Cash :)Jessica out and about in New York City (19.6.2014)

22. června 2014 v 15:29 | Toxique |  Candids 2014
Fotogtafie ze čtvrtka. Jessica nejdřív navštívila FOX & Friends studio, pak byla na konferenci ke kampani Zico Coconut Water a pak se vracela do hotelu. Měla tu ten stejný úžasný outfit - dokonalá sukně, top, kabelka i lodičky :)FOX & Friends, FOX New Studios (19.6.2014)

21. června 2014 v 17:24 | Toxique |  TV shows 2014
Ve čtvrtek ráno Jessica v New Yorku navštívila FOX & Friends. Mluvila tam o firmě Honest, o Sin City a potom o své nové kampani na kokosovou vodu Zico. Můžete vidět, že ji tam také všichni ochutnali, je to kokosová voda s čokoládovou příchutí. Jsou to zlaté fotky Jess je tam fakt úžasná. Měla dokonalý outfit, líbí se mi sukně, top i lodičky. Taky jí moc sluší ty vyžehlené vlasy. A dokonale se tam směje :) Nádherné fotky a pak přidám i video :)