Prosinec 2014

Happy New Year

31. prosince 2014 v 11:00 | Toxique |  About Blog & Me
Tak aby to tu bylo komplet, tak vám ještě chci popřát vše nejlepší do nového roku. Ať už Silvestra slavíte, nebo ne. Já za chvíli vyrážím s přítelem kupovat ingredience na koktejly :D Oslavíme to, a pak mě čeká spousta práce do školy a ke státnicím. Ale o tom ještě později. Toto je krásná fotka Jess s Cashem z loňského Sivestra, který slavili stejně jako letos v Mexiku. Tak se mějte perfektně, děkuji za vaše komentáře a v novém roce se tu "uvidíme", rubriky 2015 už mám nachystané :D


Sin City: A Dame to Kill For - Jessica Alba´s Dance Scene

30. prosince 2014 v 12:15 | Toxique |  Video
Když jsem toto video viděla, musela jsem je sem dát. Je to scénka z filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil. Jessica si tu stejně jako v prvním filmu zahrála prostitutku Nancy Callahan a v tomto videu můžete vidět její super erotický tanec ;) Ta se teda pořádně odvázala, je tu boží. Co ona všechno neumí :D Hlavně chlapům se jistě bude líbit :D :)Sin City: A Dame to Kill For - Photos & posters

29. prosince 2014 v 16:42 | Toxique |  Movies - news
Jessica má většinou tolik nových fotek, že na filmové novinky není čas. Tak teď, když si užívá dovolenou v Mexiku, jdu to trochu napravit a přidávám spoustu fotek z filmu Sin City: A Dame to Kill For a taky nějaké fan arty. Film měl u nás premiéru v září. Ještě jsem ho neviděla, ale stáhnu si ho, na uložtu i webshare.cz je i s titulky :) Kvality prvního filmu z roku 2005, což je jeden z nejlepších filmů vůbec, nejspíš dosahovat nebude, ale i tak jsem četla pozitivní recenze a určitě to bude stát za zhlédnutí, já se na to teda moc těším. Jessica tu hraje opět Nancy Callahan a v tomto filmu bude mstít smrt svého zachránce Johna Hartigana. Fotky jsou parádní :)Jessica with her family arrives at LAX (26.12.2014)

28. prosince 2014 v 18:10 | Toxique |  Candids 2014
Stejně jako každý rok, i letos vyrazila Jessica s rodinou hned po Vánocích na dovolenou. Jezdívají do Mexika, fotky odtud zatím nejsou a ani loni žádné nebyly. Objevily se ale fotky z letiště LAX. Jessica měla perfektní outfit, takový vyletněný. Ty ryfle jsou boží, přesně takové šílené jsem před nějakou dobou marně sháněla. Jsou k nim super ty šedé doplňky a béžový klobouk, hlavně svetřík je pěkný:) No moc se mi tu líbila. Taky je malá Haven úplně zlatě oblečená a Cashovi to taky nehorázně sluší;)Instagram #173 - Christmas

27. prosince 2014 v 10:22 | Toxique |  Personal photos 2014
Vánoce jsou za námi a Jessica se s námi podělila o nějaké jejich vánoční fotky, tak je sem musím dát. Moc se mi líbí ta předposlední, tam jsou krásní, skvěle oblečení a prostě zlatí. Poslední/úvodní je zas roztomilá :) Jinak jsou v článku fotky od 21. prosince až do dneška. Jedna fotka z kaceláře, pak fotky ze cvičení, na první je skvěle oblečená a druhá je s tím tátou :) A pak fotky s vánoční tematikou.Taky se mi líbí ta fotka, kde jsou nahoře maminky a pod tím jejich dcery, podle vzhledu jde hezky poznat která je komu patří, ještě se mohli tak seřadit a bylo by to boží :D :)

#MerryXmas from our family to yours


Jessica with her Dad out in LA (23.12.2014)

26. prosince 2014 v 12:23 | Toxique |  Candids 2014
23. prosince o půl 7 ráno vzala Jessica svého tátu Marka na hot yogu :D Ten z toho měl docela zážitek a potom na svůj facebook napsal, že jeho předsevzetí do nového roku je nebýt v místnosti ten v nejhorší kondici :D Objevilo se pár fotek z rána, když mířili do tělocvičny, nebo se už vraceli, nevím. Jess tu byla bez make-upu ale i tak úplně krásná a měla na sobě pěknou teplákovou soupravu. No a u nedávných fotek s mámou jste někteří psali, že se Jess na mámu nepodobá, tak můžete vidět že je celý táta :)Instagram #172

24. prosince 2014 v 19:22 | Toxique |  Personal photos 2014
Jsem tu zase s novýma osobkama. První fotky jsou z New Yorku, kde byla Jessica na výletě s Honor. Ty úvodní je krásná a i ta s H. v letadle. Pak jsou tam fotky z vánoční oslavy, ta s Haven je úžasná a to jídlo tam to je taky něco :D Pak Jess fotila nový photoshoot a poslední fotka je z další vánoční party, co pořádala Jess tentokrát ve své firmě. Na předposlední fotce je se svými rodiči.

@jessicaalba: This #coconutmilklatté from #FrogsCrownNYC is my everything ❄


Merry Christmas from JAO

24. prosince 2014 v 7:00 | Toxique |  About Blog & Me
Milí návštěvníci, za tento blog Vám všem přeji krásné Vánoce a pěkné prožití svátků :) Užijte si je co nejlépe a s těmi pro vás nejdůležitějšími ♥ A děkuji za krásnou návštěvnost, ve včerejší "výroční" den opět přesáhla stovku :)3 years online

23. prosince 2014 v 12:00 | Toxique |  About Blog & Me
Uběhl rok a je zase čas na tento krátký informační článek :) Dneska už to jsou tři roky, co tento blog existuje! Neuvěřitelné. Je to můj už třetí blog, ale už jediný a nejoblíbenější. Jessica je nejen krásná, ale neuvěřitelně multifunkční, srdečná, šéfuje firmu, která má několik set zaměstnanců, věnuje se dětem, charitě, ale co si budeme povídat, však víme :D Za ty tři roky, co tu jsem, se tu vystřídalo 27 krásných layoutů. Články se tu objevují skoro každý den a dohromady to je neuvěřitelných 1847 článků :D :) Až to bude 2000, chtělo by to nějakou oslavu, ale na to asi pak stejně zapomenu :D Myslím, že za tu dobu blog získal nějaké stálé návštěvníky, s některými jsem se poznala trošku víc, což jsem moc ráda, s jinými méně, ale každému z vás děkuji, že sem chodíte. Kdybych tu neměla konentáře, nemělo by smysl to dělat, takže díky, díky vám mě to baví
(a ta fotka je úplně boží :D).Jessica with Haven running errans in LA (21.12.2014)

22. prosince 2014 v 15:03 | Toxique |  Candids 2014
Krásné fotky z včerejší sváteční neděle. Jessičina starší dcera Honor měla baletní vystoupení a Jess, Cash, Haven i Jessiini rodiče se na ni byli podívat. Pak šla Jess s Haven nakupovat do Whole Foods. Byly tu obě dokonale svátečně oblečené, Jess by klidně mohla začít navrhovat módní kolekce pro mámy s dětmi :D protože byly úžasně sladěné. Líbí se mi, že se oblíkají podobně ale zas ne úplně stejně. Obě měly tmavěmodrou sukni, Jess k tomu měla bílý top, vzorovaný svetr, červenou kabelku a úžasné fialové boty. Na té kabelce mi trochu vadí ten nápis, jinak barevně krásně ladila. Boty jsou parádní. Haven byla taky zlatá, jako vždy :) Poslední fotky z obchodu jsou roztomilé, jak si Haven brala a táhla tu tašku :)Jessica stops for drinks and then heads to her Honest Co office (19.12.2014)

21. prosince 2014 v 16:50 | Toxique |  Candids 2014
V pátek se Jessica stavila pro drinky a pak šla do své firmy Honest, kde zrovna měli vánoční oslavu. To pak uvidíte fotky u osobních fotek. Vypadala dokonale, ten outfit je krásný. Krátké černé šaty s bílým vzorem a k nim černé punčochy, boty, svetr a klobouk. Když šla do firmy, vyměnila kabelku a místo svetru si vzala kabát. Moc se mi líbí hlavně ty šaty, ty jsou senzační a taky ten klobouk to krásně oživuje. Boty jsou k tomuto outfitu taky úplně parádní. K tomu měla pěknou tašku s logem své firmy. Jsem ráda, že zas změnila styl, někdy před rokem měla takkové elegantí období, kdy furt nosila saka a teď se oblíká tak mladistvěji, což se mi moc líbí.Film Independent Live Read (18.12.2014)

21. prosince 2014 v 11:00 | Toxique |  Appearances 2014
Ve čtvrtek se Jessica zúčastnila akce Film Independent Live Read, což je festival, kde herci na podiu čtou scénáře různých filmů a za nimi jsou promítány fotografie. Jessica se zúčastnila čtení klasické verze Star Wars a četla scénář Princezny Leiy. To je podle mě skvělá akce, i když ve Stars Wars se vůbec nevyznám, takže k tomu více psát nebudu :D Byli tam i její rodiče. Jessice to moc slušelo, líbí se mi ten outfit.Jessica out for lunch with her mother (18.12.2014)

20. prosince 2014 v 14:04 | Toxique |  Candids 2014
Ve čtvrtek si Jessica zašla na oběd s mámou Catherine. Vypadaly tu obě skvěle, Jess na sobě měla jednoduchý, ale moc pěkný outfit. Krásný černý kabát, černé kozačky, kabelku a modré jeany. Moc jí to slušelo :)Jessica spend Sunday afternoon hanging with her girls (14.12.2014)

19. prosince 2014 v 8:00 | Toxique |  Candids 2014
Zatím poslední nové fotky, které jsem si šetřila, když byly ty z oslavy, jsou z neděle 14. prosince, Jessica ji opět strávila s holkama H&H. Nakupovaly spolu dárky a pak se stavily v Coffee Bean & Tea Leaf. Opět se můžeme kochat jejich outfity, byly tu zlaté. Jess na sobě měla modrou košili a k ní černou sukni, silonky, boty a koženou bundu. Parádní outfit ve kterém opět spíš vypadala jako jejich sestra. Honor to taky moc slušelo a moc se mi líbila Haven. Ta vypadala rozkošně v sukýnce, svetru, úplně cool botách a s culíčky:) Na poslední fotce je úplně cuteJessica with her family rush to the Honest Party (13.12.2014)

18. prosince 2014 v 12:25 | Toxique |  Candids 2014
Ještě pár fotek ze soboty, když Jessica s rodinou ve spěchu mířili na vánoční party Honest :) Vypadali tu všichni krásně a vánočně, jak jsem už psala, a Jessica byla dokonale oblečená.