Únor 2015

Braun Campaign 2015 - photoshoot

28. února 2015 v 19:56 | brre (záskok) |  Braun Beauty (2015)
Jak si jistě vzpomínáte, tak Jessica se loni stala tváří značky Braun a i letos tomu není jinak! Objevily se první fotky z kampaně a jsou jak jinak než dokonalý! Teda na té poslední je Jess zbytečně moc upravená...asi nikdy nepochopím proč z lidí dělají panenky!:o)) Nicméně na té, kde sedí a na té co je tu jako úvodní je naprosto dokonalá!:o) Vzhledem k tomu, že jsem fotky našla v HQ, tak když na ně kliknete tak se zvětší.:o)

Jessica Alba - Team FNV

27. února 2015 v 21:30 | brre (záskok)
Jessica se zapojila do nové kampaně. Jde o kampaň, která se týká zdravé stravy. Pokud jsem to dobře pochopila, tak jde o to, aby se do měst kromě plakátů s fast foodama taky dostali plakáty se zdravým jídlem, aby si toho lidé všimli, tak se do kampaně zapojují celebrity. Objevila se jedna propagační fotka...Jess je tam strašně upravená, ale krásně se usmívá.:o) A pak dvě videa. V prvním videu je Jessica jen chvilku, protože je to reklamní video pro kampaň. Ve druhém můžete vidět Jess jak svoji část do reklamního videa natáčela.

Jessica arrives at LAX (24.2.2015)

25. února 2015 v 14:36 | brre |  Candids 2015
Jessica pracovně někam odcestovala, ale zatím netuším kam. Snad se to brzo dozvíme! Zatím si můžeme užít fotky z letiště LAX v Los Angeles. Tentokrát se mi moc nelíbí její kalhoty a boty, ale chápu, že jsou pohodlný a do letadla tím pádem skvělý! Ovšem líbí se mi od pasu nahoru...tričko, kabát, šála a brýle jsou skvělý!:o)

Jessica arrives to her office (23.2.2015)

24. února 2015 v 14:27 | brre (záskok) |  Candids 2015
Čekala jsem, že se bude objevovat víc fotek, ale naštěstí se toho moc neobjevuje! To přijde až nebudu stíhat, to je jasný!:o)) Včera Jessicu zastihli paparazzi, když mířila do své kanceláře. Líbí se mi její kabelka a taky vlasy, které jsou o kus kratší než před pár dny.:o)

Jessica out in Los Angeles (20.2.2015)

21. února 2015 v 17:08 | brre (záskok) |  Candids 2015
Vzhledem k tomu, že je Jess v LA, tak se objevují fotky zase pravidelně a proto tu mám i dnes nové fotky! Opět se mi moc nelíbí její boty, ale je fakt že u ní se mi často nelíbí boty...nevím jestli jsem moc náročná, ale ona má podle mě divnej vkus na boty.:o)) Ale když vynechám boty, tak se mi její outfit moc líbí. Hlavně ty origiální kalhoty, které sice vypadají jako kdyby je dala holkám před odchodem na stůl, kde si malovaly, ale právě ta originalita se mi na nich moc líbí.:o)

Jessica out in the evening in West Hollywood (18.2.2015)

20. února 2015 v 18:40 | brre (záskok) |  Candids 2015
Jak jste se včera dozvěděli, tak Toxique teď má nějakou práci a proto se na blogu nebude objevovat, nicméně jsem jí nabídla svojí pomoc a ona souhlasila, takže o novinky nepřijdete! Někteří mě možná znáte z mého blogu a pokud neznáte, tak jsem brre a Jess obdivuju už hooodně dlouho, dokonce jsem o ní sama nějakou dobu blogovala...občas mi to i chybí, tak si to teď můžu zase jednou užít!:o)) Takže během několika následujících dní mě tu budete vídat!:o) Nedokážu psát tak dlouhý a užasný texty k článkům jako Toxique, ale budu se snažit...no hlavně se budu snažit přidávat všechny novinky v čas.:o) Dneska tu mám jen jedny fotky Jess a to ze středy, když byla večer venku ve West Hollywoodu. Moc jí to slušelo, i když se mi nelíbí její boty, ale ta kabelka je pěkná.:o)

HIATUS

19. února 2015 v 14:47 | Toxique |  About Blog & Me
Ahojte:) Tak jak vidíte v nadpise, musím na nějakou dobu pozastavit blog. Musím se teď vrhnout na výzkum k bakalářce, který už není kam odložit a je to dost práce. Nevím, jak dlouho hiatus bude, protože nevím, jak rychle to stihnu a jaké se všechny objeví komplikace :D Asi tak dva týdny to zabere. Novinky co se objevily jsou přidané, v předchozím článku můžete zkouknout nové osobky. Pokud se objeví nějaké dobré fotky, možná je hodím na facebook :) Jinak, až to budu mít, tak se vrátím a můžu vám prozradit, že se můžete těšit na nový layout, který už je hotový a je vážně úžasný :) To je asi vše, no animky s článkem moc nesouvisejí, ale narazila jsem na super animky s Jess, tak jsem je sem hodila. :D Tak se mějte a omluvte mě z obíhání a tak. :)Instagram #180

19. února 2015 v 13:20 | Toxique |  Personal photos 2015
Tady jsou všechny nové osobky. Nejdřív jsou tu fotky z LA, je tam třeba fotka ze cvičení nebo z hokeje. Potom tam jsou fotky z Valentýna, který Jess oslavila s rodinou a kamarády na horách, kde se učila jezdit na snowboardu:) Jako úvodní jsem dala fotku Cashe s Honor tentokrát, ta je zlatá:) Poslední fotka je ze včerešjka, už zase z LA, Jess vzala opět tátu na cvičení :D :)

Cash Warren: Happy Valentines Day! This one and her lil sister went skiing for the first time and crushed it. Proud Dad.


Jessica arrives at work at Honest Company office (13.2.2015)

17. února 2015 v 11:17 | Toxique |  Candids 2015
Slunečné fotky z Beverly Hills z pátku 13. února, Jessica přijížděla do své firmy. Několikáté fotky po sobě a má na sobě outfit zas v úplně jiném stylu:) Vzala si na sebe delší triko a k němu legíny a košili. Vypadá to dobře, takový pohodlný cool outfit a celkem se mi líbí i boty. Hlavně má ale nádherné vlasy! Zatím to jsou poslední fotky, od soboty je Jess s rodinou a kamarádkami na horách.

.


Steven Tyler - "Skin City" from Sin City: A Dame To Kill For OST

16. února 2015 v 14:50 | Toxique |  Video
K filmu Sin City: A Dame to Kill For už toho tady na blogu bylo hodně, film měl premiéru už v září loňského roku. Ale zas se k němu vracím, soundtrack tu ještě není, takže přidávám tento jeden song, Skin City, který pro Sin City nazpíval Steven Tyler. Včera jsem se na film konečně podívala a byl opravdu super! Lepší než jednička teda nebyl, jednička je taky nepřekonatelná. Ale i tak byl skvělý, zklamaná jsem rozhodně nebyla:) Upřímně jsem to čekala horší, jako ostatně každé pokračování filmů, které se natáčí. Takže mě velmi příjemně překvapil. Jessica byla ve filmu poslední půl hodinku a taky v epické poslední scéně :D Jinak hlavní tahoun filmu byla podle mě Eva Green, ta byla úžasná. Susan už mi na blog názor psala, tak pokud ho ještě někdo viděl, určitě napište, co si o něm myslíte :) Jinak tento song hrál ve filmu při jedné z Jessičiných tanenčích scén; video jsem přidávala poměrně nedávno a kdo ještě neviděl, tak ho dávám do článku znova, určitě mrkněte:) Tento song vás rozproudí!;) Je úplně badass.Jessica checking out a location for her company at Melrose Avenue (12.2.2015)

15. února 2015 v 20:35 | Toxique |  Candids 2015
Jessičina firma Honest se stále rozrůstá. Začínala jako internetový obchod, později začaly její výrobky prodávat Target nebo Bel Bambini a toto jsou fotky ze čtvrtka, kdy se byla Jess na Melrose Avenue podívat na místo, kde by mohl vzniknout první Honest obchůdek:) Vypadala krásně. Měla na sobě jeany s vysokým pasem, které vždy jednou za čas vytáhne. K nim měla bílé doplňky, triko, pásek, batůžek, zajímavé boty a chlupatý svetr. Hlavně ty boty a baťoh se mi líbí, a taky brýle. Takový příjemný outfit :)Jessica enjoys a date night with her husband (11.2.2015)

15. února 2015 v 13:37 | Toxique |  Candids 2015
Je čas zase doplňovat nové fotky. Ve středu si zašla Jessica s Cashem na večeři do restaurace Craig´s. Objevily se tři fotky. Jessice to moc slušelo, měla na sobě černý kabát, jeany, opět vysoké černé boty a černou kabelku. Moc se mi tu líbila, hlavně ten kabátek a kabelka, pěkně to všechno ladí:) I Cashovi to slušelo, je dobře oblečený, hlavně se mi líbí boty.Instagram #179

14. února 2015 v 19:00 | Toxique |  Personal photos 2015
Začínají se hromadit osobní fotky, takže tady nějaké jsou:) První je fotka ze známého obchodu Bel Bambini, který prodává věci pro děti a odnedávna také výrobky Jessičiny firmy! To je super, stále více řetězců a obchodů začíná prodávat její výrobky, na fotce stojí pyšně u svého regálu :) Potom šla do své firmy, podle outfitu často poznáte, kdy se fotky fotily:D Potom je tam hromada fotek z akce proti AIDS. Líbí se mi třeba ta s růží nebo jak tam blbnou, je vidět, že si to tam užily. Jessica si taky umí užít všechno :) Pak je tam třeba fotka ze cvičení, Jess má na sobě triko Work hard, play hard, to bych chtěla :D No a poslední/úvodní je fotka z oslavy třetích narozenin její firmy Honest :)Jessica leaving a gym class in Beverly Hills (9.2.2015)

13. února 2015 v 15:17 | Toxique |  Candids 2015
Fotky z pondělí z Beverly Hills, Jessica odcházela ze cvičení. Byla tu skvěle oblečená:) Měla na sobě krátkou sexy sukni, kterou takhle bez punčoch moc nenosí, ale velice jí sluší, má krásné nohy a dokonce i v těchto botách :D :) K sukni krásně ladí bílý top, k tomu měla jeanovou bundu, skvělou kabelku a boty. Moc se mi tu líbila, ten outfit je zas takový jiný, což mě na ní baví. I ta velká taška je pěkná:) A nechápu, že je i s mokrými vlasy tak krásná:D ♥Cash Warren reveals what he & Jessica do for Valentine´s

13. února 2015 v 11:42 | Toxique |  Video
Dnes mám pro vás tak trochu nezvykle rozhovor s Jessičiným manželem Cashem, který se včera objevil :) Baví se tam hlavně o Valentýnu. Na začátku si Cash dělá srandu, že s dětmi je Valentým mnohem méně romantický, ale zas je to zábavnější, když je do toho zahrnou. Cash popisuje jejich nejhorší Valentýn, jednou na něj zapomněl a tak se stavil někde na benzince cestou domů z práce a koupil plyšového medvěda a kytku :D A jindy, když byla Jess těhotná, měli rezervaci v restauraci, ale měli něco s bránou a nemohli se dlouho dostat ven, takže Jessica byla hladová a těhotná a všude tma, no taky to nebylo ideální :D No pak říká, co dá Jessice letos, tak prý ponožky :D (ty, co navrhuje). Ale brání se, že si to přála :D No ale taky jí koupí ty náhrdelníky, které Jessica navrhla pro charitu a taky rodinné fotky. Říká, že jí vždycky dá něco sentimentálního, ale taky něco pořádného. Pak říká i něco o holkách, že je důležité, aby Valentýna strávili s nima a aby i jim ukázali, že je mají rádi, píšou a malují nějaké karty, poezii a dávají si to a tak. Na konci říká, že jsou spolu 12 let a že je důležité vztah udržovat "čerstvý" a snažit se, aby se z toho nestala rutina. Video je super, Cash je velký sympaťák a je s ním sranda stejně jako s Jessicou:)