Květen 2015

Outfits Duel #34

31. května 2015 v 16:34 | Toxique |  Outfits Duel
A druhá anketa. Třicátá čtvrtá anketa Outfits Duel :D V poslední anketě zvítězil o pár hlasů tento stylový outfit v krásných barvách a za ty dva měsíce zashlasovalo fakt hodně lidí, což jsem ráda (21:16):)POTM July 2015

31. května 2015 v 10:14 | Toxique |  POTM
V anketě z momentek z tumblr zvítězila tato krásná fotka a celý květen jste ji mohli vidět v menu :) Na červen něco vyberu já a vy můžete v celém článku hlasovat pro fotku na měsíc červenec.May 28 - Arrives at LAX airport in Los Angeles

30. května 2015 v 19:25 | Toxique |  Candids 2015
Fotky z letiště v LA, Jess se po akci v Koreji hned vrátila domů. Vypadala krásně, líbí se mi to rovné mikádo, vypadá s ním teď úplně stejně jak před pár lety. Měla pěkný outfit, hlavně vrchní část je super a moc se mi líbí i kabelka a klobouk, co má s sebou. Dolní část se mi taky líbí, i když spíš na doma ke gauči, ale kupodivu mi to nevadí ani tady, každý den má plný program a stále někam lítá, tak má pohodlný outfit a celé to hezky ladí.:)BTS - Shape Magazine June 2015

30. května 2015 v 12:00 | Toxique |  Video
Objevilo se video z focení pro Shape! Tyhle videa mám ráda, koukala jsem na ně několikrát. A je to takový ideální typ, záběry z focení plus krátký rozhovor. Můžete tam Jess vidět, jak pózuje, co jsme tedy na fotkách neviděli, tak jsou fotky v černých plavkách a pak se mi hrozně líbí, kde má na sobě ty dvoudílné zářivé plavky a pózuje ve studiu, asi na obálku. Na tu nakonec byla vybraná jiná fotka, ale taky skvělá, tu přidám brzy. No a Jess v rozhovoru mluví o Shape, o cvičení, nebo o tom, jak ji změnilo mateřství.May 27 - Jessica Alba launches Honest Company in South Korea

29. května 2015 v 13:46 | Toxique |  Appearances 2015
Dnes mám pro vás další krásné nové fotky. A jsou z akce, která opravdu stojí za zmínku. Jessica totiž založila svoji firmu Honest v Seoulu v Jižní Koreji. Nevím přesně, kde všude už se její výrobky prodávají (kromě hlavního internetového obchodu), ale myslím že USA, Kanada a teď tedy Korea. Což je prostě skvělé, že se jí tak hrozně daří! Doufám, že než budu mít děti, dorazí Honest i k nám :D Můžete tam ty výrobky vidět, hlavně teda ten její známý a úžasný dort z plínek, který drží :D Pokud by ho chtěl náhodou někdo koupit, přes jejich webové stránky, tak stojí 40 dolarů:)
No a Jess vypadala krásně :) Měla na sobě světle modrou košili a modrou vzorovanou sukni. Tak sukně je teda senzační, moc se mi líbí, celkově to je moc hezký outfit. Líbí se mi i její boty a vlasy měla vyžehlené. Moc jí to slušelo! :) Jinak, zrovna ve stejný den se v USA konala premiéra filmu Barely Lethal, které se tedy Jess nemohla zúčastnit, což je škoda, ale tohle je pro ni důležitější a aspoň máme tyhle fotky :)
No a odteď vždy pod fotkama najdete v článku pár fotek přidaných přes prohlížeč, kdybyste si chtěli Jess detailně prozkoumat v super HQ kvalitě:D Po tom hiatusu mám docela nadšení do blogu a asi mám pocit, že mi ty články zabírají málo času nebo co :DJames Macari (Shape)

28. května 2015 v 12:14 | Toxique |  Photoshoots 2015
Řeknu vám, že na tuhle novinku jsem se fakt těšila! Zakázala jsem brre ji přidat, abych ji mohla přidat já, až tu budu v plné síle :D No a jedná se o nový super luxusní photoshoot, který nafotil James Macari a objevil se v časopise Shape. No a je prostě boží, Jess tolik photoshootů nemá, ale když už, tak většinou někde u vody a v plavkách, i loni jich bylo několik :D Ale tak aby ne, že. Fotek je hodně a Jess vystřídala všechny možné plavky v různých barvách. Ve všech jí to hrozně sluší a ty fotky jsou fakt dobré. Nejvíc se mi líbí asi ta, kde v modrých plavkách leží u bazénu.♥ A pak v červených plavkách je sexy, to jí sluší asi nejvíc. A taky fotky, kde je v růžových plavkách jsou nádherné. Je tam opravdu krásná. Taky musím napsat, že se mi moc líbí, jak jí udělali vlasy. Nemá je jen mokré nebo rozpuštěné, jak většinou na takových shootech, ale má je dobře upravené a vypadá to fakt parádně :) Fotky jsou tam i v HQ.Layout #30

27. května 2015 v 17:44 | Toxique |  Layouts
Tak vás zdravím, po třech týdnech :) Jak už vám z nového layoutu jistě došlo, tak jsem zpátky:) Můžu se pochlubit, že jsem od zítřka nezaměstnaná, protože jsem státnice udělala :D Sice jsem pěkně schízovala, ale nakonec se mi nějak povedlo dát vše za A :D Takže, uff. No, dost chlubení a k novému layoutu:)


Layout je od grafičky Enory, u které jsem wardrobe. Vybrala jsem můj asi nejoblíbenější photoshoot, je pro francouzský Glamour a Enora vybrala tuhle fotku, která je podle mě fakt parádní :) No a tmavé barvy zase vystřídaly světlé, letní. Jsem z layutu nadšená, je přesně podle mých představ, krásný, svěží, profesionální, ale nepřeplácaný :D A když to teď venku na léto úplně nevypadá, tak bude aspoň tady. Tak snad se vám bude taky líbit! :) Enoře moc děkuju a stejně tak brre, která to tu úžasně vedla místo mě :)


May 25 - Jessica Alba and family stop by a Rite Aid pharmacy

26. května 2015 v 20:46 | brre (záskok) |  Candids 2015
Jessica byla včera s celou rodinou nakupovat v lékárně Rite Aid. Jess měla pohodlný outfit...líbí se mi to tričko a taky boty!:o) Navíc měla skvělý brýle a taky se mi líbí jak měla přehozené ty vlasy.:o) Víte co mě vždycky rozesmívá? Cash a jeho ponožky vytažené pomalu až ke kolenů!:o))

David Jumpa (2015) [behind the scenes]

26. května 2015 v 20:23 | brre (záskok) |  Photoshoots 2015
Jessica v Šanghaji nafotila i nový photoshoot! Zatím se objevily jen dvě fotky z focení, ale snad budou brzy i fotky ze shootu. Zatím se můžeme podívat na tyto krásné fotky, jejichž autorem je fotograf David Jumpa.

Personal photos - Jorya 2015 Fashion Exhibition Reelection New York

26. května 2015 v 20:15 | brre (záskok) |  Personal photos 2015
Objevila jsem tyhle ty tři úžasný fotky Jess ještě z Jorya 2015 Fashion Exhibition Reelection New York v Shanghaji, kde byla Jessica v pátek. Absolutně jsem nevěděla kam je přidat(tak si to Toxique pak když tak upraví), ale chci abyste je viděli, protože stojí za to! Nevím s kým to Jessica na těch fotkách je, protože všechno co se u nich psalo bylo čínsky a bohužel ten jazyk jaksi neumím.:o))

May 24 - Jessica with family arriving at Montage hotel in Beverly Hills

25. května 2015 v 14:04 | brre (záskok) |  Candids 2015
Jessica po návratu z Číny strávila neděli s rodinou. Společně si zašli do Montage hotelu, kde podle všeho oslavili s Cashem své výročí, které měli v úterý. Nikdo z nich tentokrát nebyl vůbec nadšenej, že je fotí, hlavně Honor na ně neměla moc náladu. Jessice to opět moc slušelo. Ona i když si vezme pohodlný outfit vypadá skvěle.:o)

ZICO Coconut Water [Campaign 2015] #2

24. května 2015 v 19:13 | brre (záskok) |  Zico (2015)
Ve středu jsem přidávala první fotku z letošní kampaně pro ZICO Coconut Water a dneska tu máme novou a ještě lepší fotku! Jess na ní vypadá moc krásně!
EDIT: Našla jsem další dvě fotky! Bohužel nejsou v moc dobré kvalitě, ale i tak jsou nádherný!:o)

May 23 - May 23 - Jessica arrives at the Los Angeles International Airport

24. května 2015 v 19:04 | brre (záskok) |  Candids 2015
Jessica opustila Čínu a zamířila zpátky domů do Los Angeles. Objevily se fotky z letiště LAX, na kterém po svém příletu přistála. Měla na sobě pohodlný outfit skládající se z černých šatů a úžasného svetru! Taky se mi líbí její klobouk. Mám ráda, když nosí klobouky, protože jí moc sluší.:o)

May 22 - Jessica attends Jorya 2015 Fashion Exhibition Reelection New York in Shanghai, China

24. května 2015 v 18:36 | brre (záskok) |  Appearances 2015
Další akcí, na které se Jessica v Číně zastavila, byla Jorya 2015 Fashion Exhibition Reelection New York v Shanghai. Moc se mi líbí její vlasy a líčení. Ta černá sukně je taky pěkná, ale ten top už mě tak moc nezaujal. Je ale fakt že celkově se mi Jess líbí a moc jí to sluší!:o)

May 20 - Jessica attends Global Women Entrepreneurs Conference in Hangzhou, Zhejiang

22. května 2015 v 13:06 | brre (záskok) |  Appearances 2015
Konečně se objevily kvalitní fotky Jess z Global Women Entrepreneurs Conference, která se konala ve středu v Číně! Jessica zde mluvila o své firmě The Honest Company. Zvolila zajímavý outfit, který mě sice nijak extra neoslovil, ale ona v něm vypadá skvěle!