Květen 2016

Instagram #226

30. května 2016 v 15:09 | Toxique |  Personal photos 2016
Do třetice osobky, jiné fotky zatím nejsou a tohle je poslední, co zbývá doplnit. Tahle várka je ale skvělá, všechno to jsou parádní fotky.:) Ta první je top, asi netřeba psát, odkud je:)♥ Pak se mi moc líbí druhá fotka:) Taková pozitivní.♥ Vtipná je ta flaška a pak to Jess hrozně sluší s tím mimčem.♥ Dobré jsou i fotky z různých akcí nebo ta s mámou.

Lauren Andersen: Final touches on @jessicaalba tonight #billboards2016 #jessicaalba


Instagram #225

29. května 2016 v 13:21 | Toxique |  Personal photos 2016
Další osobky z ig a snapchatu, v tomto článku jsou fotky z narozeninové dovolené, kde byla Jess s mámou a Lauren a pak fotky z jejích narozenin. Candids fotky z dovči i narozenin přidávala brre. Skvělá je 4. fotka z dovolené od Lauren, prý clasic Alba:D Fotky z narozenin jsou super, hlavně teda ta od Cashe a vzkaz, oni dva jsou fakt dokonalí:)♥ A na poslední fotce mají všechy tři dobré úsměvy:D

Cash Warren: I still get butterflies in my stomach around you. I still wake up in the middle of the night and smile because you're next to me. I still laugh at your jokes. I am still inspired by you. I'm still in awe of your beauty. The only thing that's changed since the first day I met you is our age. Happy Birthday my sweet love!!!


May 25 - Out in Los Angeles with Haven

28. května 2016 v 14:48 | Toxique |  Candids 2016
Jessica s Haven v LA. Jess ji nejdřív vzala k doktorovi, to jsou ty první fotky, kde ji nese, to tam zrovna šly:D Chudák, takové klíště, nicméně při odchodu už má mnohem veselejší výraz:D Pak si spolu zašly do kavárny na oběd. Jessičin outfit se mi po dlouhé době vůbec nelíbí, přijde mi usedlý, což dělají hlavně ty šaty a ta kabelka k tomu to vůbec. No ale zas je to něco jiného, Jess zkrátka zkouší všechno:) Jinak má ale hezký make-up, vlasy a parádní brýle:) A Haven má úplně hezké dlouhé lokny.May 24 - Goes to a meeting

27. května 2016 v 19:00 | Toxique |  Candids 2016
Tak Jessica měla černé vlasy jen na akci, tady je sice má ještě trochu tmavé, nicméně na dalších fotkách už je má úplně jako předtím. No nevadí:) Tady mířila na nějakou schůzku a byla tu hezky elegantně oblečená. Líbí se mi hlavně jeany a lodičky, má v nich hezky hubené nohy. Má hezké hodinky a zase všechny šperky. Sluší jí to:)Instagram #224

27. května 2016 v 14:41 | Toxique |  Personal photos 2016
Je čas zase doplnit osobky, kterých se objevilo hodně, tady je tedy první článek. První fotka je ještě ze svatby v Aspenu, kde byla Jess s Cashem, to prostředí je tam úžasné. Pak je tam třeba fotka z Velikonoc, kde je Jess s kamarádkama nebo fotka se Snoop Dogem. Líbí se mi foky ze cvičení, Jess a ta její postava:) Nebo je hezká fotka, kde je se svými prarodiči. Pak jsou bezva poslední tři fotky, ty jsou z tumblr, ta poslední je ze starší akce a ty dvě s holkama jsou dobré:) Haven má boží šaty. No a top je taky Honor na tenise, fotka od Cashe:)

Perfect backdrop. Perfect wedding. Perfect couple. 👰🏻🎩#meetthemizrahis @DerekBlasberg @nicolerichie @jessicaalba


May 22 - 2016 Billboard Music Awards - Backstage & Show

26. května 2016 v 19:09 | Toxique |  Appearances 2016
Přidávám ještě tři fotky ze zákulisí Billboard Music Awards, kde se Jessica vytofila s Milou Kunis a pak fotky ze show, kde předávala cenu. Už jsem psala, jak jí to slušelo, ale na tom podiu je úplná kočka!:) Ty šaty, make-up a vlasy, no dokonalá a na některých fotkách je úplně zlatá.♥May 22 - 2016 Billboard Music Awards, Las Vegas

24. května 2016 v 19:24 | Toxique |  Appearances 2016
Ahojte, vracím se po měsíci na blog, děkuju brre za úžasnou pomoc a jako uvítání jsem si nechala tento luxusní článek:) Jessica se v Las Vegas v Nevadě zúčastnila Billboard Music Awards, kde předávala cenu Justinu Bieberovi:D. Na svém looku si nechala opravdu záležet!:) Měla na sobě černé krajkové šaty od Zuhair Murad, vysoké boty Stuart Weitzman a šperky Cartier. Ty šaty jsou perfektní a boty nad kolena se dobře hodí. Co je ale top, je make-up, o který se jako vždy postarala Jessičina kamarádka Lauren Andersen a udělala Jessice úžasné modré kouřové stíny. Hrozně jí to sluší, takový výrazný nepřehlédnutelný look, jak make-up, tak šaty a boty jsou zase změna oproti jejím, řekla bych častějším jemnějším lookům, takže mně se to moc líbí. Vlasy měla učesané do perfektního a zajímavého drdolu. Upřímně, mě ale úplně nejvíc zaujaly její tmavé vlasy, zatím nejsou jiné fotky, zajímalo by mě, jestli to měla jen na akci nebo se tak obarvila natrvalo, jsem fakt zvědavá, jak bude pak vypadat:)May 21 - Shopping with Cash at Barney's New York

23. května 2016 v 13:33 | brre(záskok) |  Candids 2016
V sobotu byla Jessica s Cashem nakupovat Barney's New York v Beverly Hills. Moc se mi nelíbí její sukně, ale měla úžasný top, ve kterém úplně zářila a taky skvělý brýle a vlasy!:o) Tohle bude pro zatím můj poslední článek, protože zítra už se nám konečně vrátí Toxique! Doufám, že se těšíte stejně jako já!:o)

May 17 - Arrives at airport in NYC

22. května 2016 v 17:27 | brre(záskok) |  Candids 2016
Poslední fotky z New Yorku jsou z letiště. Jess byla oblečená stejně jako před hotelem, takže se budu opakovat, když řeknu že jí to slušelo, ale co jiného k tomu dodat?:o)) Možná jen, že se mi líbí kromě toho kabátu taky ta černá šála.:o)

May 17 - Leaving her hotel in New York City

22. května 2016 v 13:14 | brre(záskok) |  Candids 2016
Den po Webby Awards Jessica opět opustila New York a vrátila se domů do Los Angeles. Ještě ale zůstaneme u fotek z New Yorku, protože tu máme fotky, když opuštěla hotel a mířila na letiště. Měla na sobě opět ten úžasný kabát a moc jí to slušelo!:o)

May 16 - At the 20th Annual Webby Awards in NYC

20. května 2016 v 19:15 | brre(záskok) |  Appearances 2016
Konečně se dostáváme k fotkám z Webby Awards, kde byla Jessica v pondělí. Měla na sobě krásné červené šaty, líbí se mi ten střih a Jess skvěle padnou. Navíc měla hezky udělané vlasy. Jessica obdržela cenu Entrepreneur of the Year, kterou si určitě zaslouží, takže gratuluju!:o) Našla jsem i krátké video, kde si jde Jess pro svoji cenu.


May 16 - Heads out of the Webby Awards

20. května 2016 v 13:55 | brre(záskok) |  Candids 2016
Důvodem proč Jessica přijela do New Yorku, bylo Webby Awards. Než přejdeme na fotky přímo z předávání cen, máme tu fotky z příchodu na tuto akci. Jessica měla dlouhé červené šaty a strakatý kabát. Ten kabát je skvělej, většinou takovéhle strakaté kabáty nemusím, ale tenhle se mi líbí.:o)

Braun Campaign 2016 - photoshoot

19. května 2016 v 19:05 | brre(záskok) |  Braun Beauty (2015)
Jessica je stále tváří značky Braun a tak tu máme letos první fotky! Pro Braun jsou vždycky skvělé fotky, jen bohužel většinou dost upravené, což moc nechápu, protože Jess takovou retuš rozhodně nepotřebuje, nicméně i tak jsou to dvě vydařené a krásné fotky! Ty její dokonalý nohy jí fakt závidím!:o)

May 16 - Enjoying the sunny New York City

19. května 2016 v 13:50 | brre(záskok) |  Candids 2016
Jessica moc dlouho doma nebyla, protože už v pondělí byla opět v New Yorku, kde jí fotografové zachytili během procházky v ulicích NYC. Měla na sobě úžasný oranžový(růžový) kabát. Ta barva se mi moc líbí, i když z fotek není jasné jakou přesně má barvu, ale řekla bych že spíš oranžovou.:o)) Celý její outfit se mi líbí a to dokonce i boty, které se k tomu všemu podle mě skvěle hodí.

May 12 - At LAX airport in Los Angeles

18. května 2016 v 18:53 | brre(záskok) |  Candids 2016
Ve čvrtek se Jessica s Honor vrátily domů do LA, kde na ně na letišti čekali paparazzi. Honor byli blesky dost nepříjemné a tak se jí Jessica snažila zakrývat. Jess měla pohodlný outfit, tak jako vždy když někam letí.:o)