About Blog & Me

Hiatus 12.7. - 24.7.

11. července 2018 v 17:00 | Toxique
Po krátké době je tu zase hiatus, ale nebojte, tentokrát kratší a pro mě z mnohem příjemnějšího důvodu:D A to kvůli dovolené, letím na dva týdny na Corfu. Nicméně na blogu můžete sledovat přednastavené články, stále zbývá hodně novinek, takže jsem je nachystala, objeví se tu deset článků:) Jessica během června a začátku července stihla být v Číně, v LA, v Paříži, zpátky v LA, v Londýně, v Mexiku, opět v Londýně a v LA :D Takže se můžete těšit na fotky. Tak se mějte a užívejte léto!:)

Výsledek obrázku pro jessica alba bikini

Hiatus

23. února 2018 v 16:36 | Toxique
Ahoj všichni, tak nějak jsem to tušila už když jsem to takto měla u minulých státnic a je to tu zas, budu muset dát hiatus. Mám toho teď moc a nestíhám. Hlavně do školy, jak už jsem tu psala, musím dodělat diplomku, do toho mám práci a ještě teď nějaké rodinné problémy a na blog poslední dobou nemám pomyšlení. Ono by nebylo tak těžké přidávat, brre mi občas pomáhá s článkama a chystá mi fotky, proto se tu stále objevovaly, ale jak na to nemám tolik času, tak si to ani neužívám a takové obíhání mi zabírá spoustu častu a to nestíhám už vůbec. A zas to nechci vést tak, že bych jen přednastavovala články a jinak tu skoro nebyla... což by určitě šlo, ale já se snažím buď se vším všudy nebo vůbec:D

Související obrázek Související obrázek

Asi vás zajímá, jak dlouho tu nebudu, minimálně do konce března, kdy odevzdávám tu diplomku. Pak budu mít tak 3, 4 týdny volnější, takže mám v plánu se tu ukázat - pak mi začne učení na státnice a to tu zase nebudu. Doufám, že mi to vyjde a že se ten hiatus neprotáhne do těch státnic (květen-červen), to si myslím, že snad ne, ale těžko teď říct, jak to bude a jak to budu všechno stíhat:D Je to naprd, že se zrovna teď objevují skvělé fotky, Jess už se s Hayesem neschovává a jsou jedny fotky lepší než druhé, viz ty z parku, které jsem ještě přidala, ale co se dá dělat. Pokusím se tu koncem března ukázat a něco přidat, určitě mi to bude chybět:D Kdyžtak můžete sledovat facebook blogu, pokud se objeví nějaké super nové fotky (jakože jsou), budu jich vždy pár dávat tam:) Tak se tu zatím mějte!:)

Summer hiatus |18.8. - 31.8.|

18. srpna 2017 v 11:43 | Toxique


Ahojte:) Ode dneška bude na blogu hiatus, budu na dovolené. Konečně!:) Letíme s přítelem na dva týdny na Krétu:) Na blogu nebudu, ale vy ho můžete sledovat nadále, protože jsou nějaké novinky, které jsem nestihla přidat a přednastavila jsem je. Jsou to stále ještě fotky z New Yorku a jsou perfektní, takže si je nenechejte ujít:) Já se na vás těším koncem srpna/začátkem září. Užívejte si zbytek léta:)♥

Summer hiatus |20.6. - 1.7.|

20. června 2017 v 11:51 | Toxique
Měla bych tuto rubriku přejmenovat na hiatus, protože do ní skoro nic jiného nedávám, jak jsem se nedávno dívala:D No ale teď do ní přibude další článek, protože tu nebudu, ale ne nijak extra dlouho, dva týdny. Psala jsem, že už mám hotové zkoušky, tak teď jedu vydechnout, jedem s přítelem na chatu, pak s kamarádkama do zahraničí a tak, tak na blogu nebudu. Chtěla jsem vás než odjedu oběhnout, alespoň těch pět z vás, které ke mě ještě chodí:D :P ale nestihla jsem to, protože jsem chtěla do odjezdu dořešit všechny záležitosti, poslední seminárky do školy, taky jsem teď byla hodně v práci. Tak se u vás zastavím, až se vrátím, i když teda na blogy, i když bez komentářů se dívám pořád:) Co se týče článků, je přednastavené jedno video, kterého se chci zbavit z rozepsaných a anketa, chtěla jsem nachystat i fotky, ale neměla jsem na to vůbec čas, tak zbytek přidám, až se vrátím:)


Summer hiatus |17.7. - 22.8.|

17. července 2016 v 12:41 | Toxique
Zdravím:) Mám pro vás informaci o delším hiatusu, ostatně jako už každý rok takhle v létě. Dám si od blogu na chvíli pauzu, dneska jedu na pár dní pryč ke kamarádům, pak budu v Bulharsku, pak v Řecku a doma budu až toho 22. srpna. Po tu bodu teda na blogu nebudu, omluvte mě z obíhání a tak podobně.:) Brre o hiatusu ví, bude tu a pokud bude mít čas, přidá nějaké novinky:) Takže blog můžete sledovat nadále. Novinky jsem všechny přidala, včetně všech nových osobek. Jessica je teď taky někde na dovolené, tak se uvidí, kdy budou nové fotky. Takže blog sledujte nadále a já se na vás těším za pět týdnů:)


[HIATUS]

16. dubna 2016 v 23:37 | Toxique
Zdravím všechny svoje návštěvníky, po nějaké době musím dát hiatus. Blíží se mi přijímačky, volného času mám hrozně málo a teď už ho musím všechen využít na učení. Po roční pauze od školy to bude asi sranda.:D No, snad se do toho zase dostanu. Co se týče blogu, přenechám ho brre, jako už po několikáté, ostatně mi tu vypomáhá s články už posledních několik týdnů. Teď to tedy nechám na ní a články bude přidávat ona, protože jinak bych to potom nikdy nedohnala. Takže novinky tu můžete sledovat i nadále:) Momentálně jich je zase hodně. No a hiatus bude někdy do konce května, ještě nevím přesné datum přijímaček, takže až tu budu, tak tu budu.:D Vaše blogy budu ale sledovat i nadále, jako vždycky:) Jo a nejspíš budu občasně nějaké novinky házet na fb, jak to dělávám, třeba první fotky z Met Ball a tak. No, tak se tu mějte a koncem května jsem tady!:)

Merry Christmas from JAO

24. prosince 2015 v 7:00 | Toxique
Zdravím všechny svoje návštěvníky blogu, jako každý rok i letos Vám stručně popřeju krásné Vánoce :) Užijte si dnešní výjimečný den i svátky s rodinou, cukrovím, vánočními filmy a vším, co máte rádi:) Já už jsem snědla asi půl krabice cukroví :D Užívejte si hlavně to volno, pohodu a pořádně se vyspěte:D A přeji vám spoustu dárečků, ať dostanete, co jste chtěli:)

A ještě jedna informace, včera to byly přesně 4 roky, co tento blog existuje, což je fakt skvělé a neuvěřitelné:) Letos nemám zvláštní článek, tak to vcucnu do tohoto. Chci vám poděkovat hlavně za to, že sem chodíte, protože bez návštěvníků by tento blog nebyl:) Hlavně díky těm mým několika věrným, někteří z nich sem chodí už od toho začátku před čtyřmi lety, dělají mi radost svými komentáři a kdybych je tu neměla, tak s blogem už dávno skončím, třeba Tinka, susan, brre, roxanne, LittleStar, Sába, ale i další.♥


I´am back :)

19. srpna 2015 v 17:31 | Toxique
Zdravím:) Tak já jsem po dlouhé době zpátky na blogu. Nakonec o pár dní později, protože jsme dovolenou na poslední chvíli zrušili a objednali jinou, lepší :D Tam jsme letěli o čtyři dny později. Vrátila jsem se už včera, ale nechtělo se mi ještě do toho všeho na blogu pouštět, ale dnes už jsem tady:D Brre přiávala všechny nové fotky, kterých je v posledních dnech zase dost, v prvé řadě chci pročíst vaše komentáře a oběhnout vás, nevím, co vše dneska stihnu. Na dovolené bylo neskutečně nádherně a hrozně se mi nechtělo zpátky:D V článku něco málo fotek, tu první vážně miluju.♥ Informace pro Jenny, oslíka v uličce nemám, ale místo oslíka je kočička a místo modré uličky modrá podlaha, víc bohužel nemůžu sloužit :D


HIATUS (26.7. - 14.8.)

25. července 2015 v 18:48 | Toxique
Zdravím:) Rozhodla jsem se dát delší hiatus. Od zítřka budu s přítelem na chatě, budou tam k nám jezdit různí kamarádi. Tam budu týden, přijedu někdy o víkendu a v úterý odjíždím na dovolenou. Ta je moje odměna za státnice:D Konkrétně letíme s přítelem na Rhodos. Bude to moje už sedmá návštěva Řecka a třetí řecký ostrov:D Už se nemůžu dočkat na ty typické bílomodré uličky s barevnýma květinama:) Na blogu ani na asku nebudu, všechny novinky jsem doplnila. Ještě se zeptám brre, jestli nebude mít chuť zas zaskočit a přidat nějaké novinky, tak kdyžtak sledujte blog dál:) Tak se tady mějte:)


HIATUS do konce května

7. května 2015 v 10:12 | Toxique
Zdravím. Tak po nedlouhé době musím dát opět hiatus, ačkoli velmi nerada. Blíží se státnice a já mám před sebou hrozně moc práce. Je hrůza, jak to všechno uteklo :D Budu je mít 26. a 27. května, což říkám proto, abyste na mě mysleli a drželi mi palce :D Doufám, že vše klapne, jinak mě trefí:/

Jako poslední článek jsem přidala fotky z Met Gala, na ty jsem schválně počkala, prohlédnout si je můžete o článek níž:) Jsou vážně úžasné a taky tu asi díky nim byla ten den rekordní návštěvnost:) Asi bych blog stíhala tak, že bych přidávala novinky, ale určitě bych nestíhala obíhat aff, a nechci to takhle flákat, a taky, když mám brre :D Brre je skoro stejně velká fanynka Jess jako já:P a jsme domluvené, že tu zaskočí, stejně jako v březnu a bude přidávat všechny nové fotky, takže o novinky nepřijdete. Je toho docela dost, co jsem nestihla přidat. Ankety jsem nestihla, protáhnu je do dalšího měsíce, ale to se asi nic nestane. U outfits duel můžete stále hlasovat. To je asi vše!


HIATUS

19. února 2015 v 14:47 | Toxique
Ahojte:) Tak jak vidíte v nadpise, musím na nějakou dobu pozastavit blog. Musím se teď vrhnout na výzkum k bakalářce, který už není kam odložit a je to dost práce. Nevím, jak dlouho hiatus bude, protože nevím, jak rychle to stihnu a jaké se všechny objeví komplikace :D Asi tak dva týdny to zabere. Novinky co se objevily jsou přidané, v předchozím článku můžete zkouknout nové osobky. Pokud se objeví nějaké dobré fotky, možná je hodím na facebook :) Jinak, až to budu mít, tak se vrátím a můžu vám prozradit, že se můžete těšit na nový layout, který už je hotový a je vážně úžasný :) To je asi vše, no animky s článkem moc nesouvisejí, ale narazila jsem na super animky s Jess, tak jsem je sem hodila. :D Tak se mějte a omluvte mě z obíhání a tak. :)


Happy New Year

31. prosince 2014 v 11:00 | Toxique
Tak aby to tu bylo komplet, tak vám ještě chci popřát vše nejlepší do nového roku. Ať už Silvestra slavíte, nebo ne. Já za chvíli vyrážím s přítelem kupovat ingredience na koktejly :D Oslavíme to, a pak mě čeká spousta práce do školy a ke státnicím. Ale o tom ještě později. Toto je krásná fotka Jess s Cashem z loňského Sivestra, který slavili stejně jako letos v Mexiku. Tak se mějte perfektně, děkuji za vaše komentáře a v novém roce se tu "uvidíme", rubriky 2015 už mám nachystané :D

Merry Christmas from JAO

24. prosince 2014 v 7:00 | Toxique
Milí návštěvníci, za tento blog Vám všem přeji krásné Vánoce a pěkné prožití svátků :) Užijte si je co nejlépe a s těmi pro vás nejdůležitějšími ♥ A děkuji za krásnou návštěvnost, ve včerejší "výroční" den opět přesáhla stovku :)


3 years online

23. prosince 2014 v 12:00 | Toxique
Uběhl rok a je zase čas na tento krátký informační článek :) Dneska už to jsou tři roky, co tento blog existuje! Neuvěřitelné. Je to můj už třetí blog, ale už jediný a nejoblíbenější. Jessica je nejen krásná, ale neuvěřitelně multifunkční, srdečná, šéfuje firmu, která má několik set zaměstnanců, věnuje se dětem, charitě, ale co si budeme povídat, však víme :D Za ty tři roky, co tu jsem, se tu vystřídalo 27 krásných layoutů. Články se tu objevují skoro každý den a dohromady to je neuvěřitelných 1847 článků :D :) Až to bude 2000, chtělo by to nějakou oslavu, ale na to asi pak stejně zapomenu :D Myslím, že za tu dobu blog získal nějaké stálé návštěvníky, s některými jsem se poznala trošku víc, což jsem moc ráda, s jinými méně, ale každému z vás děkuji, že sem chodíte. Kdybych tu neměla konentáře, nemělo by smysl to dělat, takže díky, díky vám mě to baví
(a ta fotka je úplně boží :D).


I´am back :)

26. září 2014 v 14:24 | Toxique
Ahoj moji milí :) Tak já už jsem zpátky z dovolené. Děkuji, že jste sem chodili a komentovali články i když jsem tu nebyla, to mě potěšilo! :) Tohle je jen takový informační článek, v plné síle tu budu zítra. Dnes se musím vzpamatovat z toho, že je tu o 20 stupňů míň, z toho kolik práce do školy mě čeká a ještě další věci. Zítra si přečtu všechny vaše komentáře, všechny vás oběhnu, napíšu Claire* ohledně layoutu a začnu přidávat novinky. Aspoň to mám v plánu :D Nových fotek Jessicy je miliarda, takže se je určitě na co těšit, jak s ní tak tady na blogu! :) No a prozatím se můžete v článku mrknout na pár fotek z mé dovolené, o které jsem se s vámi podělila :)


 
 

Reklama