Appearances 2016

December 20 | Opening of Laduree hosted by Rick Caruso and Jessica Alba

22. prosince 2016 v 11:29 | Toxique
V poslední době moc fotek není, ale když už, tak jsou to většinou fotky z akce:) A tyhle jsou fantastické!:) Jessica měla v úterý společně s Rickem Caruso na starost slavnostní otevření obchodu Laduree v LA, což je luxusní francouzský obchůdek se sladkostmi, převážně s makronky. Jessica tu byla nádherná, z jejího outfitu jsem úplně nadšená.♥ Měla na sobě černý rolák a k němu úplně dokonalou černobílou sukni a černé punčochy, krásně k outfitu sladila i boty a kabelku. No nádhera, líbí se mi úplně vše:) Přesně takové věci jí sluší.♥ Vypadá pořád tak neskutečně mladě, na to, že je jí 35. Měla krásný make-up, výrazné oči a rtěnku do růžova a moc se mi líbí, jak má udělané vlasy, ty vlny jsou super. No kráska:)♥


December 18 | Baby2Baby Christmas Party

19. prosince 2016 v 22:53 | Toxique
Tak dnes mám pro vás nové fotky a rovnou hezky vánoční:)♥ Včera se konala vánoční charitativní party Baby2Baby, na kterou Jessica chodí s rodinou každý rok, tak jsem čekala, jestli budou fotky i letos, a jsou:) Fotek je jen několik, ale Jessica je tu zlatá:)♥ Měla na sobě volný bílý svetr a zlatou sukni. I když nejsem fanynka tohoto stylu, tak u Jess jsem si na to tak zvykla, že se mi to na ní líbí:D :) Sukně je sama o sobě krásná a i svetr. Taky se mi libí ta kabelka, akorát mi to teda kazí ty boty. Měla hezké vlasy a make-up, jako obvykle a taky se mi líbí její lak, zlaté prstýnky a náramky, navíc v tom zlato bílém outfitu vypadá tak vánočně a ladí i to hezké prostředí tam:D :) Na poslední fotce je i Cash a holky Honor a Haven.


December 04 | Visits Pearl Harbor NEX in Hawaii

11. prosince 2016 v 10:00 | Toxique
Druhý den Jess ještě zůstala na Hawaii a tentokrát navštívila námořní přístav Pearl Harbor, kde se setkala s fanoušky:) Opět na sobě měla tematické květinované šaty, tentokrát zelené a na krku hawajské květy. No kráska:) Moc se mi tu k tomu líbí černé nehty, tmavěmodré boty na vysokém podpatku a hnědá kabelka, kterou můžeme vidět na posledních fotkách, moc hezky zkombinované. Světlé vlasy měla vyžehlené a s úsměvem na tváři vypadala zas skvěle!:) Stejně jako den předtím se objevily zlaté fotky, tyhle dvě várky fotek patří k mým oblíbeným:)


December 03 | Meet and Greet hosted by the Honest Company in Hawaii

9. prosince 2016 v 10:00 | Toxique
Jessica si udělala výlet do Honolulu v Hawaii, kde se jménem své firmy setkala se svými fanoušky:) Objevily se úplně krásné fotky!♥ Na sobě měla úžasné růžové květinované šaty a k nim béžové boty na extra vysokém podpatku. Měla krásný make-up, hlavně růžovou rtěnku, vlasy a s těma kvatinama na krku je úžasná:) Rozhazovala kolem sebe úsměvy a podepisovala se fanouškům, opravdu boží fotky:)♥


November 30 | Rachel Zoe´s Box of Style winter edition dinner

8. prosince 2016 v 12:00 | Toxique
Konečně poslední listopadové fotky. Jessičina kamarádka Rachel Zoe založila kolekci oblečení a 30. listopadu pořádala večeři na oslavu. Jessica na této akci nechyběla a na sobě měla outfit, kostým se sakem, právě z její kolekce. Abych řekla pravdu, tak se mi nelíbí, jak se Rachel obléká a nezaujala mě ani její kolekce a ani tento Jessičin outfit.:D Ale ani nemůžu říct, že by se mi to na ní nelíbilo, na Jessice to vypadá dobře, ona to zkrátka umí prodat a je krásná:) Více se mi to líbí bez toho saka, to vypadá dobře, jinak to ale vůbec není můj styl. Ale, má tu úplně krásné zlatavé vlasy, má je zase světlejší, jak už jste si mohli všimnout a moc jí to sluší!:) I make-up měla skvělý, ale nepamatuju si, kdy by se mi její vizáž nelíbila:)


November 12 | 5th Annual Baby2Baby Gala | Inside

15. listopadu 2016 v 12:07 | Toxique
Ještě nějaké fotky z Baby2Baby Gala z Inside, jsou úžasné!:) S Jessicou tam jsou Jennifer Garner, Kate Hudson, Jenna Dewan, Rachel Bilson, Jaime King a další známé tváře. Krásné jsou ty fotky s růžemi, které všechny dámy dostaly nebo ty z pódia, jak tam padají konfety:) Je vidět, že si to Jessica s přáteli pořádně užila:)


November 12 | 5th Annual Baby2Baby Gala

13. listopadu 2016 v 14:52 | Toxique
Dnes mám pro vás naprosto úžasné fotky. Věděla jsem, že se Jessica této akce zúčastní - jako každý rok, takže jsem se na fotky moc těšila. Včera se konal pátý ročník Baby2Baby Gala, jejíž výtěžek poputuje na charitu. Jessica je ambasadorka této organizace a na této gala akci zatím nechyběla:) A tady se můžete pokochat úžasnými fotkami. Jessica na sobě měla dokonalou černou róbu, která se mi neskutečně líbí:)♥ Je od Valentina a je skvostná a zajímavá, ta vrchní část je senzační, hlavně z boku a stejně tak sukně:)♥ Fakt krása, Jess zkrátka vždycky oslní.♥ Pak mě moc zaujal ten volný zapletený účes, to je dokoalost, nádhera. A k šatům se úžasně hodí:) Rovněž make-up s rtěnkou lehce do růžova je dokonalý a taky náušnice. No byla překrásná!♥♥♥ A ty její úsměvy:)♥ Užijte si fotky. Na akci každý rok někoho ocení za svůj přínos charitě, tentokrát to byla Jennifer Garner, Jessica to byla před pěti leti právě na prvním ročníku.


November 02 | Who What Wear 10th Anniversary Party

6. listopadu 2016 v 17:06 | Toxique
Jessica se zúčastnila akce, kterou pořádala módní organizace Who What Wear ke svému desátém výročí. Byla tu úplná kráska:) Asi by se mi líbilo víc, kdyby si na sebe vzala nějaké šaty, ale i tohle je skvělé, je to takový její oblíbený stylový typ outfitu. Měla na sobě svoje oblíbené kožené kalhoty, k nim bílou košili, hnědé kotníkové boty a šedý kabát. Je to úplně krásně sladěné a zkombinované, líbí se mi hlavně ty kalhoty a boty. Dlouhé vlasy měla vyžehlené a měla krásný make-up:)


October 22 | Martha Stewart Made in America NY Summit

26. října 2016 v 13:00 | Toxique
Jessica byla v NY kvůli této akci, Martha Stewart Made in America NY Summit, kde byla opět pozvána jako zástupce své firmy a měla tam nějaký proslov a diskuzi. Ona se kvůli firmě opravdu nacestuje, samé konference, z většiny z nich ani žádné fotky nejsou, a ještě se vždy na ty akce chystat, a teď nemyslím jen oblečení:D Navíc jsou pořád v různých státech a hlavně poslední dobou toho má Jessica hodně, no, je opravdu obdivuhodná. Vypadala opět elegantně a krásně, černý top zkombinovala s proužkovanou sukní a ta ten outfit tak hezky oživila:) Krásně taky ladí červená rtěnka, celkově měla skvělý make-up, hezké bohaté vlasy a krásné kruhové náušnice. A lodičky jsou úplně dokonalé!:)♥ Tentokrát se objevila spousta skvělých fotek a některé momentky jsou fakt vtipné, třeba jak má ty ruce v bok, z těch dvou fotek nemůžu:D A nebo jak háže ty zoufalé výrazy:D


October 17 | 2016 Forbes Under 30 Summit

21. října 2016 v 15:00 | Toxique
17. října Jessica odjela do Bostonu, kde se zúčastnila konference Forbes Under 30 Summit, kde mluvila o založení a o úspěších své firmy Honest. Byla tu krásná elegantní dáma, přesně jak se sluší.:) Měla úžasně prodloužené vlasy, nemůžu se vynadívat, jak ji sluší! :)♥ Fakt krása. Na sobě měla elegantní černé šaty, černé lodičky a měla udělaný krásný make-up. Dokonalá jako obvykle. Objevily se opět krásné momenky:)♥


October 14 | DL1961 x Jessica Alba Collection Event

17. října 2016 v 9:57 | Toxique
Tohle jsou skvělé fotky! V pátek Jessica pořádala party ku příležitosti založení své kolekce jeans pro značku DL1961. Na akci bylo dost známých tváří a jejích přátel včetně Reese Whiterspoon, Rachel Zoe, Jaime King, Kelly Sawyer a další. Jess vypadala parádně! Měla na sobě skvělé černé jeany, které bych nutně potřebovala, k nim černý top, skvělé boty a bomber, který tomu celému dodává šmrnc. Moc se mi to líbí, přesně takové věci jí sluší:) Vlasy měla přirozeně rozpuštěné, měla krásný make-up a jako nejhezčí doplněk svůj úsměv. Kočka:)


October 04 | Longchamp Cocktail party, PFW

9. října 2016 v 11:34 | Toxique
Tohle jsou poslední fotky z Paříže a i poslední fotky celkově, den na to se Jess vrátila domů a od fotografů má zatím zasloužený klid. Vechny akce, kterých se zúčastnila, jste mohli sledovat v menu, kam je průběžně doplňuju, no nebylo jich málo:D Tady na sobě Jess měla krátké černé šaty, které jsou super a úplně dokonale k nim ladí boty a kabelka:) Outft oživila zajímavým černobílým sakem. Co se mi líbí ale úplně moc, jsou její vlasy a make-up, to je úplná dokonalost:)♥ Hezké jsou poslední tři fotky s Eiffelovkou:)


October 02 | Valentino Fashion Show, Afterparty

8. října 2016 v 16:56 | Toxique
Po přehlídce se Jessica zúčastnila i afterparty. Oblékla si jiné šaty a také změnila make-up a účes:) Měla na sobě takovéty šaty, u kterých si nejsem jistá, jestli se mi líbí, ale spíš asi ano:D Jessice rozhodně sluší, no jako obvykle:) A i tady jí velmi slušel účes a make-up, tentokrát už bez rudé rtěnky:)


October 02 | Valentino Fashion Show, PFW

6. října 2016 v 8:00 | Toxique
Úchvatné fotky z přehlídky Valentina a dle mého jsou toto ty nejlepší fotky z obou Fashion Weeků, kterých se Jessica zúčastnila. Jessica mě tu oslnila, byla úžasná!♥ Měla na sobě nádherný a zároveň velmi zajímavý outfit, což je u ní obvyklé, a opět to vyšlo. Jak košile, tak ta sukně, kabelka a boty se mi neskutečně líbí.♥♥ Ta kombinace je hrozně zajímavá, ale dle mého naprosto luxusní:D Taky se mi líbí, jak je ta sukně průhledná a je vidět ta košile, když Jess kráčí. K tomu měla božsky navlněné vlasy a make-up s rudou rtěnkou, no byla dokonalá:)♥ A na některých fotkách má tak úžasný úsměv.♥♥♥ Měla jsem dilema, kterou fotku dát do šablonky, jedna je dokonalejší než druhá:) Fotek je spousta a většina jsou krásné, ale ty, kde se Jessica tlačí davem a lidi jí strkají před nos mobily a fotí si selfie, to je teda síla (ta černoška, té bych asi dala loktem do obličeje, bože:D)


September 14 - Ralph Lauren Fashion Show, NYFW

23. září 2016 v 11:47 | Toxique
Krásné fotky z přehlídky Ralpha Laurena, na kterého rovněž Jessica chodí často a se kterým je na první fotce pod perexem:) Jessica na sobě měla dlouhé černé šaty se zlatým zdobením na horní části, což vypadá skvěle a obzvlášť se mi k tomu líbí doplňky, tedy bunda a boty. Skvěle se k tomu podle mě hodí a působí to takovým rockovým dojmem, což se mi líbí. Zajímavé je, jak je sukně dole vykrojená, to je trochu zvláštní, ale je super, že vidíme i boty:D Svoje úžasné vlasy měla prodloužené a vyžehlené, mám ráda, jak si je někdy kvůli akci nechá prodloužit. A úžasný je její make-up, jak odstín rtěnky, tak nalíčené oči a stíny do fialova, krása:)


 
 

Reklama