Appearances 2017

September 26 | Advertising Week Event in NYC

6. října 2017 v 13:00 | Toxique
Jessica v rámci Advertising Week v New Yorku vystoupila na akci Building a Brand in a Mobile First World, zaměřenou na marketing v oblastni médií, kde diskutovala o strategiích své firmy Honest. Měla na sobě šaty značky Tilden a kabát Yeon, jako na předchozích fotkách. Líbí se mi její vlasy, jen se mi zdá, že jí tentokrát moc nesedí ten make-up, což je u mě teda naprosto výjimečné:D Ale i tak byla krásná a objevily se hezké momentky.


September 21 | Premiere of Alex Israel's "SPF-18"

1. října 2017 v 12:00 | Toxique
Jessica se s Cashem přišli podívat na premiéru filmu SPF-18 v LA. Jessica na sobě měla černé šaty ke kolenům, černé silonky a růžový kožešinový kabátek, ke kterému sladika rtěnku. Outfit není špatný, hlavně ten kabátek se mi líbí, ale asi by se mi k tomu hodil nějaký účes, vyčesané vlasy. Jinak se tu dobře hodí i ty brýle:)


September 9 | Rebecca Minkoff fashion show, NYFW SS18

20. září 2017 v 10:00 | Toxique
A tady jsou fotky z druhé přehlídky, které se Jessica v New Yorku zúčastnila, Rebecca Minkoff. Objevily se krásné fotky, bohužel některé jen s tagem. Co se dá dělat, je to škoda, třeba druhá fotka v článku, do té jsem se zamilovala!♥ Jessica vypadala vážně úžasně:) Měla na sobě bílé šaty, které jsou krásné, škoda, že nejsou vidět i bez bundy. K tomu zvolila černou koženou bundu a boty. Je to takový kontrast, k těm jemným šatům, ale vypadá to skvěle! Make-up měla jako vždy fantastický a stejně tak vlasy, opět dokonalé:) Jediné, co se mi k tomu nelíbí, jsou ty boty. Jinak to jsou bezva fotky i díky tomu pozadí, kde se fotili, Jessica se tam s tou koženou bundou se cvoky skvěle hodí:D


September 8 | Project Runway fashion show, NYFW

16. září 2017 v 17:00 | Toxique
Fotky z první přehlídky, které se Jessica v NY zúčastnila. Můžete vidět, že Jess se tu i prošla po mole, byla to totiž fashion show k Projectu Runway, což je módní pořad Heidy Klum (která je s Jess na fotkách) a Jess bude hostující porotce finálního dílu. Jess je tu opět v černých šatech, nicméně tyhle se mi moc líbí, jsou perfektní. Super je ten jejich střih a jak jsou řešené, moc Jessice sluší:) Taky se mi k tomu líbí boty a prodloužené vlasy:)


September 5 | Rachel Zoe SS18 Presentation

12. září 2017 v 10:20 | Toxique
Krásné fotky z módní akce♥ Jessica se přišla podívat na novou kolekci své kamarádky Rachel Zoe. Na fotkách je kromě Rachel třeba s Chrissy Teigen nebo Nicole Richie. Jessica byla krásná♥ Měla na sobě černé šaty, které jsou super. Moc se mi líbí ten volán kolem ramen, mám dost podobné šaty a Jess to moc sluší. Na fotkách si hezky drží bříško, které je vážně s každým dnem větší:) Hezky k šatům sladila účes, vlny a pár pramínků seplé dozadu a měla hezký jemný make-up.


August 24 | At The Honest Company in Hollywood

7. září 2017 v 16:00 | Toxique
Krásné fotky z 24. srpna, Jessica ve své firmě Honest v Hollywoodu. Nafotila tam tyto krásné fotky a asi poskytla i rozhovor. Kdo si pamatuje starší fotky z firmy, tak může vidět, že to tam má Jessica zase celé nové a krásně předělané. Ta její kancelář je perfektní, tam musí být prostě radost pracovat:D Na fotkách je nádherná, měla na sobě černé šaty pod kolena, které jí krásně kopírují postavu a k tomu kimono, nebo takový kabátek, Jessica si je teď dost oblíbila, ale tohle se mi hrozně líbí, je perfektní, krásné barvy a vzor:) Moc se mi líbí i červené boty na podpatku a její vlasy:)


August 5 | The Honest Company and The GREAT. celebrate The GREAT Adventure

23. srpna 2017 v 12:00 | Toxique
Taky tak máte rádi akce od Honest + Baby2Baby a taky vám už chyběly?:) Zatím poslední charitativní akce se konala v červnu na pláži. Tato akce se konala v New Yorku a Jess na ni dorazila i s dcerami:)♥ Na té první společné fotce jsou vážně dokonalé, jaké mají všechny tři krásné hnědé oči:) Na akci nechyběly ani další známé dámy, které s organizacemi spolupracují a byly tam připraveny nějaké aktivity a tvoření pro děti. Jessica na sobě měla moc krásné šaty, ve kterých je vidět, že bříško má větší a větší:)♥ A teda moc se mi líbí její účes! Hezky učesané byly i holky:)


July 27 | American Express Success Makers Workshop

8. srpna 2017 v 10:56 | Toxique
Za několik posledních dní se objevilo tolik nových fotek, že myslím, že než je všechny přidám, bude konec léta, no spíš určitě:D A hlavně to jsou vážně perfektní fotky. Nejradši bych je přidala hned, mám je vždycky nachystané dávno před tím, než se tu objeví, ale čekám taky na nějakou zpětnou vazbu, aktivita na blogách zase nějak vázne no. K těmto fotkám, Jessica se hned druhý den zúčastnila další akce a tentokrát to byla akce trochu z jiného soudku, konference o podnikání, kam byla Jess pozvána. Objevilo se málo fotek, což mě v tomto případě mrzí, protože Jess vypadala úžasně!♥♥ Zdroj většiny těchto fotek je instagram, což je docela vtipné. Ale rozhodně lepší než nic:) Jess na sobě měla šaty v zelené barvě, které jsou úžasné.♥ K zelené skvěle sladila hnědé doplňky, kabelku a boty, které jsou rovněž boží a skvěle se hodí. Je to stylové a originální. A měla krásný účes, miluju tento styl účesů:)♥ Taky to jsou první fotky z akce, které se Jess zúčastnila s bříškem a v šatech a brzy se můžete těšit na další:)♥


July 26 | Cuyana Essential Women Event

4. srpna 2017 v 17:00 | Toxique
Zrovna jsem si říkala, že by se Jess mohla ukázat na nějaké akci a pár dní na to se objevily fotky:) Po návratu z dovolené Jess dorazila na akci Cuyana Essential Women Event. Vypadala perfektně ve stylovém outfitu. Hrozně se mi líbí ta volná pruhovaná košile a její boty!♥ Jeany se k outfitu krásně hodí a černá kabelka je rovněž super. A teda dokonale se jí v tomto outfitu podařilo schovat těhotenské bříško, takže to ani není poznat:D Make-up měla krásný jako vždycky, ale teda nejvíc nemůžu z jejích vlasů!♥♥ Jsou boží, jak je má světlé, husté a už jí zas hodně narostly, doufám, že si je zas brzy neostříhá:D


June 20 | Luncheon to celebrate Kelly LeVeque's new book Body Love

7. července 2017 v 10:06 | Toxique
20. června se Jessica zúčastnila menší akce, Kelly LeVeque pořádala oslavu k vydání své knihy Body Love a Jessica ji přišla podpořit. Měla na sobě zajímavý outfit, tmavě modré dlouhé šaty a k nim přehoz (nebo jak to nazvat) podobné barvy, takový její styl:) Líbí se mi její líčení a vlasy. Fotky jsou docela nekvalitní, nedávno jsem psala, že skončil jeden můj zdroj o Jessice a teď skončil i druhý (ze dvou) :D i když ten snad jenom dočasně, ale uvidíme. A tyto fotky jsem nikde jinde nenašla, jen takto ořezané, no je to bída, ale lepší než nic:)


June 12 | 'Planet od the Apps' Season One Premiere in Los Angele

14. června 2017 v 14:29 | Toxique
Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Gary Vaynerchuk a will.i.am se pustili do nového projektu. Planet od the Apps je taková soutěž, kam lidí chodí představovat aplikace, které vymysleli a oni čtyři je hodnotí. Nejdříve soutěžící představí svoji aplikaci (svůj nápad) a porotci, mentoři se rozhodnou, jestli se jim líbí, nebo ne (pokud ano, rozsvítí se jejich jméno zeleně, pokud ne, rozsvítí se červeně). Pokud je tam aspoň jeden zelený, soutěžící může jít k němu do týmu, když víc, tak si vybere. Pak mají šest týdnů na to, aby na tom pracovali a dotáhli to do detailů a vítěz dostane velkou finanční částku na zrealizování aplikace a taky její propagaci. První epizoda už je na světě a můžete se na ni podívat tady, je tam ale nějaký omezený čas. Já jsem ji prohlídla tak zběžně a na to, jak mi téma aplikace u Jess nejdřív nic neříkalo, tak ta soutěž se mi líbí:) A je i vidět, že Jess, jak se zabývá podnikání, tomu rozumí.
A toto jsou fotografie právě z premiéry první série v LA. Jessice to moc slušelo! Měla na sobě tmavě modré šaty Grana, k nim boty Giuseppe Zanotti a hedvábný kabátek Galvain. Vypadala moc krásně:) Moc se mi líbí i její líčení a náušnice.


June 2 | Baby2Baby & Havaianas Beach Playdate

4. června 2017 v 11:42 | Toxique
Tohle jsou krásné nové fotky z pátku:) Charitativní organizace Baby2Baby, kterou Jessica podporuje, se spojila s Havaianas na oslavu nové kolekce Mummy & Me. Spustily řadu žabek, jejich celý výtěžek jde přes Baby2Baby dětem v nouzi a v pátek byla uspořádána tato akce na pláži v Los Angeles. Beach Playdate pro děti pořádala Jessica spolu s Jennou Dewan a několika dalšími dámami. Nabízely nejen zmíněné žabky, ale byly tam pro děti nachystány různé soutěže, občerstvení, zmrzliny a různá lehátka a podobně na dovádění v moři. Objevily se zlaté fotky, Jessice to tu moc slušelo. Měla na sobě jeanový overal a volně rozpuštěné vlasy. Fotky na pláži mají hezkou letní atmosféru a jsou opravdu krásné:)♥


May 12 | Oliver Peoples´ 30th Anniversary party

17. května 2017 v 17:10 | Toxique
Stejný den se Jessica zúčastnila oslavy Oliver Peoples´ 30th Anniversary party v LA. Vypadala úžasně! Měla na sobě senzační outfit. Černobílé pruhované triko, světlé jeany, černé lodičky, černobílou kabelku a bílý kabát. Je to krásně sladěný outfit, černobílý a modré jeany jako oživení. Obzvlášť se mi líbí ta kabelka a zamilovala jsem se do toho bílého tenkého kabátku z mačkavého materiálu:) Měla krásné líčení, jako většinou přirozené a úžasné vlasy. Na úvodní fotce je se svou mámou:)


May 8 | Jessica hosts Birthday Cycle Charity Ride for Baby2Baby

15. května 2017 v 14:26 | Toxique
Tohle jsou tak boží fotky♥ Tady Jessica opět vypadá na 16, jsem přesvědčená, že s přibývajícím věkem mládne:D Jessica svoje narozeniny nejen slavila, ale uspořádala i charitativní a zároveň sportovní akci Birthday Cycle Charity Ride v Cycle House v LA, jejíž výtěžek jde organizaci Baby2Baby, která pomáhá rodinám s dětmi v nouzi. Krásné jsou ty fotky na kole, nechápu, že vypadá při cvičení tak nádherně:D A moc jí to tu slušelo. Byla naprosto zlatá a všechny ženy měly super outfity. Líbí se mi, jak má Jess triko zastrčené v legínách, i sportovní outfit vypadá stylově:D :) A je to super akce.


April 25 | Honest Beauty makeovers in Los Angeles

6. května 2017 v 10:00 | Toxique
Poslední Honest Beauty makeover Jessica uspořádala doma v LA:) Tentokrát na sobě měla černobílý pruhovaný top, dlouhou černou sukni a boty na podpatku, které nejsou moc vidět. Objevily se dvě krásné fotky od fotografa a pak dvě ze sociálních sítí. Jessice to opět slušelo, zase měla úžasné vlasy a moc se mi líbí její make-up!♥ A na první pohled mě zaujaly její náušnice, jsou úžasné:)


 
 

Reklama