Appearances 2017

July 27 | American Express Success Makers Workshop

8. srpna 2017 v 10:56 | Toxique
Za několik posledních dní se objevilo tolik nových fotek, že myslím, že než je všechny přidám, bude konec léta, no spíš určitě:D A hlavně to jsou vážně perfektní fotky. Nejradši bych je přidala hned, mám je vždycky nachystané dávno před tím, než se tu objeví, ale čekám taky na nějakou zpětnou vazbu, aktivita na blogách zase nějak vázne no. K těmto fotkám, Jessica se hned druhý den zúčastnila další akce a tentokrát to byla akce trochu z jiného soudku, konference o podnikání, kam byla Jess pozvána. Objevilo se málo fotek, což mě v tomto případě mrzí, protože Jess vypadala úžasně!♥♥ Zdroj většiny těchto fotek je instagram, což je docela vtipné. Ale rozhodně lepší než nic:) Jess na sobě měla šaty v zelené barvě, které jsou úžasné.♥ K zelené skvěle sladila hnědé doplňky, kabelku a boty, které jsou rovněž boží a skvěle se hodí. Je to stylové a originální. A měla krásný účes, miluju tento styl účesů:)♥ Taky to jsou první fotky z akce, které se Jess zúčastnila s bříškem a v šatech a brzy se můžete těšit na další:)♥


July 26 | Cuyana Essential Women Event

4. srpna 2017 v 17:00 | Toxique
Zrovna jsem si říkala, že by se Jess mohla ukázat na nějaké akci a pár dní na to se objevily fotky:) Po návratu z dovolené Jess dorazila na akci Cuyana Essential Women Event. Vypadala perfektně ve stylovém outfitu. Hrozně se mi líbí ta volná pruhovaná košile a její boty!♥ Jeany se k outfitu krásně hodí a černá kabelka je rovněž super. A teda dokonale se jí v tomto outfitu podařilo schovat těhotenské bříško, takže to ani není poznat:D Make-up měla krásný jako vždycky, ale teda nejvíc nemůžu z jejích vlasů!♥♥ Jsou boží, jak je má světlé, husté a už jí zas hodně narostly, doufám, že si je zas brzy neostříhá:D


June 20 | Luncheon to celebrate Kelly LeVeque's new book Body Love

7. července 2017 v 10:06 | Toxique
20. června se Jessica zúčastnila menší akce, Kelly LeVeque pořádala oslavu k vydání své knihy Body Love a Jessica ji přišla podpořit. Měla na sobě zajímavý outfit, tmavě modré dlouhé šaty a k nim přehoz (nebo jak to nazvat) podobné barvy, takový její styl:) Líbí se mi její líčení a vlasy. Fotky jsou docela nekvalitní, nedávno jsem psala, že skončil jeden můj zdroj o Jessice a teď skončil i druhý (ze dvou) :D i když ten snad jenom dočasně, ale uvidíme. A tyto fotky jsem nikde jinde nenašla, jen takto ořezané, no je to bída, ale lepší než nic:)


June 12 | 'Planet od the Apps' Season One Premiere in Los Angele

14. června 2017 v 14:29 | Toxique
Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Gary Vaynerchuk a will.i.am se pustili do nového projektu. Planet od the Apps je taková soutěž, kam lidí chodí představovat aplikace, které vymysleli a oni čtyři je hodnotí. Nejdříve soutěžící představí svoji aplikaci (svůj nápad) a porotci, mentoři se rozhodnou, jestli se jim líbí, nebo ne (pokud ano, rozsvítí se jejich jméno zeleně, pokud ne, rozsvítí se červeně). Pokud je tam aspoň jeden zelený, soutěžící může jít k němu do týmu, když víc, tak si vybere. Pak mají šest týdnů na to, aby na tom pracovali a dotáhli to do detailů a vítěz dostane velkou finanční částku na zrealizování aplikace a taky její propagaci. První epizoda už je na světě a můžete se na ni podívat tady, je tam ale nějaký omezený čas. Já jsem ji prohlídla tak zběžně a na to, jak mi téma aplikace u Jess nejdřív nic neříkalo, tak ta soutěž se mi líbí:) A je i vidět, že Jess, jak se zabývá podnikání, tomu rozumí.
A toto jsou fotografie právě z premiéry první série v LA. Jessice to moc slušelo! Měla na sobě tmavě modré šaty Grana, k nim boty Giuseppe Zanotti a hedvábný kabátek Galvain. Vypadala moc krásně:) Moc se mi líbí i její líčení a náušnice.


June 2 | Baby2Baby & Havaianas Beach Playdate

4. června 2017 v 11:42 | Toxique
Tohle jsou krásné nové fotky z pátku:) Charitativní organizace Baby2Baby, kterou Jessica podporuje, se spojila s Havaianas na oslavu nové kolekce Mummy & Me. Spustily řadu žabek, jejich celý výtěžek jde přes Baby2Baby dětem v nouzi a v pátek byla uspořádána tato akce na pláži v Los Angeles. Beach Playdate pro děti pořádala Jessica spolu s Jennou Dewan a několika dalšími dámami. Nabízely nejen zmíněné žabky, ale byly tam pro děti nachystány různé soutěže, občerstvení, zmrzliny a různá lehátka a podobně na dovádění v moři. Objevily se zlaté fotky, Jessice to tu moc slušelo. Měla na sobě jeanový overal a volně rozpuštěné vlasy. Fotky na pláži mají hezkou letní atmosféru a jsou opravdu krásné:)♥


May 12 | Oliver Peoples´ 30th Anniversary party

17. května 2017 v 17:10 | Toxique
Stejný den se Jessica zúčastnila oslavy Oliver Peoples´ 30th Anniversary party v LA. Vypadala úžasně! Měla na sobě senzační outfit. Černobílé pruhované triko, světlé jeany, černé lodičky, černobílou kabelku a bílý kabát. Je to krásně sladěný outfit, černobílý a modré jeany jako oživení. Obzvlášť se mi líbí ta kabelka a zamilovala jsem se do toho bílého tenkého kabátku z mačkavého materiálu:) Měla krásné líčení, jako většinou přirozené a úžasné vlasy. Na úvodní fotce je se svou mámou:)


May 8 | Jessica hosts Birthday Cycle Charity Ride for Baby2Baby

15. května 2017 v 14:26 | Toxique
Tohle jsou tak boží fotky♥ Tady Jessica opět vypadá na 16, jsem přesvědčená, že s přibývajícím věkem mládne:D Jessica svoje narozeniny nejen slavila, ale uspořádala i charitativní a zároveň sportovní akci Birthday Cycle Charity Ride v Cycle House v LA, jejíž výtěžek jde organizaci Baby2Baby, která pomáhá rodinám s dětmi v nouzi. Krásné jsou ty fotky na kole, nechápu, že vypadá při cvičení tak nádherně:D A moc jí to tu slušelo. Byla naprosto zlatá a všechny ženy měly super outfity. Líbí se mi, jak má Jess triko zastrčené v legínách, i sportovní outfit vypadá stylově:D :) A je to super akce.


April 25 | Honest Beauty makeovers in Los Angeles

6. května 2017 v 10:00 | Toxique
Poslední Honest Beauty makeover Jessica uspořádala doma v LA:) Tentokrát na sobě měla černobílý pruhovaný top, dlouhou černou sukni a boty na podpatku, které nejsou moc vidět. Objevily se dvě krásné fotky od fotografa a pak dvě ze sociálních sítí. Jessice to opět slušelo, zase měla úžasné vlasy a moc se mi líbí její make-up!♥ A na první pohled mě zaujaly její náušnice, jsou úžasné:)


April 18 | Honest Beauty makeovers in Brooklyn

29. dubna 2017 v 10:19 | Toxique
Po malé pauze zas pokračuju s přidáváním, stále toho zbývá dost. Protože jsem přidávala fotky z prvních dvou Honest Beauty makeovers, přidám i fotky z těch dalších, ať je to tu komplet, i když nejsou moc kvalitní, jsou to fotky ze snapchatu, od fanoušků a podobně. Ale jsou zlaté a aspoň se můžeme pokochat Jessicou a tím, jak jí zas slušelo:) Jak už jsem psala, tato akce se koná každé úterý, pokaždé na jiném místě a Jessica tu jako překvapení nalíčí některé dámy svojí kosmetikou Honest Beauty. Tohle je třetí akce, tentokrát v Brooklynu a ještě přidám fotky minimálně z jedné. Tady jí to zase slušelo, měla boží outfit!♥ Bílé triko, jeany a k tomu černý široký pásek a naprosto boží černou bundičku a luxusní boty:)♥ Byla krásná! Vlasy měla navlněné, měla super náušnice, zas tu byla kočka a s úsměvem na tváři:)♥

Jinak, včera Jessica slavila svoje 36. narozeniny (já vím, vypadá na 26 :D), tak jí přeji všechno nejepší:) ♥


April 17 | American Express Succes Makers Summit

24. dubna 2017 v 14:02 | Toxique
Jak bylo donedávna poměrně málo fotek, tak za duben se toho objevilo hodně a stále se nové fotky objevují:) Třeba jen včera se objevily troje sety candids fotek a dva photoshooty:D Ten jeden úplně nový photoshoot je opravdu úžasný, máte se určitě na co těšit, přidám ho hned, jakmile se objeví fotky v dobré kvalitě, což bude určitě brzy:) No a tady je tedy další článek. Jessica byla na skok v New Yorku kde se zúčastnila American Express Succes Makers Summit, kam byla pozvána jako podnikatelka a nejspíš tam povykládala něco své firmě. Jsem ráda, že chodí na tyhle akce a že se jí s podnikáním zkrátka tak daří:) Měla na sobě outfit Narciso Rodriguez, který mě moc nezaujal. Halenka je tedy hezká, líbí se mi ta zářivá barva, ale zas měla na sobě tepláky:D Kdyby tam nebyl ten proužek, tak to vypadá celkem jako kalhoty, no doufám, že to Jess nezačně nosit nějak často, nechápu, co je na teplácích dobrého:D Ještě jsou hodně dlouhé a nelíbí se mi k nim ty boty, jinak měla ale krásně udělané vlasy a hlavně make-up, stíny a odstín rtěnky dobře ladí k halence:) Poslední čtyři fotky jsou skvělé:)


April 11 | Honest Beauty makeovers in Minnesota

20. dubna 2017 v 10:05 | Toxique
A tady jsou fotky ze zmiňované Honest Beauty makeover. Stejně jako ta první se konala v úterý a toto úterý se konala další, zase na jiném místě:) Jsem zvědavá, kolik jich ještě bude. Tady tedy Jessica opět zadarmo nalíčila některé dámy nejnovější kolekcí své kosmetiky Honest Beauty. Fotky nejsou nejkvalitnější, ale rozhodně nejsou ani špatné. Jess se mi tu hrozně líbila, měla boží outfit. To bílé triko s pruhy je super, líbí se mi i jeany, boty a nejkrásnější je světle modrý kabátek a k němu červená rtěnka:)♥ Byla krásná a opět usměvavá a moc milá:)♥


April 4 | Honest Beauty makeovers at Target

13. dubna 2017 v 15:23 | Toxique
Jessica v New Yorku uspořádala takovou milou akcičku. Jelikož tam Target začal prodávat její kosmetické výrobky Honest Beauty, oslavila to tak, že tam uspořádala Honest Beauty makeovers, tedy odchytla několik kolemjdoucích dam a nalíčila je:) Bylo to celé překvapení, reakce byly velmi milé a Jessica si to určitě užila:) Co se týče jejího vzhledu, musím říct, že ty tepláky mě dostaly:D Zastávám názor, že v teplákách jedině doma na gauči, ne do ulic a už vůbec ne na akci. Fakt se mi to nelíbí, ale zase musím říct, že mě opět oslnila svojí vizáží, líčením a účesem. Je tak krásná:) Make-up se mi hrozně líbí, oči i odstín rtěnky a takhle vyčesané vlasy jí sluší snad nejvíc, miluju, když je takhle má:)♥ A ty fotky jsou hrozně milé!:)


April 1 | 'Victoria Beckham for Target' Garden Party in Los Angeles

8. dubna 2017 v 22:27 | Toxique
Krásné fotky z akce:) Prvního dubna byla Jessica podpořit Victorii Beckham, která založila pro řetězec Target novou kolekci. Kolekce je specifická tím, že je cenově dostupná, modely se pohybují od 6 do 70 eur. Jessica má na sobě oblečení právě z této kolekce, krásná bílá košile s potiskem včel stojí 25 eur, kabelka 21 eur. Má na sobě jen jednu drahou věc a to jsou boty Loeffler Randall, které stojí 315 eur, ale jsou naprosto perfektní:)♥ Moc jí to tu slušelo, líbí se mi i hnědý pásek, jak má seplé vlasy a k tomu kruhové náušnice. Krásné jsou fotky v zahradě:) A na posledních momentkách z rozhovoru je nádherná♥♥


March 31 | At Disney California Adventure Park

4. dubna 2017 v 15:33 | Toxique
Další fotky z Disneylandu a tyhle jsou teda boží:)♥ Jessica se s Cashem a holkama vyfotila v Disney California Adventure Park. Koukám, že měla jiný outfit, světlé jeany vyměnila za tmavé kalhoty, k tomu bílé triko, khaki bundu a černobílé triko kolem pasu. Sluší jí to, taky tu má krásné vlasy a s úsměvem na tváři je prostě úžasná:)♥ Holkám to tu taky moc sluší, Haven má tričko s Mickey mousem, což je cool a s Jessicou tu opět vypadají jako tři ségry:D No jsou tu úžasní!:)♥


February 26 | 2017 Vanity Fair Oscar Party | Inside

5. března 2017 v 9:49 | Toxique
Ještě fotky z Inside Vanity Fair Oscar Party, protože fotek z této akce nebude nikdy dost:) Je jich bohužel jen několik, ale jsou super, skvělé momentky! Ta pvní se povedla a taky na té poslední je Jess úžasná:)♥


 
 

Reklama