Appearances 2018

November 10 | 7th annual Baby2Baby Gala - Inside & Show

Sobota v 0:22 | Toxique
S Baby2Baby Gala ještě nekončíme, tady jsou fotky ze show a zákulisí akce. Každý rok je na akci oceněn někdo za svůj charitativní přínos Baby2Baby, která pomáhá dětem a rodinám v nouzi. Na prvním ročníku této akce získala cenu právě Jess:) Letos to byla Kate Hudson. Jessica předávala cenu. Na akci ji doprovodil stejně jako loni Cash, jejich společné fotky jsou krásné♥ A na Jess se zkrátka nemůžu vynadívat♥♥♥


November 10 | 7th annual Baby2Baby Gala

11. listopadu 2018 v 19:17 | Toxique
Dnes vám přináším jedny z nejhezších fotek tohoto roku a určitě nejlepší letošní fotky z akce:) Včera se v LA konal gala večer charitativní organizace Baby2Baby, jejíž je Jessica členkou. Byl to sedmý ročník a Jess na této velké akci ještě nikdy nechyběla, takže já už jsem se na fotky těšila:) A stojí to za to! Jess totiž vypadala jako naprostá bohyně, ostatně jako vždy na této akci♥♥ Měla na sobě černé sexy šaty se zlatými ozdobami od Valentina a zlatou kabelku a boty Jimmy Choo. Ty šaty jsou nádherné a na první pohled člověka zaujmou.♥ Vlasy měla stažené do nadýchaného culíku, jako obvykle měla dokonalé líčení a krásné náušnice a prsteny. Dala jsem do článku všechny kvalitní fotky, které jsem našla. Na fotkách je s Jennou Dewan a Olivií Munn, hlavně s tou Olivií jim to v těch róbách opravdu moc sluší, připomínají mi slunce a noc:D :) Užijste si dokonalou Jess:)♥


October 30 | Visits the Staples chain in Los Angeles

10. listopadu 2018 v 9:00 | Toxique
Jessica v létě začala spolupracovat s firmou Staples chain na projektu Back to School, tehdy byly fotky z New Yorku a teď se objevily i fotky z LA, kde je byla Jess navštívit. Vypadala krásně:) Měla na sobě bílý top, světlé jeany, bílé lodičky a červený dlouhý kabát. Ten outfit je krásný, jednoduchý a hezky slazený. Ta barevná kombinace se mi hrozně líbí a dlouhý kabát vypadá stylově:) Moc se mi líbí i navlněné vlasy a rudá rtěnka, která outfit krásně doladila:) Mimochodem, když si rozkliknete v HQ první a čtvrtou fotku, můžete si všimnout, že má Jessica na ruce dvě nová tetování. Jedno vypadá jako měsíc, ale to druhé nejde moc rozpoznat.


September 4 | Rachel Zoe Spring 2019 LA Presentation

30. září 2018 v 21:26 | Toxique
Blog je celý v novém, nový layout, menu, ikonky pro affs a projekty a teď už i nějaká ta novinka:) Za září moc fotek není, ale tyhle jsou povedené, jsou to fotky z akce:) Jessičina kamarádka Rachel Zoe uváděla novou kolekci a Jess na té akci nikdy nechybí. Na sobě měla jako i ostatní šaty právě od ní a moc jí slušely. Mně se upřímně styl Rachel Zoe nelíbí, takže z jejích věcí si Jess vybrala za mě rozhodně dobře:D Šaty mají zajímavý střih a líbí se mi ten vzor a zdobení. Líčení měla Jess jemné a vlasy přirozeně rozpuštěné:)


August 9 | #Blogher18 Creators Summit

29. srpna 2018 v 15:00 | Toxique
Jess v New Yorku vystoupila na sumitu Blogher18 Creators, kde povídala o tom, jak vytvořila svoji firmu Honest Beauty. Zdůrazňovala např. i důležitost podnikatelek - žen. Měla na sobě hezký elegantní outfit, sukni v khaki barvě, k ní hezky ladící košili a béžové boty na podpatku:) Slušelo jí to jako vždy!:)


August 8 | Nylon Beauty Innovator Awards

26. srpna 2018 v 13:00 | Toxique
A dnes mám pro vás hned další nádherné fotky z akce!:) Jessica se v New Yorku zúčastnila Nylon Beauty Innovator Awards, kde převzala ocenění za svoji kosmetickou značku Honest Beauty:) Vypadala překrásně, měla na sobě jednoduché, ale úžasné šaty v jemné růžové barvě. K nim tmavé boty na vysokém podpatku, sladila i psaníčko. Vlasy měla dokonale navlněné a stejně tak líčení s tmavší rtěnkou:) Moc se mi líbí i prostředí fotek, jak jsou za ní ty květiny a stojí na růžovém koberci, krásně to ladí, pastva pro oči:D Takové fotky z akce mi už chyběly, tak jsem ráda, že teď máme hned dvoje:)


July 11 | Honest Beauty x Single Moms Planet

24. srpna 2018 v 14:00 | Toxique
Myslela jsem, že z této charitativní akce Honest žádné fotky nebudou, ale objevily se zpětně:) Sice jsou jen dvě, ale stojí za to, protože Jessice to hrozně slušelo♥ Měla na sobě modré třpitivé šaty, které vypadají jak večerní obloha, navíc i ten střih je skvělý a sluší ji. Boty jsou k nim vážně luxusní♥ A vlasy a líčení měla přirozené. Dokonalá♥


July 24 | Staples this Back to School Season in New York

16. srpna 2018 v 10:19 | Toxique
Jessica jako máma dvou školaček oznámila spolupráci s firmou Staples na projektu Back to School, který připravuje žáky a studenty na úspěšný začátek školního roku. Budou pracovat na různých školních projektech, darech a podobně. K této příležitost se z NY objevily tyto fotky, kde zároveň i něco nakoupila holkám. Jess má na sobě outfit jako na předchozích fotkách a vypadala prostě krásně:)


June 20 | Refinery29's 29Rooms San Francisco: Turn It Into Art Opening Party 2018

3. srpna 2018 v 12:19 | Toxique
20. června se Jess ukázala na jedné menší akci v LA. Měla na sobě kalhotový kostým v krásné purpurové barvě, který jí sluší, jako všechno:) K tomu bílé tílko a bílé lodičky. Jednoduché a krásné:) Vlasy měla navlněné a líčení jemné. Více by se mi k tomu asi líbila výrazná rtěnka, ale i takhle je to super:)


June 5 | Women Rule: The L.A. Summit

16. července 2018 v 16:00 | Toxique
O čtyři dny později Jess na další akci, už doma v LA. Tentokrát opět na konferenci. Jako obvykle elegantní, měla na sobě kalhoty s proužky a sako. Původně se mi tento styl kalhot a sukní s proužky nelíbil, ale jak už to vidím všude kolem sebe, začíám si na to zvykat:D :) Byla tu moc hezká a vlasy a líčení jako obvykle dokonalé:)


June 1 | New Voices That Can Make A Change in Hong Kong

16. července 2018 v 12:00 | Toxique
Další a poslední akce, které se Jessica v Číně zúčastnila, opět v doprovodu Cashe:) Tentokrát mě její šaty moc nezaujaly, ale ona umí prodat všechno a vše na ní vypadá dobře:) Měla jako vždy hezké vlasy a líčení:)


May 29 | WF CENTRAL Opening Ceremony in Peking, Chine

9. července 2018 v 12:00 | Toxique
Poslední květnové fotky, pomalu, ale jistě to doháním:) Jessica odcestovala s Cashem na několik dní do Číny. Jednak tam oslavili desetileté výročí od svatby♥ a Jess to spojila i s nějakými pracovnímu povinnostmi a zúčastnila se několika akcí. Tyhle fotky jsou fantastické! Jsou z nějakého slavnostního otevíracího ceremoniálu, kam byla pozvaná. Jessica vypadala božsky. Měla na sobě moc zajímavé šaty, jsou dokonalé. Líbí se mi ten střih, vzory, barvy i ta ramínka, navíc i působí takovým asijským dojmem. Měla k nim dokonalý účes, rozpuštěné vlasy a vrchní pramínky spletené do copu:) Na fotkách z večeře můžete vidět i Cashe.


May 13 | Mother’s Day donation from The Honest Company

4. července 2018 v 11:00 | Toxique
Jessica, zakladatelka firmy Honest ke příležitosti Dne matek darovala 1,5 milionu plenek Honest charitativní organizaci Baby2Baby, která pomáhá rodinám v nouzi:) Na fotkách můžete vidět Jess v tričku Honest a její kamarádku Kelly, která je zas z Baby2Baby. Není to poprvé, co Jess darovala takovou velkou sumu věcí své firmy potřebným. Je to skvělé♥ (I když mě tak napadlo, nechtěla bych ty plínky počítat:D)


May 8 | WSJ The Future of Everything Festival

29. června 2018 v 13:00 | Toxique
Čtyři měsíce (a něco) po porodu se Jessica poprvé ukázala na veřejné akci:) Odcestovala do New Yorku kvůli akci, nikoliv však Met Gala, ale aby promluvila na inovativním festivalu s názvem The Future of Everything. Tam bylo pozváno několik hostů, tvůrců a myslitelů, kteří se nějakým způsobem snaží změnit svět k lepšímu, ať už se pohybují v jakékoliv oblasti, od umění, přes podnikání, až po umělou inteligenci. Jsem na Jess pyšná:)♥ Vypadala úžasně, konečně na sobě neměla černou, šedou nebo nějakou tmavou barvu:D Ty šaty jsou perfektní, jak ta barva, tak střih, slušelo jí to. Lodičky zvolila černé a jako doplněk úžasné zlaté kruhové náušnice. Jako obvykle měla krásné vlasy a moc se mi líbí i líčení, hlavně odstín rtěnky!:)


April 23 | Launch of 'The Nanny Connie Way'

21. června 2018 v 15:00 | Toxique
O Jessičině chůvě Connie jsem vám tu už psala a Connie teď vydala knihu o mateřství s názvem The Nanny Connie Way: Have no Fear, Jess o tom psala i na svém instagramu:) Pořádala takovou malou oslavu k vydání a Jess ji přišla podpořit:) Na fotkách můžete vidět i Jessicu Biel, o jejíž syna Silase se Connie také starala. Ta první fotka je super! Bohužel druhá Jessica se mi nevešla do šablonky:D


 
 

Reklama