Appearances 2018

June 5 | Women Rule: The L.A. Summit

16. července 2018 v 16:00 | Toxique
O čtyři dny později Jess na další akci, už doma v LA. Tentokrát opět na konferenci. Jako obvykle elegantní, měla na sobě kalhoty s proužky a sako. Původně se mi tento styl kalhot a sukní s proužky nelíbil, ale jak už to vidím všude kolem sebe, začíám si na to zvykat:D :) Byla tu moc hezká a vlasy a líčení jako obvykle dokonalé:)


June 1 | New Voices That Can Make A Change in Hong Kong

16. července 2018 v 12:00 | Toxique
Další a poslední akce, které se Jessica v Číně zúčastnila, opět v doprovodu Cashe:) Tentokrát mě její šaty moc nezaujaly, ale ona umí prodat všechno a vše na ní vypadá dobře:) Měla jako vždy hezké vlasy a líčení:)


May 29 | WF CENTRAL Opening Ceremony in Peking, Chine

9. července 2018 v 12:00 | Toxique
Poslední květnové fotky, pomalu, ale jistě to doháním:) Jessica odcestovala s Cashem na několik dní do Číny. Jednak tam oslavili desetileté výročí od svatby♥ a Jess to spojila i s nějakými pracovnímu povinnostmi a zúčastnila se několika akcí. Tyhle fotky jsou fantastické! Jsou z nějakého slavnostního otevíracího ceremoniálu, kam byla pozvaná. Jessica vypadala božsky. Měla na sobě moc zajímavé šaty, jsou dokonalé. Líbí se mi ten střih, vzory, barvy i ta ramínka, navíc i působí takovým asijským dojmem. Měla k nim dokonalý účes, rozpuštěné vlasy a vrchní pramínky spletené do copu:) Na fotkách z večeře můžete vidět i Cashe.


May 13 | Mother’s Day donation from The Honest Company

4. července 2018 v 11:00 | Toxique
Jessica, zakladatelka firmy Honest ke příležitosti Dne matek darovala 1,5 milionu plenek Honest charitativní organizaci Baby2Baby, která pomáhá rodinám v nouzi:) Na fotkách můžete vidět Jess v tričku Honest a její kamarádku Kelly, která je zas z Baby2Baby. Není to poprvé, co Jess darovala takovou velkou sumu věcí své firmy potřebným. Je to skvělé♥ (I když mě tak napadlo, nechtěla bych ty plínky počítat:D)


May 8 | WSJ The Future of Everything Festival

29. června 2018 v 13:00 | Toxique
Čtyři měsíce (a něco) po porodu se Jessica poprvé ukázala na veřejné akci:) Odcestovala do New Yorku kvůli akci, nikoliv však Met Gala, ale aby promluvila na inovativním festivalu s názvem The Future of Everything. Tam bylo pozváno několik hostů, tvůrců a myslitelů, kteří se nějakým způsobem snaží změnit svět k lepšímu, ať už se pohybují v jakékoliv oblasti, od umění, přes podnikání, až po umělou inteligenci. Jsem na Jess pyšná:)♥ Vypadala úžasně, konečně na sobě neměla černou, šedou nebo nějakou tmavou barvu:D Ty šaty jsou perfektní, jak ta barva, tak střih, slušelo jí to. Lodičky zvolila černé a jako doplněk úžasné zlaté kruhové náušnice. Jako obvykle měla krásné vlasy a moc se mi líbí i líčení, hlavně odstín rtěnky!:)


April 23 | Launch of 'The Nanny Connie Way'

21. června 2018 v 15:00 | Toxique
O Jessičině chůvě Connie jsem vám tu už psala a Connie teď vydala knihu o mateřství s názvem The Nanny Connie Way: Have no Fear, Jess o tom psala i na svém instagramu:) Pořádala takovou malou oslavu k vydání a Jess ji přišla podpořit:) Na fotkách můžete vidět i Jessicu Biel, o jejíž syna Silase se Connie také starala. Ta první fotka je super! Bohužel druhá Jessica se mi nevešla do šablonky:D


 
 

Reklama