Candids 2017

November 24 | Enjoying Christmas shopping with her husband and daughters

29. listopadu 2017 v 18:00 | Toxique
No a tohle jsou krásné rodiné fotky, na které jsem se těšila, jsou dokonalé♥ Jessica si vyrazila s rodinkou na nějaké vánoční nákupy:) Za prvé to tu Jessice hrozně slušelo. Měla na sobě bílé triko a kalhoty a k nim jeanovou košili. Zvolila skvělé doplňky, kabelku, líbí se mi i boty a brýle. Vlasy měla vyčesané, měla čelenku a výrazné náušnice. Líbí se mi, jak má mašli na čelence i na botách:) Hrozně jí tento styl sluší♥ Taky se mi líbí jak jsou učesané holky, hlavně Honor, a Haven má dobrou čelenku:D Je roztomilá. Objevily se hrozně hezké fotky, jak Jessicy s Cashem, tak Jessicy s Honor. Líbí se mi, jak ji jednou rukou objímá a druhou si objímá bříško:D Které je zase větší, já hádám maximálně ještě tak měsíc a bude malý Warren na světě:) Taky vypadá hezky ta vánoční výzdoba, jak mají kolem palem světýlka. No celkově z těchto fotek sálá krásná rodinná a vánoční atmosféra:D♥♥


November 22 | Running errands in Los Angeles

29. listopadu 2017 v 16:00 | Toxique
Jessica byla s kamarádkou Shani Darden na nějakých nákupech a pak zamířila do Honest. Opět jí to slušelo, měla na sobě pohodlný outfit, ale hezký. Sluší jí jak nosí v těhotenství ta uplá tílka a měla zajímaý kabátek a boty. Můj styl to není, ale na ní to vypadá zkrátka dobře:D :)


November 21 | Leaves her Honest Co. office

28. listopadu 2017 v 14:18 | Toxique
Přidávám další candids a na zítra se pokusím přednastavit dva články, tak snad se mi to podaří:D Jessica má teď nové fotky denně a já teď nemám na blog skoro vůbec čas.. Ve škole se to kupí, do toho práce a nějaký ten volný čas, který netrávím moc doma, znáte to. Na těchto fotkách je Jess opět na cestě z práce, jsou to fotky už ze známého prostřední a ze známého úhlu :D Má na sobě černé šaty, ale zase jiné a přijdou mi super, hlavně se mi k nim moc líbí ta khaki bundička:) Taky tahle její kabelka je super. Nesla si laptop a kafe a ještě s těmi brýlemi tu má takový hezký pracovní business look:D :)


November 17 | Leaving The Honest Co.

24. listopadu 2017 v 14:04 | Toxique
Jessica na cestě z práce Honest, kde měla nějakou schůzku. Opět na sobě měla další hezký outfit! Šaty s průhlednou sukní jsou krásné a sexy. Moc se mi taky ten líbí kabátek, nebo svetřík:) Měla hezké brýle, kabelku a vlasy. Jen ty boty s ponožkami nejsou můj styl, předtím mi tam nevadily, ale tyhle ponožky jsou hodně vysoké:D Je to ale takový hezký podzimní outfit:)


November 16 | Leaving Urth Caffe in Beverly Hills

22. listopadu 2017 v 16:21 | Toxique
Jess se stavila pro kávu do Urth Caffe. Byla tu tentokrát all in black, ale moc jí to slušelo! Ty šaty jsou krásné, elegantní, hlavně ten materiál:) Taky měla luxusní boty:) Vlasy měla seplé a líbí se mi i brýle, krásná:)


November 14 | Out in West Hollywood

21. listopadu 2017 v 16:08 | Toxique
Jess někde v LA, objevilo se jen několik fotek a není tu vidět zepředu, což je škoda, protože jí to moc slušelo. Měla na sobě černý těhotenský overal s dlouhými rukávy a krásně ho oživila červenou kabelkou:) Taky se mi líbí ten vyčesaný culík.


November 12 | Leaving Le Pain Quotidien with Cash

21. listopadu 2017 v 15:57 | Toxique
Fotografové Jessice nedají chvíli klidu. Tyto fotky byly foceny hned druhý den po Baby2Baby Gala, Jess s Cashem si zašli na jídlo. Jess tu byla tentokrát oblečená do pohodlného obyčejného outfitu a vypadala unaveně, ale druhý den po velké akci se asi není čemu divit:D Líbí se mi její bílý batoh a vlasy:)


November 9 | Stepped out in Los Angeles

18. listopadu 2017 v 12:00 | Toxique
Candids fotky ještě z 9. listopadu, když byla Jess opět v práci. Zase vypadala krásně:) Měla na sobě jemné světlé šaty a k nim hnědý kabátek, kabelku a šedé boty. Líbí se mi hlavně kabátek a kabelka a celkově barvy toho outfitu. Slušelo jí to:)


November 7 | Leaving the meeting in Los Angeles

11. listopadu 2017 v 10:00 | Toxique
Jess opět na cestě z práce. Tyhle fotky jsou krásné:) Těšila jsem se, až je přidám, protože Jessica tu byla naprosto nádherná:)♥♥ Musím znovu napsat, že se divím, že se ji i v takovém pokročilém stadiu těhotenství chce oblíkat tak úžasně stylově:D Byla vážně překrásná. Měla na sobě bílé triko, béžové kalhoty a svetřík a k tomu růžový kabátek a boty. Dokonale slazená♥ Nejvíc se mi líbí ten kabátek, barva i styl, ty široké rukávy, vypadá vážně stylově. Na krku měla přívěsky a i brýle jsou hezké. Prostě dokonalá♥♥♥
Jinak, už dnes večer se koná šestý ročník velké akce Baby2Baby Gala, na které Jessica zatím nechyběla. Na instagram dala včera tento příspěvek, kde si můžete připomenout, jak jí to slušelo v minulých letech a napsala tam, že je to vždy jedna z jejích nejoblíbenějších nocí a že letos je co slavit. Doufám tedy, že se zúčastní:)


October 29 | At Kelly Rowland´s Halloween Bash

6. listopadu 2017 v 15:39 | Toxique
Jako každý rok vyrazila Jessica i letos na halloweenskou party. Na instagram psala, že dlouho nevěděla, za koho těhotného má jít, nakonec si vybrala postavu Juno ze stejnojmeného filmu z roku 2007. Měla tu vypadat jako náctilená těhotná a myslím, že se jí to skvěle povedlo, ani na to nepotřebovala zvláštní make-up:D Cash šel za Luigiho:D


October 27 | At LAX Airport in Los Angeles

5. listopadu 2017 v 18:47 | Toxique
Jessica se vracela do LA. Měla na sobě pruhovaný těhotenský overal, který je takový trochu zvláštní, hlavně teda ty proužky. Ale skvěle k němu sladila zbytek outfitu a vše ostatní se mi líbí, hlavně teda její kabelky a hlavně ta hnědá!:) A líbí se mi fotky, kde si drží bříško♥ Zítra bych chtěla konečně přidat poslední říjnové a zatím i poslední fotky vůbec.


October 26 | Stepped out in Soho in New York

4. listopadu 2017 v 16:00 | Toxique
Další a poslední den v New Yorku měla Jess asi klidnější, žádná veřejná akce, byla viděna jak odchází z hotelu a vrací se večer. Měla na sobě úžasný stylový outfit! Byla sladěná do černo bílé a krásně to oživila kimonem, na kterým jsou květy. Moc se mi líbí jak je slazená, stylová i během těhotenství. Hezké jsou k tomu i kruhové náušnice a vlasy měla tentokrát vyčesané do vysokého culíku:)


October 25 | Arrives at her hotel in New York City

4. listopadu 2017 v 15:50 | Toxique
Několik fotek z večera když se Jessica po show u Jimmyho Fallona vracela do hotelu. Vzala si černý kabátek, přezula do pohodlnější obuvi a k botám sladila modrou kabelku:)


October 25 | Leaves the Edition Hotel in New York

30. října 2017 v 21:22 | Toxique
S tímto článkem jsem se překonala :D Nemám teď na blog vůbec čas, jsem ve škole, v práci, nebo někde pryč a to volný čas paradoxně zatím ještě ani nevěnuju škole, a že mě toho tento rok čeká, diplomka a státnice :D No užívám si volno, dokud je ještě mám :D Ale z New Yorku se objevily krásné fotky a už s nimi nechci déle čekat. Tady byla Jess viděna jak opouští hotel a pak ještě venku v NY, mířila na akci, ze které přidávm fotky snad brzy. Byla tu nádherná!:)♥ Měla na sobě krásné bílé šaty, které sluší jí i jejímu bříšku, které roste opravdu neskutečně rychle:D K tomu měla úžasný tmavě modrý kabátek s bílými květy a luxusní boty na podpatku k němu pasují víc než dokonale. Je dobrá, že s takovým břichem dokáže chodit na takových zabijáckých botách:D Líbí se mi její líčení, jako vždycky krásné a stejně tak vyčesané vlasy s volným pramínky♥ No byla dokonalá.


October 23 | Touches down in New York with her husband

25. října 2017 v 13:12 | Toxique
Předevčírem byla Jess viděna na letišti v New Yorku, kam přiletěla s manželem Cashem. Včera ho doprovodila na jednu akci jeho značky Pair of Thieves, fotky zatím nejsou, uvidíme, co se objeví dál:) Jess na sobě měla hedvábné pyžamo, což můj styl rozhodně není, ale jí to sluší a dobře k tomu sladila kabát, boty a klobouk:)


 
 

Reklama