Candids 2017

July 14 | Paddleboarding during a vacation in Hawaii

17. července 2017 v 17:07 | Toxique
Jak jsem psala v minulém článku, Jessica se s rodinou a přáteli nachází na Hawaii, konkrétně v Honolulu, kde tráví dovolenou:) Objevily se fotky z pátku, kdy si užívala svůj oblíbený paddleboarding. Hrozně se mi líbí ty šaty, které měla na sobě, jsou takové havajské a jsou úplně super:) Jaké měla plavky moc není vidět, jen růžová ramínka a měla tmavý klobouk:) Vypadala krásně a jsou to super letní fotky, v příštím článku se můžete těšit na další:)


July 10 | Departs LAX with her daughter Honor

16. července 2017 v 10:18 | Toxique
Dnes mám pro vás hezké fotky z 10. července z letiště LAX, kde byla Jessica s dcerou Honor. Nevím, kam měly namířeno, ale asi na dovolenou, jelikož včera se objevily fotky z dovolené, které přidám v dalším článku. Ale tam je Jessica s celou rodinou a přáteli, tak možná, že si předtím někam vyrazily jen ony dvě:) No ale oběma to hrozně slušelo:) Jessica měla skvělý outfit, ta jeanová bunda je perfektní, líbí se mi moc i kabelka, šátek na ní, brýle a v kšiltovce vypadá vždycky ještě mladší:) A Honor je cool s těmi copy! Vypadají tu jak sestry ♥


July 2 | Out for a coffee in Malibu

11. července 2017 v 12:22 | Toxique
Druhého července si Jess v Malibu zašla na kávu. Měla na sobě hezký outfit, černé kalhoty, černobílé boty a pruhované triko, vínovou bundu a černou kabelku. Krásně ladí i brýle. Líbila se mi tu:)


July 1 | Enjoys family weekend in Malibu

9. července 2017 v 10:00 | Toxique
Další fotky se objevily po deseti dnech, 1. července byla Jess viděna s Cashem a starší dcerou Honor Marií v Malibu. Jsou to hezké fotky, jako vždycky, když je Jess někde s rodinkou:) ♥ Měla na sobě šedé šaty a k nim černý svetr. Líbí se mi ta její kabelka, kterou nosí často a ty brýle jsou boží:)♥ Taky náušnice jsou hezké a její vlasy. A těch pár fotek ke konci, kde se směje, nejkrásnější:)♥♥


June 15 | Leaving the Crosby hotel in NYC

5. července 2017 v 11:17 | Toxique
A poslední fotky z 15. června, kdy Jess byla viděna dvakrát u hotelu a na druhých fotkách už mířila s kufry na letiště. Měla na sobě svoje oblíbené dlouhé šedé šaty, ke kterým skvěle ladí zelená khaki bunda:) Na druhých fotkách má pak ještě červenou rtěnku a ta outfit krásně oživila. Taky měla skvělé vlasy:)


June 15 | Leaving the View in New York City

3. července 2017 v 11:13 | Toxique
Fotky když Jessica odcházela s kávou v ruce z The View. Vypadala opět krásně:) Měla na sobě vínové šaty, k nim vínové boty na vysokém podpatku a světle růžový kabátek a kabelku. Nejvíc mě zaujaly ty boty, ty jsou luxusní a ten kabátek vypadá zblízka moc hezky. Byla tu krásně slazená a hezky se usmívala:) ♥


June 15 | Arrives to the View at ABC Studios

1. července 2017 v 19:30 | Toxique
Tak jsem doma a zpátky na blogu. Uteklo mi to tak rychle, až se mi tomu nechce věřit:D No, za červen tu bylo rekordně málo článků, asi nejméně za celou pětiletou existenci blogu, tak bych to tu chtěla teď oživit, ale zajímavé je, že za celou dobu co jsem tu nebyla se neobjevily jediné nové fotky. Akorát skončil jeden můj dost dobrý zdroj, tak teď budu nové a kvalitní fotky shánět hůře:D No ale ještě mi zbývá přidat pár článků, které jsem nestihla předtím, takže teď je tu pro vás budu mít. Jak už jsem psala, Jessica byla v New Yorku kvůli propagaci Planet of the Apps, co to je si můžete připomenout tady. Toto jsou fotky, jak přijíždí do ABC Studios na rozhovor. Fotky jsou krásné! Jess na sobě měla bílé šaty, které jsou docela jednoduché, ale krásně k nim ladí tmavě modrý kabát a hezky to oživila červená rtěnka a náušnice:)


June 15 | Arrives at her hotel in NYC

1. července 2017 v 19:21 | Toxique
Teď nás čekají fotky z 15. června, toto jsou fotky, když Jess přijížděla do svého hotelu. Má na sobě stejný outfit jako den předtím, tak nevím, jestli nejsou náhodou taky ze 14., když byla Jess takhle oblečená i na letišti, ale to je asi fuk:) Jak už jsem psala, tehle outfit se mi hrozně líbí, je zajímavý. A má krásné vlasy a super brýle:)


June 14 | Out for a stroll in Manhattan

18. června 2017 v 11:41 | Toxique
Tak jdu přidávat fotky z New Yorku:) Po příjezdu do NY se byla Jessica projít s kamarádkou. Měla na sobě hezký casual outfit do města:) Bílé triko, světlé jeany, bílé boty a přes to košile a kabelka. Je to hezký outfit, já bych si takovou košili asi nekoupila, ale Jessice sluší a hezky se k outfitu hodí, nejvíc se mi líbí teda ta kabelka. Taky měla krásné vlasy, přehozené na stranu a náušnice:) A objevily se fakt hezké a povedené fotky! Jsou to skvělé momentky:) ♥


June 7 | Takes Honor for her Birthday dinner at Katsuya

10. června 2017 v 12:41 | Toxique
Objevily se nové fotky ze 7. června, Jessica s Cashem vzali holky na sushi do restaurace Katsuya v LA, kde slavili 9. narozeniny Honor:) Všem to tady hrozně slušelo! Byli krásně oblečení a slazení:) Jess na sobě měla světle modré kalhoty a košili, k tomu bílé boty a hnědý kabátek. Hnědo modrá kombinace je taková nevšední a v podání Jess opět úplně perfektní:) Slušelo to i Cashovi a holky na sobě měly úplně úžasné šaty a jeanové bundy:) ♥


May 25 | Heads to a meeting at her office

28. května 2017 v 11:31 | Toxique
Ve čtvrtek byla Jess opět v práci a stavila se na kafe. Moc se mi líbí její outfit:) Je pohodlný, ale super. Tmavě modré kalhoty a k nim černý svetr, boty, kabát, batoh a kabelka, hezky nakombinované. Jen se docela se divím, že Jess skoro v červnu nosí v LA zimní kabát:D :) No ale hrozně se mi líbí její účes, vysoko vyčesaný a navlněný culík, s ním je prostě zlatá:)♥ Plus ty její kruhové náušnice.


May 20 | Takes her daughters shopping in LA

25. května 2017 v 15:53 | Toxique
A po tenisu vzala Jess holky na nákupy do jednoho nového obchodu v Beverly Hills. A opět se objevily krásné fotky:) Jessica na sobě měla stejný outfit, černý volný overal, který není špatný, hlavně se mi moc líbí ten bílý přehoz, který k němu má, ten je krásný a taky boty a bílá kabelka. Takže celkově se mi ten outfit moc líbí:) Taky jsou perfektní její brýle:) A holkám to tady moc slušelo, taky měly overaly, akorát krátké, jsou to krásné slečny, hlavně Honor a Haven je prostě roztomilá:)


May 20 | Takes her girls to tennis lesson

25. května 2017 v 15:45 | Toxique
Zatím poslední fotky jsou z 20. května. Jessičiny holky chodí už nějakou dobu na tenis a objevily se fotky, jak je Jess vede na lekci spolu s trenérem. Jessica na sobě měla černý overal a holky měly černé sportovní outfity, sukně a trička. Objevily se hrozně hezké a slunečné fotky, hlavně holky jsou tu zlaté, jak se smějí:)


May 17 | Running errands in Los Angeles

24. května 2017 v 14:19 | Toxique
Jessica venku v LA. Moc jí to tady slušelo:) Měla na sobě outfit laděný do světlých barev, hlavně šedé. Nejvíc se mi líbí ty jeany a šedý kabátek, krásná je k tomu taky ta bílá kabelka. Pruhovaný svetr zas dobře ladí k botám. Hezky sladěný outfit:) Taky měla krásné vlasy a náušnice.


May 14 | Celebrates Mother´s Day with her family

19. května 2017 v 15:32 | Toxique
Zatím poslední candids jsou krásné rodinné fotky ze Dne matek:) Jess slavila Den matek v hotelu Bel Air v LA s Cashem, s holkama a s dalšími příbuznými. Objevily se fotky, jak odcházejí a všem to moc slušelo, byli oblečení krásně elegantně a do světlých barev.♥ Jessica na sobě měla béžové volné kalhoty a halenku, k tomu bílé sako a boty na podpatku. Krásná a elegantní. Moc se mi líbí holky Honor a Haven, ty měly úplně úžasné šaty:) No nádherná rodinka:)♥♥ A teda Haven má ostříhané svoje dlouhé vlásky:( :D Už teda déle, ale dlouho nebyla takhle vidět na fotkách.


 
 

Reklama