Candids 2017

August 20 | Out in Los Angeles with Cash and Haven

6. září 2017 v 11:10 | Toxique
Jessica venku v LA s Cashem a Haven. Další hezké fotky! Jessice to moc slušelo, měla na sobě šedé tílko a modré těhotenské lacláče, které jí hrozně sluší, to její bříško je s každýma fotkama větší a větší:D ♥♥ Líbí se mi i její boty a kabelka a měla i skvělé vlasy a brýle:) A jsou to jako obvyle krásné rodinné fotky, jak ty s Cashem tak ty s Haven:)♥ Haven teď zrovna nastoupila do první třídy, Jess s Cashem to jako každý rodič dost prožívali a dali hezké fotky na stories a na instagram, tak je pak přidám:)


August 18 | Datenight with Cash at the Highlight Room

4. září 2017 v 18:31 | Toxique
O dva dny později si Jess opět vyrazila s Cashem, tentokrát zamířili do The Highlight Room v LA, což je luxusní komlex, kde se nacházejí restaurace, gril, posezení, střešní bazén a mnohem více věcí k relaxování:) Objevily se fotky, jak přicházejí (nebo odcházejí) ruku v ruce a opět jim to hrozně slušelo!♥ Byli tu slazení do černé barvy, slušelo to Cashovi i Jessice. Jess na sobě měla úplé černé šaty ke kolenům, ve kterých vypadá skvěle!:) K nim měla dlouhý šedo zelený kabátek, černou kabelku a boty, které jsou takové trochu zvláštní (Jessičin styl:D), ale k outfitu se dobře hodí:) Moc jim to slušelo, krásný pár:)♥♥


August 16 | At 'Hamilton's' Opening night in Hollywood with Cash

4. září 2017 v 16:59 | Toxique
Jdu doplňovat fotky, které se během mé nepřítomnosti objevily, je jich docela dost, ale zas ne nijak extrémně, tak snad budu brzo u toho aktuálního:) 16. srpna si Jessica s Cashem zašli do divadla Broadway na premiéru muzikálu Hamilton. Hamilton získal 11 Tony Awards, proto tam ten večer bylo známých tváří mnohem více. Jessica na sobě měla volné černé šaty, boty na podpatku a žluté kimono s potiskem, ke kterému dobře sladila náušnice.


August 13 | Arives at LAX with girls on Haven´s Birthday

29. srpna 2017 v 12:00 | Toxique
13. srpna oslavila Haven svoje 6. narozeniny, Jess to s ní doma oslavila a pak vyrazily někam na výlet. Objevily se fotky z letiště, ale nevím, kam letěly. Všem holkám to slušelo, Jess na sobě měla outfit laděný do béžových barev. Moc se mi líbí její boty, kabelka, batoh i svetr. Kdybyl byl ten overal trochu uplejší, je to pro mě úplně dokonalý outfit:) Taky měla moc hezké vlasy.


August 5 | Goes out to dinner with friends in the Hamptons

26. srpna 2017 v 18:00 | Toxique
Poslední večer v New Yorku si Jess zašla na večeři s přáteli do restaurace Toni´s a tímto končí newyorský maraton fotek:D Vypadala opět krásně, měla na sobě jemné růžové šaty, které se mi moc líbí a sluší jí. K nim měla zajímavé doplňky, zelenou bundu a hnědou kabelku a boty. Moc se mi líbí její náušnice a ten účes je perfektní:)♥


August 4 | Out with her daughters in NYC

21. srpna 2017 v 15:00 | Toxique
Další den Jess opět vyrazila do ulic s holkama H+H. Zašly si na zmrzlinu a tak:) Opět jim to slušelo! Jessica na sobě měla šaty v purpurové barvě, ta jí vážně moc sluší. Líbí se mi i svetřík, kabelka, sluneční brýle a její vlasy:) I holky byly krásně oblečené, jako obvykle, líbí se mi hlavně Haven, Honor zas barevně ladí s Jess:)


August 4 | Leaving her hotel with Honor and Haven

16. srpna 2017 v 10:00 | Toxique
Tyhle fotky z New Yorku, co už nějakou dobu přidávám jsou vážně top. Vzhledem k tomu, kolik jich během tří dnů bylo, je přidávám hlemýždím tempem, ale ono co je Jess zpátky doma zas skoro nic není, takže si to užívám:) Další den měla Jess na programu Jimmyho Fallona, tady jsou fotky, jak opouští hotel spolu s holkama Honor a Haven. Když jsem ty fotky viděla poprvé, spadla mi brada! Ostatně jako často u Jessicy. Má tu naprosto boží vlasy, má je trochu prodloužené, bohaté a naprosto dokonalé! ♥♥♥ Prostě wow. Na sobě měla krátké tmavé šaty a k nim boty nad kolena, taky hezké brýle. I holky tu jsou krásné, jako vždycky vyparáděné:)


August 3 | Takes her daughters to dinner in NYC

14. srpna 2017 v 18:00 | Toxique
A další a poslední fotky ze 3. srpna, Jessica vzala holky někam na večeři:) Jess na sobě měla stejné šaty, jen si k nim vzala boty na podpatku a tmavě modrý přehoz, měla krásný make-up a vlasy. Ale holky se převlékly a vypadaly obě úžasně♥♥ Líbí se mi hlavně outfit Honor, ale Haven je taky stylová s bundou přes ramena:) A jak mají ty čelenky s ušima, to je dokonalé :D No jsou rozkošné. Těším se, až bude Jess takhle chodit se třema dětma:)


August 3 | Goes on a stroll with her girls in Soho, NY

13. srpna 2017 v 18:00 | Toxique
Poději ten den byla Jess viděna v ulicích už s oběma holkama. Jess se převlékla a vzala si na sebe svoje oblíbené černé šaty, k nim bílý svetřík a černobílé boty, byly tu všechny tři laděné do černé a bílé:) Líbí se mi outfity holek, hlavně Honor. Jess má super vlasy a líbí se mi ta kabelka. Některé fotky jsou perfektní, třeba ty první nebo ty, kde sedí na lavičce v parku a povídají si:)


August 3 | Seen out with Haven in New York City

12. srpna 2017 v 10:00 | Toxique
První fotky z New Yorku (když tedy nepočítám z letiště). Druhý den ráno Jess mířila na nějaké setkání ohledně své značky Honest Beauty a vzala s sebou Haven:) Jess vypadala naprosto úžasně v růžových vzdušných šatech s potiskem. Ta vrchní část je perfektní:) K tomu měla krásnou růžovou kabelku a tmavě modré boty na podpatku. Dokonalé vlasy a make-up jsou už samozřejmostí, no jenom zářila:)♥ A Haven je tu rozkošná:)♥ A fotky jsou vážně povedené.


August 2 | Arrives at JFK aiport with her daughters

11. srpna 2017 v 10:00 | Toxique
Konečně jsou před námi fotky, na které jsem se těšila! Jessica vzala dcery na několikadenní výlet do New Yorku a čekají nás jedny lepší fotky než druhé. Tady jsou fotky z letiště v NY, kam přiletěly. Jess na sobě měla khaki overal, k němu bílé triko a boty a růžový kabátek. Měla brýle a jako vždycky super vlasy. Holky mají hezké kufry:)


July 30 | Shopping at Whole Foods with daughters

11. srpna 2017 v 8:00 | Toxique
Jessica byla s holkama nakupovat. Jess na sobě měla černý overal, líbí se mi ta vrchní část, taková lacláčová, ale nelíbí se mi ty nohavice, i když se teď docela nosí, tedy mezi celebritami:D K tomu měla jemný bílý svetřík a moc se mi líbí její kabelka a vlasy:)


July 29 | Shopping with daughter Honor in West Hollywood

9. srpna 2017 v 11:16 | Toxique
Koncem července si Jess vyrazila na nákupy se starší dcerou Honor:) Vypadaly tady obě úžasně a stylově♥ Jess na sobě měla moc hezké a zajímavé šaty, žluté s červenými květy a dole s černobílým vzorem. K nim naproto dokonale sladila kabelku, boty a rtěnku ve stejné barvě květů:) Líbí se mi i brýle a měla úžasně vlasy, ta světlá barva je vážně krásná změna. Je tu opravdu stylová dáma a Honor byla rovněž krásná, měla skvělé šaty a úplně dokonalé boty:)♥


July 24 | Arriving with girls at LAX Airport

3. srpna 2017 v 7:00 | Toxique
I po návratu Jess domů se objevuje hodně nových fotek, takže se máte na co těšit:) Tady jsou fotky z letiště v LA, kam přiletěla Jess s rodinou a přáteli, tady na fotkách je s holkama. Jess to slušelo, líbí se mi její světlý svetr, kabelka a brýle, hodí se i boty a pod tím měla černý overal. Na mě je ten outfit takový bez barev, ale na ní to zas vypadá dobře:)


July 23 | On the beach with Cash in Hawaii

31. července 2017 v 16:00 | Toxique
Další fotky z Havaje jsou z 23. července a už to jsou fotky z jejich posledního dne tam. Tentokrát je tu jen Jessica s manželem, oba v černých plavkách a oba už hezky opálení:) No krásný pár:)♥ Hlavně Jess vypadá úžasně, má rozpuštěné vlasy a musím se ovládat, abych nezmiňovala v každém článku, jak jí to s tím bříškem sluší:D♥ Je tu hezky vidět. Užijte si poslední havajské fotky, ale že jich tentokrát bylo:)


 
 

Reklama