Layouts

Layout #45

Neděle v 16:39 | Toxique
Zdravím všechny:) Tento měsíc jsem úplně zazdila anketu, to se mi stalo asi poprvé:D Ale není čas, prosinec je hektický, mám toho hodně v práci a do toho jsou teď vánoční večírky, trhy, oslavy narozenin a včera jsem byla na svatbě. Ale na konci prosince udělám anketu klasicky větší:) články přednastavuju a teď tu máme i krásnou změnu v podobě nového layoutu:) Po skoro třech měsících už byla potřeba změna, navíc když se objvily tyto krásné rodinné fotky, chtěla jsem je mít na designě:) Ten mi tentokrát vyrobila moje drahá aff LittleStar, čímž jí moc děkuji!♥ Fotky s celou rodinkou jsme na designu neměli hodně dlouho a teď s blížícími Vánocemi se to hodí:)


Layout #44

28. září 2018 v 11:48 | Toxique
Ode dneška můžete blog vídat v novém kabátku:) I když se mi minulý layout pořád líbil, dostala jsem chuť na změnu a myslím, že po čtyřech měsících je už nejvyšší čas:) Tak jsem poprosila Andie a jako vždy mi vyšla vstříc:) Nevím jak vy, ale já jsem z layoutu naprosto nadená, miluju jak si Andie hraje s barvama, i kyž tam jsou letní fotky, tak ta modrá na mě působí chladně, což je super a hodí se to teď. A i když má radši propracovanější layouty, mně dělá na moje přádní jednodušší a vždy se mi trefí do vkusu:) Tak snad se vám změna líbí tak jako mě!:) Brzy doplním také nové ikonky pro affiliates. Blog zase blbne a při nasavování se nějak smazala část menu:D :O Takže to musím doplnit, ikonky pro affs jsem teda už chtěla nové, ale kdy doplním projekty nevím, to se mi teda nechce:D

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Layout #43

5. června 2018 v 16:31 | Toxique
Po delší době vás zdravím a jak už je u mě zvykem, vracím se s novým layoutem:D Teda zatím se tak vracím/nevracím. Státnice jsou úspěšně za mnou, ale už zítra jedu na delší dobu pryč, poslední dva měsíce jsem se jen učila od rána do večera a neměla na nikoho čas, tak mám teď hodně restů a plánů:D Nějaké články mám částečně nachystané od brre, tak možná něco přednastavím, ale nevím přesně kdy. Nicméně zatím se tu můžete kochat novým letním layoutem:) Layout je opět od úžasné Andie, která vybrala tyto skvělé fotky a sladila k nim krásné svěží barvy:) Snad se vám bude líbit, protože já jsem opět nadšená:)


Layout #42

27. března 2018 v 16:55 | Toxique
Tak vás zdravím, diplomka je hotová a odevzdaná a než mi začne učení, mám čas něco dohnat. Fotek je hodně a hodně toho mám nachystané, tak snad se to tu teď trochu rozjede!:D Samozřejmě je už taky čas na nový layout, takže začínám právě s ním. Je od Andie♥, které moc děkuji:) Řekla bych, že s novým vzhledem to tu prokouklo a je to opět změna, což mám ráda. Jsou tam fotky z mého oblíbeného photoshootu pro ELLE z loňského roku. Layout je laděný do jemných a příjemných barev, je hezky přehledný a zkrátka dokonalý:) Tak snad se vám bude líbit jako mně:) V menu taky můžete vidět gify, které mi po mých neúspěšných pokusech udělala LittleStar:D♥ No a v následujících dnech se můžete těšit na fotky!:)


Layout #41

10. prosince 2017 v 13:31 | Toxique
Po více než třech měsících přichází opět změna v podobě nového layoutu! Tentokrát už jsem se na něj fakt těšila, aspoň já už jsem změnu potřebovala:D Tento design mi vytvořila Naya Monteith, už jsem od ní jeden dříve měla:) Podle mě je krásný! Líbí se mi ten jednoduchý styl a netradiční barevná kombinace, ta zlatá je skvělá♥ Všimla jsem si, že je teď designů do zlaté více, asi blogová barva letošní zimy:D A mě se moc líbí♥ Taky to krásné jemné písmo v menu. Je to tu takové zimní:)

Layout #40

1. září 2017 v 16:58 | Toxique
Zdravím vás, tak jsem zpátky:) Bohužel:D I když jsme tam byli skoro dva týdny, zas to tak hrozně uteklo. Ale měla jsem se úžasně, úplně jako v ráji. Moře, pláže, palmy, bazén, výlety, plavba lodí, taverny, bary a spousta sluníčka. Prostě dokonalé, ale už jsem zase zpátky v realitě a zároveň už je i čas na nový layout. Minulý layout tu byl 4 a půl měsíce, tak myslím, že už to chce zase změnu, a že je to opět velká změna:) Layout je tentokrát od Andie, která ho udělala přesně podle mých představ, vybrala jsem moje oblíbené fotky pro Madame Figaro z března tohoto roku:) Layout je tentokrát laděný do růžové barvy, protože k Jessice se prostě hodí:) Snad se vám bude layout líbit jako mě, oproti tomu minulému je to zas změna a takové oživení. Andie moc děkuji♥


Layout #39

16. dubna 2017 v 19:50 | Toxique
Za posledních pár dní, co jsem měla volno, jsem doplnila většinu nových fotek a završím to novým layoutem a jak jistě vidíte, je to zase pořádná změna!:) Layout je od Em, je to už třetí webový layout, který tu od ní je. Když se tehdy objevily tyto dokonalé fotky, věděla jsem, že jsou jako stvořené pro Em a že z nich udělá něco úžasného:D Takže jsme se domluvily a dohodly jsme se na tomto vzhledu, tedy ne jedna fotka na šířku, jako jsem měla předtím, ale takto poskládané. Layout je krásný a opět jednoduchý, což prostě chci, moc se mi líbí i menu a popisky. Já jsem z nej naprosto nadšená, tyhle fotky jsou prostě top a layouty od Em jsou pro mě to nejluxusnější, co můžu na blogu mít:D Tak snad se vám také líbí a mějte hezké Velikonoce:)

Layout #38

25. ledna 2017 v 18:03 | Toxique
Po dlouhé době vám představuji nový layout:) Minulý layout od Em to byl přesně čtyři měsíce, tak dlouho jsem na blogu layout ještě neměla, ale ani za tu dobu se mi neokoukal, což se mi stává výjimečně:) Nicméně už je čas na změnu a ode dneška se tu můžete kochat novým vzhledem, který vytvořila Naya Monteith. Layout mi udělala přesně podle mých představ, jemný a jednoduchý, takže já jsem nadšená! Navíc tento photoshoot miluju. Je to tu zas úplně jiné:) Snad se bude líbit i vám. Nay ještě jednou moc děkuji:)

Layout #37

25. září 2016 v 12:58 | Toxique
Třicátý sedmý layout tohoto blogu přichází po skoro třech měsících a nevím jak vy, ale já jsem z této změny naprosto nadšená:) Poprosila jsem o layout grafičku Em, která si na něj udělala čas mezi placemými firemními objednávkami a jako obvykle vytvořila něco úžasného a originálního. Určitě si vzpomínáte na předminulý layout tohoto blogu, který byl rovněž od ní. Miluju její layouty, jsou jiné, jednoduché a takové profesionální. Je nejvyšší čas rozloučit se s létem a navodit sem trochu podzimnější atmosféru:) Tak snad se vám líbí minimálně z poloviny, jako mně!:) Kromě toho jsem zapracovala na nových ikonkách pro blogy, tak snad budete spokojení s výběrem fotek:)

Layout #36

30. června 2016 v 17:40 | Toxique
Dnes mám pro vás jako překvapení nový design:)


Tentokrát jsem s ním ještě vyčkávala, ale po tři a půl měsících už je myslím čas se s designem od Em rozloučit a dát sem něco veselejšího na léto.:) Mimochodem tu byl také nejdéle ze všech designů.:) Možná, že někomu přijde tento styl povědomý, design je totiž od grafičky Jacque.Biebs♥, od které jsem už jeden design měla, před necelým rokem, tehdy v zářivých neonových barvách. Chtěla jsem zase jiný styl, než tu byl, ale něco osvědčeného.:D Tak jsem oslovila Jacque a ta mi vyhověla a vytvořila krásný design podle mých představ. Na béžovém pozadí je poměrně nový letní photoshoot a příjemné teplé barvičky, no na léto je podle mě jako dělaný.:) Já jsem s ním hrozně spokojená, je takový svěží a jemný, líbí se mi ty puntíky.:D Snad se bude líbit i vám!:)
A s tímto designem vám rovnou popřeju, abyste si pořádně užili léto.:) Mně vyšlo nakonec vše, co jsem chtěla, včetně přijímaček, takže po náročném roce budu mít volné léto, což jsem fakt ráda. Sice tu v létě občas nebudu, budu hodně pryč, no asi jako my všichni, to vám dám pak vědět, ale čas si jako vždy nějak najdu:) Tak přeji pěkné prázdniny, těm, kdo je mají a hezké léto všem:)

Layout #35

14. března 2016 v 21:24 | Toxique
Představuji vám nový layout:) Opět je od někoho jiného a tentokrát je to fakt změna. Už jsem chtěla nový vzhled a objednala jsem si layout od Em a tímto jí ještě jednou moc děkuji. Musím říct, že jsem si úplně zamilovala tento styl, je to něco úplně jiného a navíc něco přesně takového jsem si představovala k této fotce.♥ Něco jednoduchého, aby prostě vynikla. Ta je z photoshootu od Boo George, kde se Jessica fotila v jeanách, které sama navrhovala (to jsem tehdy u photoshootu zapomněla napsat) a prostě musela být na layoutu:) Je pravda, že více lidí přišlo na to, že ten styl je super a Em teď dělá jeden layout za druhým, takže už to originální ani tak není, ale i tak jsem z něho úplně nadšená:D :) Ta fotka je prostě nejvíc top.♥ Jsem ráda, že ji tam Em dala. Tak snad se vám design taky líbí!:) (Sice je zase modrý, z mých posledních šesti layoutů jich je pět modrých, a to si vždycky říkám, že příště už teda ne. Ale Jessica prostě fotí ty nejlepší photoshooty jedině do modra, nedá se nic dělat:D).


Layout #34

9. února 2016 v 14:11 | Toxique
Po obvyklé době, dvou měsících, přichází změna v podobě nového layoutu:)


Minulý layout od Andie byl jeden z nejlepších, ale už jsem chtěla vystřídat tu modrou. No a je to zase změna!:) Tento layout mi vyrobila foxx, čímž jí moc děkuju. Foxx dělá několik stylů a já jsem si vybrala tento, jednodušší, víc k mému blogu sedí, řekla bych. Hlavně se mi líbí. Ten layout je úplně krásný. Vybrala jsem moje oblíbené fotky od Sebastiana Kima pro Glamour. Líbí se mi kombinace barev, taková tu dlouho nebyla. Krásné jsou úplně všechny detaily. Navíc díky barvám a těm stříbrným ozdobám layout působí stále zimě, což je fajn:)

Layout #33

6. prosince 2015 v 10:30 | Toxique
Dobré ráno všem:) Musím vám představit krásný nový layout, který tu ten předchozí vystřídal po více než dvou měsících. Tentokrát jsem si layout objednala u Andie, od které jsem layout ještě neměla, takže je to tu, řekla bych, zase změna:) Nevím, jak vám, ale mě se neskutečně líbí.♥ Hlavní fotky jsou z nového photoshootu od Sebastiana Kima, které se objevily právě včas a na nový layout byly jako stvořené:) Fotky na mě působí zimně a Andie k nim vytvořila úžasný zimní layout, laděný do chladných, ale příjemných barev. Líbí se mi i celé provedení, je takové jemné, celistvé, ale vymakané a prostě dokonalé. Super jsou i jednoduché popisky v menu, to je moje. Andie se layout opravdu vydařil, úplně se mi trefila do vkusu, se vším, takže já jsem nejvác spokojená!:) Jinak, co se týče blogu, budu pokračovat s novýma fotkama, které se stále objevují ve velkém, což je super, k anketách se dostanu snad někdy později.


Layout #32

29. září 2015 v 19:34 | Toxique
Dnes vám musím představit tuhle nádheru, nový layout blogu od Jacque.Biebs♥. Musím říct, že miluju tvorbu této grafičky, proto jsem byla opravdu nadšená, když mi odepsala, že mi layout udělá:) Takhle přesně si představuju dokonalý layout na blog, není to přeplácaný mišmaš, je to originální, vypadá to propracovaně a dobře. Taky miluju, jak si hraje s barvama, tyto zářivé jsou fakt dokonalé. Já jsem z layoutu fakt nadšená a určitě se podívejte i na ostatní layouty, které dělá, je to dokonalost:) Jacque ještě jednou děkuji.♥


Layout #31

28. srpna 2015 v 14:16 | Toxique
Po delší době je tu nový layout, po třech měsících:) Stejně jako ten minulý ho vytvořila Rosalie, u které jsem wardrobe. Je pravda, že jsem si ho představovala jinak a napsala jsem úplně jiné požadavky, no Rosalie ho nakonec udělala takto, ale to vůbec nevadí :D Je pěkný:) Taky je pravda, že na takový letní design už je nejspíš trochu pozdě:D On je hotový už dlouho, ale nešlo vše podle plánu, byla jsem dlouho pryč a pak neměla Rosalie disk, kde ho měla uložený. Ale myslím, že to zas tak nevadí a aspoň budete letní atmosféru nasávat tady:) Můžete tam vidět fotku z nového photoshotu pro Shape. No a co na něj říkáte? Je to docela změna, tak by mě zajímalo, jestli se Vám líbí víc tento styl anebo ten, co tu byl předtím.


 
 

Reklama