Personal photos 2016

Instagram #239

13. prosince 2016 v 15:14 | Toxique
Po záplavě novinek je teď chvíli klid, takže přidávám osobky. Přidala jsem k nim tu první fotku od fanynky z basketbalového zápasu, kde Jess před pár dny byla se svým tátou, tchánem a Cashem, ta je super:) Pak jsou tam fotky od Jessicy z posledních akcí, které jsem nedávno přidávala nebo pár vánočních fotek, třeba fotka Jess zdobící stromeček:) Líbí se mi fotka Haven s pejskem, vypadá to, že mají nové štěňátko, nebo poslední fotka s herečkou Lily Rabe je hezká:) Lily s Jessicou hrála ve filmu The Veil.


Instagram #238

20. listopadu 2016 v 11:09 | Toxique
Nové osobní fotky, moc se mi líbí ta první, kde je Jess se svou mámou:) Pak je hezký ten citát:)♥ Pak je tam dobrá fotka od Ellen nebo fotka, kde Jess vybízí, aby šli lidi volit. A poslední tři jsou fakt krásné, jako photoshoot, jsem zvědavá, jestli se ty fotky někde objeví:) Jessica u toho oznámila, v souvislosti s akcí Baby2Baby Gala, že bude prodávat - dražit některé věci ze svého šatníku a výtěžek půjde právě organizaci Baby2Baby:) Ty modré šaty jsou zrovna fakt nádherné.


Love that I get to work with my mama everyday at @Honest! She has been my greatest example of a strong woman. Today is @LinkedIn's Bring In Your Parents Day. Don't forget to say thanks for everything they've taught you along the way. #BIYP

Instagram #237

3. listopadu 2016 v 14:17 | Toxique
V tomto článku jsou fotky z Halloweena a pak fotky od Cashe, jak jsem slíbila, takže jsou to tentokrát takové rodinné fotky:) Na Halloween Jess vystřídala několik kostýmů, jak jsme už mohli vidět. Fotka s Haven je cute, je super, že se Jess oblíkla tak, jak chtěla Haven a piráti Cash a Honor jsou naprosto dokonalí!:) Honor taková kráska a Cash vypadá jak Jack Sparrow:D Pak byl vtipný Halloween u Jess v práci, kdy šli za instagramové filtry, originální a ta fotka je super:D
Fotka od Cashe je ta pirátská a pak ty na konec, ty jsou staršího data už. Ta s Honor je dobrá a na té poslední je Haven jak úplná hvězda:)

Jessica Alba: Shimmer and Shine

Instagram #236

29. října 2016 v 13:00 | Toxique
Osobky z druhé půlky října. Jess měla spoustu firemních akcí, takže jsou tu fotky převážně odtud a jako poslední to završovala ta z té vany, co jsem dala jako úvodní:D Ta je super. Druhá je taky bezva, Jess pořádala nějakou party ve své firmě na utužování kolektivu:) Vypadá to, že všichni mají ponožky od Cashovy značky:D No je vidět, že se opravdu nenudí a našla si čas i na přátele a rodinu. Chtěla jsem přidat i nějaké fotky od Cashe, ale už jich je docela dost, tak v příštím článku:)

#sundaze got me like

Instagram #235

11. října 2016 v 11:25 | Toxique
Hezká je fotka ze svatby, které se Jessica s Cashem zúčastnili, pak jsou tam nějaké věci od Honest Beauty a zbytek, většina fotek, je z Paříže. Na těch fotkách z Paříže je Jess všude úpně krásná a nejlepší jsou poslední dvě fotky s Kelly:)

#Paris w my boo @kellysawyer 🇫🇷❤️💋

Instagram #234

30. září 2016 v 18:00 | Toxique
Další článek s osobkama, ať doženu vše i tady. Tady už je většina fotek z New Yorku, kde byla Jess na tenise a na Týdnu módy. Moc se mi líbí třeba první fotka pod perexem, škoda té horší kvality. Podle outfitu si možná vzpomenete na candids fotky, které z toho dne byly. Pak jsou super dvě fotky z NY, kde je Jess v posteli:) Poslední fotky jsou z party, která se konala před pár dny, tam byla Jess kočka.

Jessica Alba: #cozywifehappylife @pairofthieves #luxe #cashmere -coming soon

Instagram #233

29. září 2016 v 13:00 | Toxique
První dvě fotky jsou úžasné:) Jessica zvelebuje svoji firmu kresbami na zdech a vypadá to skvěle:) Na obou fotkách má navíc skvělé outfity. Třetí fotka je z oslavy narozenin Cashovy sestry Koy, Koa je mu dost podobná, ale víc zdědila černošské rysy po oci, než on. Vpravo je jejich máma. Pak jsou tam fotky z akcí, třeba z premiéry Mechanica. Pak je skvělá poslední fotka od Cashe! Fotka z prvního školního dne. Holky jsou tam naprosto rozkošné. Haven s těma copánkama:D

Jessica Alba: #thisisbiggerthanallofus @honest !

Instagram #232 - Haven´s Birthday

31. srpna 2016 v 8:00 | Toxique
Do dalšího článku osobek jsem dala fotky z oslavy narozenin Haven Garner, která 13. srpna oslavila 5. narozeniny. Je fakt něco, že už jí je pět let, tento blog jsem založila, když měla asi čtyři měsíce:D Jessica s Cashem jí uspořádali úžasnou melounovou oslavu u bazénu:D Všichni jedli melouny a vše bylo melounové, od balónků, přes dort až po plavky Haven:D První fotka je i s básní, kterou jí napsal Cash, ach:D♥♥♥

Cash Warren: Once upon a time there was a princess named Haven
Today she went from four to five and aback my heart was taken
To the day she was born when my soul expanded like a playpen
And her smile lit my path like a fire for cavemen
To the center of my world she found her way in
And that's where she'll stay, Happy Birthday my dear Haven ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Instagram #231 - Hawaii

22. srpna 2016 v 18:22 | Toxique
Moc vás všechny zdravím:) Jsem zpátky na blogu, převelice děkuji brre za pomoc:) V následujících dnech chci přidat všechny novinky, které brre přidat nestihla, protože byla také pryč, nicméně mi je nachystala, takže se to tu teď trochu rozjede:)
První článek, který přidám, jsou Jessičiny fotky z dovolené.:) Jak víte z candids fotek, které přidávala brre, Jess byla s rodinou a přáteli na Hawaii. Objevila se spousta fotek, taky jsou od různých lidí. Některé jsou fakt úžasné, třeba Cash s holkama u bazénu, ta společná na jachtě nebo ty poslední společné:) Krásné prostředí a západ slunce. Top je ale stejně předposlední fotka od Cashe (jak jinak), ten komentář si přečtěte, zas to stojí za to:DD

Jessica Alba: #smooches 💋 @cash_warren

Instagram #230

17. července 2016 v 10:30 | Toxique
Nové osobky. Ta první je krásná, z nějakého focení. Je tam dost povedených fotek. Ta poslední fotka z instagramu je starší, z Jessičiných narozenin, ale je skvělá:) Jess je na ní s rodinou, rodiči a mladším bráchou:) Momentálně je Jess na dovolené a osobky z dovolené budou v dalším článku.

Jessica Alba: Had the worst ... I mean best day shooting with this #manbun @adamfranzino 📷 today😜 #smokeyeye

Instagram #229

9. července 2016 v 16:16 | Toxique
Ta první fotka ze Dne otců je skvělá, v článku je pak ještě ve větším. Všichni tam vypadají perfektně, nejvíc teda Honor:)♥ Ta tento den fakt zářila, už na candids fotkách. Úžasná.♥ Pak se mi moc líbí fotka ze cvičení, kde má Jess ten zeleno modrý outfit, ten je úplně senzační a perfektně sladěný:) Ty legíny jsou boží.

Jessica Alba: #happyfathersday to my hubbs @cash_warren and my papasito @markdalba -love you both to the moon and back. Feel like the luckiest girl in the world to have these incredibly loving men in my life. 💙💚💙💚💙💙 photo by @cathyalba aka momma

Instagram #228 - Weekend on Malibu beach

7. července 2016 v 16:03 | Toxique
Sváteční 4th of July víkend Jessica strávila s celou rodinou na pláži v Malibu. Přidávám nějaké osobní fotky, které s Cashem zveřejnili. Super jsou ty na pláži, vypadá to tam krásně. Na snapchatu Jess sice nesleduju, ale jedna stránka zveřejnila video, které tam Jess dala, jsou tam holky Honor a Haven jak na pláži dělají hvězdu a šňůru, ty jsou teda drsné:) Na video se mrkněte tady. Na poslední fotce je Jess hezky oblečená, sluší jí ta čelenka:)

Jessica Alba: Weekend vibes 🏖

Instagram #227

2. července 2016 v 17:16 | Toxique
Taky je na čase doplnit fotky z instagramu, abych se i tam posunula k těm aktuálním. Tady jsou fotky z konce května a první půlky června. Jako úvodní jsem výjimečně dala fotku s holkama od Cashe z narozenin Honor. Je krásná, ony jsou obě tak úžasné a fotogenické:) Jess zas vyfotila super snídani, kterou Honor připravila. Za chvíli bude mít narozeniny taky Haven. Pak jsou tam fotky z akcí, z výletů, ze cvičení, z práce, klasika:)

Cash Warren: Honor turned 8 today and I must say ... I'm super proud of her. She's badass and she has a heart of gold. I know this isn't about me but She makes me feel like I'm not doing that bad of a job. Happy Birthday

Instagram #226

30. května 2016 v 15:09 | Toxique
Do třetice osobky, jiné fotky zatím nejsou a tohle je poslední, co zbývá doplnit. Tahle várka je ale skvělá, všechno to jsou parádní fotky.:) Ta první je top, asi netřeba psát, odkud je:)♥ Pak se mi moc líbí druhá fotka:) Taková pozitivní.♥ Vtipná je ta flaška a pak to Jess hrozně sluší s tím mimčem.♥ Dobré jsou i fotky z různých akcí nebo ta s mámou.

Lauren Andersen: Final touches on @jessicaalba tonight #billboards2016 #jessicaalba

Instagram #225

29. května 2016 v 13:21 | Toxique
Další osobky z ig a snapchatu, v tomto článku jsou fotky z narozeninové dovolené, kde byla Jess s mámou a Lauren a pak fotky z jejích narozenin. Candids fotky z dovči i narozenin přidávala brre. Skvělá je 4. fotka z dovolené od Lauren, prý clasic Alba:D Fotky z narozenin jsou super, hlavně teda ta od Cashe a vzkaz, oni dva jsou fakt dokonalí:)♥ A na poslední fotce mají všechy tři dobré úsměvy:D

Cash Warren: I still get butterflies in my stomach around you. I still wake up in the middle of the night and smile because you're next to me. I still laugh at your jokes. I am still inspired by you. I'm still in awe of your beauty. The only thing that's changed since the first day I met you is our age. Happy Birthday my sweet love!!!

 
 

Reklama