Personal photos 2017

Instagram #255

Sobota v 15:38 | Toxique
Jessica cestuje i nadále, z Bruselu se přemístila do Londýna, kde byla asi tři dny. Poslední osobní fotky odtud jsou ze čtvrtka, tak nevím, jestli tam stále je, nebo už se vrací do LA. Fotky nejsou, tak mám teď čas doplnit osobky, do příštího článku už jich zbývá jen pár, tady jsou fotky až po narozeninovou oslavu Jessičiny mámy (úvodní fotka), ze které jsem nedávno přidávala candids fotky. Ta fotka je krásná:) Je tam tentokrát více rodinných fotek z oslav, narozeniny slavili oba rodiče Jess nebo třeba její neteř. Líbí se mi, že se u nich vždycky sejde celá široká rodina a každé narozeniny takhle oslaví:)

Jessica Alba: #happybirthday to my beautiful mom @cathyalba 🎂😚💖

Instagram #254

7. října 2017 v 14:00 | Toxique
Musím pohnout i s osobníma fotkama, i když těch není naštěstí tolik, to díky tomu, že Jess přidává spíš krátká videa než fotky a ty nepřidávám:D Ale můžete je sledovat na jejím profilu v odkazu v menu. Je tu docela dost krásných fotek Jessicy z různých akcí, třeba na té 5. od konce je krásná!:) A je tu i pár krásných oficiálních fotek z focení shootů. A pak se mi moc líbí fotky holek z jejich prvního školního dne, hlavně ta první, je úžasné, jak jsou ony rozdílné. Jsem moc zvědavá na třetí dítě:)

Jessica Alba: #Repost @honest_beauty
Soft waves (and gorgeous 📷) by @renatocampora using #HonestBeauty styling products. | Link in bio to shop! Makeup @danielmartin

Instagram #253 - Haven´s Birthday

18. září 2017 v 11:00 | Toxique
Abych si trochu odpočala od nových fotek Jess, přidám vám sem dnes pro změnu osobní fotky z narozeninové oslavy Haven:) Havie oslavila v srpnu svoje 6. narozeniny. Jessica jí každý rok dělá úžasnou oslavu a vždycky ji zdokomentuje, letošní oslava se nesla v duchu jednorožců:) Můžete vidět, že byl vyzdobený skoro celů dům, jednorožci na všechny možné způsoby včetně nápisu Believe in unicorns:) Fotka s tím dortem je perfektní a je fajn ji prozkoumat do detailů, jednorožci všude!:) Fotky jsou úžasné, ta první je jak photoshoot!♥♥♥

Jessica Alba: Havie's bday party last weekend was inspired by one of our @honest training pant prints-- you can literally find inspo anywhere. Link in bio to read and see all the magic! 🦄🦄🦄🦄


Instagram #252

30. srpna 2017 v 12:00 | Toxique
Naposledy jsem přidávala osobky z dovolené a teď ten zbytek, první tři fotky jsou foceny ještě před dovolenou na Hawaii a ty další už po ní. Tentokrát jsou tu i špatné zprávy, Jessice během dvou týdnů zemřeli oba její pejsci, Sid a Bowie. Měla je oba hrozně dlouho, Sid se vedle ní dokonce objevila ve filmu Honey z roku 2003, který Jessicu tak trochu proslavil a oba byli i na pár rodinných photoshootech. Jess se vrátila z dovolené a napsala Came home to a dog less home.:( Zveřejnila pár jejich moc krásných fotek:) Pak jsou tam fotky z akcí, moc se mi líbí ta poslední:)

Jessica Alba: Having a fun @honest_beauty press day with @renatocampora and @danielmartin. Makeup and hair care ALL @honest_beauty!

Instagram #251 - Hawaii

3. srpna 2017 v 11:09 | Toxique
A tady jsou osobní fotky z dovolené na Hawaii:) Nějaké fotky přidala Jess a nějaké její kamarádka Shani, tak jsem je dala všechny dohromady a nahromadilo se jich dost. Všechny jsou super:) Líbí ty první u vodopádů nebo ty poslední společné a všechny, kde je Jess s Cashem:) Večeře s Billem Clintonem a Piercem Brosnanem nemá chybu:D A některé komentáře Shani jsou dobré, třeba Jess v bazénu ten u jejich poslední selfie s Jess :D


Instagram #250 - Third baby

24. července 2017 v 14:00 | Toxique
Přidávám ještě dvě fotky, které Jess zveřejnila, když oznámila, že čeká třetí dítě, tyto dvě dala na facebook. Ta první je zase zlatá, holky sedí na pohovce s balonky a druhá je hodně podobná té, co jsem přidala v úterý. Napsala k tomu opět moc milý komentář, je vidět, že jsou z toho všichni úplně nadšení:)♥


Instagram #249

13. července 2017 v 18:00 | Toxique
Čas ně nějaké osobní fotky:) Nejdříve je tam jedna fotka ještě z akce Honest, která se konala na pláži, pak třeba fotky z premiéry Planet of the Apps. Moc se mi líbí fotky ze Dne otců:) Na první je Jess s celou rodinou, na druhé se svým tátou a dědou:) Na třetí je Cash s holkama a ta fotka je fakt boží:) ♥ Pak je dobrý ten citát Honest o dovolené s tím oblíkáním, to úplně sedí! :D A pak jsou hezké dvě fotky ze 4. července:)

#4thofjulyweekend🇺🇸💥🇺🇸

Instagram #248 - Honor

8. června 2017 v 11:21 | Toxique
Jessičina dcera Honor slavila včera 9. narozeniny a Jess i Cash jí na instagramu úžasně popřáli. Můžete se podívat, jaké fotky přidali a jaká napsali úžasná přání:) ♥

Jessica Alba: #happybirthday My sweet angel - I'm so proud of how compassionate, intelligent and thoughtful you are. The day you were born, I found my true calling in life. You turned my life and world right side up 🤗😍🙏🏽 I love you my baby to the moon and back. 9 yrs. old--- OMG! #HonorWarren #hbd🎂


Instagram #247

29. května 2017 v 15:13 | Toxique
Přidávám zbylé fotky z instagramu a tohle je vážně skvělá várka krásných fotek:)♥ Moc se mi líbí první fotka pod perexem, Jess tam jenom září. A krásné jsou ty fotky s holkama, ta úvodní a další když slavili den matek, Jess i holkám to tam strašně sluší ♥♥ jsou zlaté a skvěle oblečené. Hezká je i ta společná s celou rodinou. A poslední fotka s culíkem, ta je ze čtvrtka jak jsem včera přidávala candids:)

Jessica Alba: #tbt to a great afternoon at the @beverlywilshire w @butterloveandhardwork & @squarerootdesigns making yummy treats and floral arrangements with our kiddos 🍡🌷-scroll through the photos and vids to see how it all went down!

Instagram #246

22. května 2017 v 9:00 | Toxique
Na osobky dlouho nebyl čas, takže tady je konečně update:) Ani jich tolik nebylo, teď už Jess fotky přidává zas víc. Moc se mi líbí ta první fotka z focení photoshootu pro Honest, je skvělá:) Pak je tam foka z Disneylandu, kdo si pamatuje candids fotky, nebo z akce Victorie Beckham. Pak jsou hezké fotky z první Honest Beauty makeover nebo ta předposlední s kamarádkama:)


Jessica Alba: Hey 👋 chk out the @archdigest feature on @honest HQ -link in bio! Thx @consortdesign for bringing Cali vibes into our office 🌅🌵🛋💻🖨🖥

Instagram #245 - Jessica´s Birthday

9. května 2017 v 12:00 | Toxique
Tady jsou fotky z oslav Jessičiných narozenin:) Nejdříve je pod perexem fotka od Cashe s přáním, které je tak krásné a úžasné, až to prostě není možné :D Je úžasné, jak jsou do sebe i po 12 letech zamilovaní. Pak jsou tam fotky z Jessičiny oslavy s rodinou, kde byli kromě Cashe a holek i její rodiče a bratr s rodinou. Dále jsou tam dárečky od holek a pak oslava ve firmě Honest, kterou jsem vám zmiňovala u candids fotek. A na závěr jsou fotky z party v klubu The Peppermint:) Z té se můžete podívat i na kraťoučké video, kde Jess zpívají happy birthday:)


Instagram #244

28. března 2017 v 8:00 | Toxique
Přidávám nové osobní fotky, je to taková směs všeho možného. Líbí se mi ta první s holkama z procházky nebo ta z Jimmy Kimmel Live, tam byla Jess fakt krásná. Pak jsou dobré ty dva Jessičiny citáty, hlavně ten druhý o romantice:D :)

Jessica Alba: Saturdaze morning hike w @jamilvmoen

Instagram #243

8. března 2017 v 18:00 | Toxique
Osobky tu na blogu dlouho nebyly, ale ona jich Jess moc nezveřejňuje, spíš přidává krátká videa a ty se mi nechtějí přidávat a ani nevím jak.:D Můžete je samozřejmě sledovat na jejím profilu, odkazy jsou v menu, já budu do článků dávat jen fotky. Na začátek jsem dala fotky z Vanity Fair Oscar Party, ta první od Cashe je vážně povedná, oni jsou tak nádherný pár!♥♥ Jak Jess háže tím culíkem!:D :) A jeho komentáře vždy pobaví:D Pak je tam jedna fotka od Cashe z víkendu v Mexiku, kterou jsem už zmiňovala, Jess je tam fakt úžasná.♥ Pak se mi líbí ten citát nebo fotka Jess z Valentýna, tam jsem mi na ní dokonce líbí i ty brýle:) A na konci je pár momentek z basketbalového zápasu, fotky jsme už taky mohli vidět.


Cash Warren: About last night. Pleased to report I tied my bow tie all by myself...kind of a big deal. And my lovely wife thought I looked handsome...until I annoyed her and then she didn't. Can't win 'em all!

Instagram #242 - NYC

25. ledna 2017 v 13:00 | Toxique
Z New Yorku se objevilo dost osobních fotek, hlavně opět přes instagram stories, tak je přidávám, jsou to fotky za poslední dva dny. Jessica stihla několik menších akcí i se stavit do obchodu s makronky Laduree, který nedávno v LA otevírala. Moc se mi na fotkách líbí všechny její outfity, hlavně ten na první fotce a ten poslední:)

payal222: Such a pleasure to have @jessicaalba visit and hang with the @ClassPass team today! What a genuine, inspiring, and @honest conversation!

Instagram #241

20. ledna 2017 v 16:14 | Toxique
Nové osobní fotky:) Kromě fotek z instagramu jsem tam přidala i nějaké fotky, které Jess přidala na instagram stories a které stojí za to:) Nejdříve je tam fotka s Cashem ještě z Vánoc a pak už fotky z ledna po dovolené. Líbí se mi fotka s Williamem nebo ta z menší akce, kde má Jess na sobě ten hnědý kabát. Ten outfit je skvělý a hrozně se mi líbí ten její účes:) Pak je tam několik fotek z Honest Beauty, kde se Jess líčí, melounová rtěnka je super:) Na závěr jedna zlatá fotka z narozeninové oslavy Cashe a musím zmínit i fotku s fanouškem, kterou jsem dala nahoru:) Jess se potkala s policistou, který ji má vytetovanou na ruce, tak se s ním vyfotila:D


 
 

Reklama