Personal photos 2017

Instagram #251 - Hawaii

3. srpna 2017 v 11:09 | Toxique
A tady jsou osobní fotky z dovolené na Hawaii:) Nějaké fotky přidala Jess a nějaké její kamarádka Shani, tak jsem je dala všechny dohromady a nahromadilo se jich dost. Všechny jsou super:) Líbí ty první u vodopádů nebo ty poslední společné a všechny, kde je Jess s Cashem:) Večeře s Billem Clintonem a Piercem Brosnanem nemá chybu:D A některé komentáře Shani jsou dobré, třeba Jess v bazénu ten u jejich poslední selfie s Jess :D


Instagram #250 - Third baby

24. července 2017 v 14:00 | Toxique
Přidávám ještě dvě fotky, které Jess zveřejnila, když oznámila, že čeká třetí dítě, tyto dvě dala na facebook. Ta první je zase zlatá, holky sedí na pohovce s balonky a druhá je hodně podobná té, co jsem přidala v úterý. Napsala k tomu opět moc milý komentář, je vidět, že jsou z toho všichni úplně nadšení:)♥


Instagram #249

13. července 2017 v 18:00 | Toxique
Čas ně nějaké osobní fotky:) Nejdříve je tam jedna fotka ještě z akce Honest, která se konala na pláži, pak třeba fotky z premiéry Planet of the Apps. Moc se mi líbí fotky ze Dne otců:) Na první je Jess s celou rodinou, na druhé se svým tátou a dědou:) Na třetí je Cash s holkama a ta fotka je fakt boží:) ♥ Pak je dobrý ten citát Honest o dovolené s tím oblíkáním, to úplně sedí! :D A pak jsou hezké dvě fotky ze 4. července:)

#4thofjulyweekend🇺🇸💥🇺🇸

Instagram #248 - Honor

8. června 2017 v 11:21 | Toxique
Jessičina dcera Honor slavila včera 9. narozeniny a Jess i Cash jí na instagramu úžasně popřáli. Můžete se podívat, jaké fotky přidali a jaká napsali úžasná přání:) ♥

Jessica Alba: #happybirthday My sweet angel - I'm so proud of how compassionate, intelligent and thoughtful you are. The day you were born, I found my true calling in life. You turned my life and world right side up 🤗😍🙏🏽 I love you my baby to the moon and back. 9 yrs. old--- OMG! #HonorWarren #hbd🎂


Instagram #247

29. května 2017 v 15:13 | Toxique
Přidávám zbylé fotky z instagramu a tohle je vážně skvělá várka krásných fotek:)♥ Moc se mi líbí první fotka pod perexem, Jess tam jenom září. A krásné jsou ty fotky s holkama, ta úvodní a další když slavili den matek, Jess i holkám to tam strašně sluší ♥♥ jsou zlaté a skvěle oblečené. Hezká je i ta společná s celou rodinou. A poslední fotka s culíkem, ta je ze čtvrtka jak jsem včera přidávala candids:)

Jessica Alba: #tbt to a great afternoon at the @beverlywilshire w @butterloveandhardwork & @squarerootdesigns making yummy treats and floral arrangements with our kiddos 🍡🌷-scroll through the photos and vids to see how it all went down!

Instagram #246

22. května 2017 v 9:00 | Toxique
Na osobky dlouho nebyl čas, takže tady je konečně update:) Ani jich tolik nebylo, teď už Jess fotky přidává zas víc. Moc se mi líbí ta první fotka z focení photoshootu pro Honest, je skvělá:) Pak je tam foka z Disneylandu, kdo si pamatuje candids fotky, nebo z akce Victorie Beckham. Pak jsou hezké fotky z první Honest Beauty makeover nebo ta předposlední s kamarádkama:)


Jessica Alba: Hey 👋 chk out the @archdigest feature on @honest HQ -link in bio! Thx @consortdesign for bringing Cali vibes into our office 🌅🌵🛋💻🖨🖥

Instagram #245 - Jessica´s Birthday

9. května 2017 v 12:00 | Toxique
Tady jsou fotky z oslav Jessičiných narozenin:) Nejdříve je pod perexem fotka od Cashe s přáním, které je tak krásné a úžasné, až to prostě není možné :D Je úžasné, jak jsou do sebe i po 12 letech zamilovaní. Pak jsou tam fotky z Jessičiny oslavy s rodinou, kde byli kromě Cashe a holek i její rodiče a bratr s rodinou. Dále jsou tam dárečky od holek a pak oslava ve firmě Honest, kterou jsem vám zmiňovala u candids fotek. A na závěr jsou fotky z party v klubu The Peppermint:) Z té se můžete podívat i na kraťoučké video, kde Jess zpívají happy birthday:)


Instagram #244

28. března 2017 v 8:00 | Toxique
Přidávám nové osobní fotky, je to taková směs všeho možného. Líbí se mi ta první s holkama z procházky nebo ta z Jimmy Kimmel Live, tam byla Jess fakt krásná. Pak jsou dobré ty dva Jessičiny citáty, hlavně ten druhý o romantice:D :)

Jessica Alba: Saturdaze morning hike w @jamilvmoen

Instagram #243

8. března 2017 v 18:00 | Toxique
Osobky tu na blogu dlouho nebyly, ale ona jich Jess moc nezveřejňuje, spíš přidává krátká videa a ty se mi nechtějí přidávat a ani nevím jak.:D Můžete je samozřejmě sledovat na jejím profilu, odkazy jsou v menu, já budu do článků dávat jen fotky. Na začátek jsem dala fotky z Vanity Fair Oscar Party, ta první od Cashe je vážně povedná, oni jsou tak nádherný pár!♥♥ Jak Jess háže tím culíkem!:D :) A jeho komentáře vždy pobaví:D Pak je tam jedna fotka od Cashe z víkendu v Mexiku, kterou jsem už zmiňovala, Jess je tam fakt úžasná.♥ Pak se mi líbí ten citát nebo fotka Jess z Valentýna, tam jsem mi na ní dokonce líbí i ty brýle:) A na konci je pár momentek z basketbalového zápasu, fotky jsme už taky mohli vidět.


Cash Warren: About last night. Pleased to report I tied my bow tie all by myself...kind of a big deal. And my lovely wife thought I looked handsome...until I annoyed her and then she didn't. Can't win 'em all!

Instagram #242 - NYC

25. ledna 2017 v 13:00 | Toxique
Z New Yorku se objevilo dost osobních fotek, hlavně opět přes instagram stories, tak je přidávám, jsou to fotky za poslední dva dny. Jessica stihla několik menších akcí i se stavit do obchodu s makronky Laduree, který nedávno v LA otevírala. Moc se mi na fotkách líbí všechny její outfity, hlavně ten na první fotce a ten poslední:)

payal222: Such a pleasure to have @jessicaalba visit and hang with the @ClassPass team today! What a genuine, inspiring, and @honest conversation!

Instagram #241

20. ledna 2017 v 16:14 | Toxique
Nové osobní fotky:) Kromě fotek z instagramu jsem tam přidala i nějaké fotky, které Jess přidala na instagram stories a které stojí za to:) Nejdříve je tam fotka s Cashem ještě z Vánoc a pak už fotky z ledna po dovolené. Líbí se mi fotka s Williamem nebo ta z menší akce, kde má Jess na sobě ten hnědý kabát. Ten outfit je skvělý a hrozně se mi líbí ten její účes:) Pak je tam několik fotek z Honest Beauty, kde se Jess líčí, melounová rtěnka je super:) Na závěr jedna zlatá fotka z narozeninové oslavy Cashe a musím zmínit i fotku s fanouškem, kterou jsem dala nahoru:) Jess se potkala s policistou, který ji má vytetovanou na ruce, tak se s ním vyfotila:D


Instagram #240 - Hawaii

13. ledna 2017 v 15:00 | Toxique
Na závěr dovolené osobní fotky od Jessicy a Cashe. Jsou to fotky z instagramu a výjimečně i něco z Jessičina snapchatu. Ta první je nejlepší, ta je fakt krásná. Všechny fotky od Cashe jsou super a ty jeho komentáře, hlavně u druhé fotky:D Můžete tam vidět dvě fotky s tím výhledem, jak se tam fotili, když je fotili paparazzi (fotky zde) a fotky z pralesa, jak jsem rovněž psala:)

Cash Warren: Only a week ago but feels like a distant memory. In case you didn't know, I'm a hugger. Love me some hugs. Cheers

 
 

Reklama