Photoshoots 2017

Cuyana

18. ledna 2018 v 15:41 | Toxique
Než se zase začnou hrnout nové fotky, tak tu teď máme photoshootové období:D Ale myslím, že je to příjemná změna. Ještě mi chyběl přidat tento photoshoot, který se objevil koncem loňského roku. Fotky jsou bohužel jen dvě, ale Jess je tu krásná:)


Baby2Baby Gala Portrait by Carlos Eric Lopez

19. listopadu 2017 v 15:00 | Toxique
Ještě návrat k akci Baby2Baby Gala, objevil se i krásný oficiální portrét od Carlose Erica Lopeze, Jessica je tu s kamarádkami a dvěma dalšími členkami organizace B2B:)


Dani Brubaker | Architectural Digest

9. června 2017 v 16:41 | Toxique
Toto jsou dvě fotky Architectural Digest, které Jessica fotila ve své firmě Honest. Možná si pamatujete na tuto osobní fotku, kterou jsem přidávala a která je právě z focení. I když není moc kvalitní, tak se mi ale ta póza líbí nejvíc :D A i tyto dvě fotky jsou krásné. Prostředí firmy Jess je perfektní, už se tam fotilo mnoho photoshootů:) Ty obrazy jsou krásné a taky fotky holek v rámečku:) A Jess je tu krásná elegantní business lady:)


Honest Company 2017 | Honest City Backpack

6. června 2017 v 12:48 | Toxique
Novinek je teď málo, až na jednu maličkost mám vše přidané. Už mám dokonce nachystanou anketu na další měsíc a včera jsem se pustila do překládání nového rozhovoru pro Elle, ale po pár řádcích jsem to vzdala, když jsem viděla, kolik toho je a jak mi to jde pomalu, tak nevím.:D Narazila jsem ale na tuhle krásnou fotku. Je to fotka pro Honest, Honest prodává různé výrobky a mimo jiné i tyhle krásné batohy. Všechny batohy jsou z umělé kůže, za což Jess miluju:)♥ A jsou opravdu super a Jessica je na té fotce krásná, hrozně jí to sluší. Škoda, že fotek není více:)


Mike Rosenthal | ELLE Australia

25. dubna 2017 v 14:36 | Toxique
Photoshoot, o kterém jsem tu včera psala, mám pro vás už dnes:) A jsou to vážně úchvatné fotky!♥ Jessica je na obálce květnového vydání australské ELLE (scany jsou v předchozím článku) a my se můžeme pokochat luxusním photoshootem:) Jessica je na každé fotce úplně nádherná, hned na první na ní miluju ten cop♥ Ten je boží a moc jí sluší. Na fotkách má úžasné outfity, hlavně šaty, ty na třetí fotce jsou wow♥♥ K nim ty rozpuštěné vlasy, je tam jak víla. Perfektní je i fotka, jak se naklání z balkonu nebo ta, kde kráčí u bazénu, no všechny:D Taky se mi moc líbí prostředí, kde fotili, asi nějaký zámek, krásná je ta místnost s krbem i to venkovní prostředí s bazénem. No prostě nádhera a Jessica je TAK krásná:)♥ Za mě je to nejlepší photoshoot tohoto roku, a že jich tento rok už pár krásných bylo:) Fotky doporučuji proklikat v HQ:)


Mark Seliger | Vanity Fair Portrait

7. dubna 2017 v 14:33 | Toxique
Ještě jednou se vrátíme k Vanity Fair Oscar Party. Objevil se tento úžasný portrét pro Vanity Fair, který fotil Mark Seliger. Udělal portrét snad každému, kdo se zúčastnil, Jessicu fotil i loni, fotku si můžete připomenout tady:) Stejně jako ta minulá, i tato je úplně výborná. Jessica tu byla prostě nádherná, krásná a sexy. Vadí mi jen jedna věc, přijde mi, že je fotka tak zvláštně ořízlá a je škoda, že nejsou vidět její úžasné boty:D Komu třeba unikly fotky z akce, může se podívat tady.


Jin-Woo Prensena | Honest Beauty

24. března 2017 v 11:21 | Toxique
Další nový photoshoot:) V poslední době to jsou samé profi fotky. Tohle tedy není photoshoot jako pro časopis, ale jsou to promo fotky, které Jess nafotila pro svou kosmetickou značku Honest Beauty, protože stále přichází s novými líčidly a věcmi. Na prvních fotkách se mi moc líbí ty modrošedé stíny, které ladí ke košili a taky má skvělé náušnice:) Je úžasná:)♥ I make-up na dalších fotkách je skvělý, ty její oči:) Více se mi líbí poslední tři fotky, kde má matnou rtěnku a ne lesk. Je tu opravdu krásná:)♥


Jason Kim | Madame Figaro

17. března 2017 v 15:57 | Toxique
Dnes mám pro vás naprosto boží novinku a tou je další nový photoshoot!♥ Jess s fotografem Jasonem Kimem nafotila nové fotky pro březnové vydání francouzského časopisu Madame Figaro:) A můžu říct, že jsem se do těch fotek zamilovala. Ty první tři černobílé jsou úplně kouzelné, Jess vypadá pořád tak mladě, přirozeně a krásně!♥♥ Pak se mi hrozně líbí outfity, které má na dalších fotkách, hlavně jeanové bundy a košile a pak modrobílá košile s koženou bundou. Jeanové košile teď fakt frčí, jsou jich plné obchody a už i já jsem si jednu koupila:D Pak je úplně boží další fotka, kde Jess v hnědém kabátě sedí na zemi, dokonalá!♥♥ Prostě úžasná Jessica:)♥ Které fotky se vám líbí nejvíce?:)


Adam Frazino | Harper´s Bazaar

6. března 2017 v 18:00 | Toxique
Po candids fotkách z Londýna, fotek z akce Vanity Fair tu máme i zbrusu nový photoshoot. Jessica nafotila s Adamem Frazinem photoshoot pro Harper´s Bazaar, na poslední fotce je i titulka. Fotky jsou černobílé a jsou krásné:) Jsou takové elegantní, líbí se mi hlavně poslední dvě černobílé fotky a pak ta titulka!:)


 
 

Reklama