Video

Jessica Alba on building a company with a mission

27. ledna 2018 v 16:37 | Toxique
Firma Honest slavila 6 let od svého vzniku a tady je jedno krátké, krásné video:)


Good Housekeeping | Behind the Scenes

16. ledna 2018 v 9:33 | Toxique
Před pár dny jsem sem dávala photoshoot a scany z časopisu Good Housekeeping a našla jsem také Behind the Scenes video z focení photoshootu:) Můžete tam vidět více fotek, než zveřejnili, doplněné Jessičiným komentářem. Nevím jak vám, ale mě se Jessica hrozně hezky poslouchá:D♥ Má tak příjemný hlas. Jess ve videu říká, proč se rozhodla vytvořit vlastní značku produktů, o co se snaží, co ji inspiruje a co jí dělá radost:)


Rachael Ray Show | Video

3. prosince 2017 v 11:34 | Toxique
Tyhle zlatý videa mám v rozepsaných už nějakou dobu a už je chci zveřejnit. Jessica byla v listopadu v Rachael Ray Show, přidávala jsem fotky. První video je super a vtipné:D Baví se samozřejmě o miminku a Jess říká, že jsou všichni rádi, že to bude kluk. Haven se prý bála toho, že bude "prostřední" dítě, ale teď bude malá sestra a zároveň velká sestra, tak že je ráda:D A prý nebude muset soupeřit s další sestrou:D Pak si Jess dělá srandu, že holčičky jsou takové, že milují svoje tatínky a mámu berou prostě jen jako mámu, jako samozřejmost, tak že chce někoho, kdo ji bude milovat víc:D :D Video je krátké ale určitě se zasmějte:D Stačí kliknout na obrázek.

Druhé video je takové překvapení od Jess. Rachael Ray jedné těhotné dámě poslala poradkyni se staráním se o domácnost a o miminko a ta neví, že to bude Jessica. Tak natočili, jak tam přišla, překvapila jí a ukázala nějaké svoje výrobky od Honest, jak je používat a dala jí nějaké tipy, jelikož paní čeká první dítě a Jess už třetí. No a nakonec jí také spoustu věcí darovala, mimojiné třeba zásobu plínek na celý jeden rok:) Je to od Jess fakt super:)

Video: Jessica Alba Jokes about the reason she hoped for a Son

Jessica with daughters for The Honest Company

9. listopadu 2017 v 9:00 | Toxique
Tohle video je zlatý!:) Musela jsem je sem dát, jak jsem na ně narazila. Jessica teda natáčí spoustu skvělých videí na tento způsob, pro Honest Company, pro Honest Beauty a teď má svoji sérii videí Health Hacks. Ty můžete vídat na jejím instagramu, nemám čas je sem dávat, spolu s ostatními novinkami a stejně asi jediný, kdo se na ty videa tady dívá je LittleStar:D Ale co už. Z tohoto videa ale sálá krásná rodinná atmosféra, Jess tu natáčela s dcerami u sebe doma, jsou tam krásné záběry, třeba jak jí Haven objímá bříško.♥♥ Můžete tu vidět, jak se Jess připravuje na miminko:)


The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

2. listopadu 2017 v 13:12 | Toxique
Jessica byla znovu u Jimmyho Fallona, po třech měsících, což jsem moc ráda!:) Jak jste asi zaregistrovali, tak právě tady poprvé prozradila pohlaví miminka:) Při minulé návštěvě se s Jimmym bavili hlavně o jménu pro miminko a tady se o tom taky chvilku baví. Jess říká, že má chutě a Jimmy jí dává ochutnat svoji zmrzlinu:D Taky se baví o Honest nebo o Cashově značce. Ve druhém videu hrají hru Catchphrase, která je super a taky se u toho zasmějete:D Hrají 2:2 a J.B. na začátku říká, že je to nefér, že je to 3:2:D


Jessica Alba plays Never have I ever

23. října 2017 v 21:19 | Toxique
Jessica už se vrátila domů, ale prý jen na víkend. Včera si užili rodinný den, na instagram psala, že byli s holkama opět na fotbale a pak zašli na známé Pumpkin Patch v LA. Fotky nejsou, což je škoda, na fotky s dýněma se těším každý rok, ale to nevadí, aspoň si užili klid a brzy budou fotky jiné. Říkala jsem si, že je teď čas na nějaké video, která sem v takových případech dávám. Jessica je totiž ve videích ještě zlatější, než na fotkách:) Našla jsem toto video, které je starší, z března tohoto roku, ale to není zas tak moc:) Jess hraje hru Never have I ever a je ve videu super a je vtipná:D Taková videa jsou fajn:)


Live with Kelly and Ryan

27. září 2017 v 17:23 | Toxique
Dnes mám pro vás slíbené video s rozhovorem Live with Kelly and Ryan, je to celý rozhovor:) Chtěla jsem se k němu trošku rozepsat, ale nemám moc čas, nicméně koukněte, je super:) Nejdřív se baví o těhotenství, pak Jess vypráví jak se na Hawaii potkali s Billenm Clintonem a Piercem Brosnanem a jak je pozvali na večeři a pak vypráví o setkání s policistou, který ji má vytetovanou na ruce. U videa se určitě zasmějete:D :)


Internet Pop Quiz: Jessica Alba

27. srpna 2017 v 18:00 | Toxique
Dnes mám pro vás jedno skvělé video, které je ještě z Jimmyho Fallona:) Je to Internet Pop Quiz, kde Jessica odpovídá na otázky typu co posledního si naposledy objednala online, koho má nejraději z lidí, které sleduje na instagramu, ať ukáže náhodnou fotku ze svého mobilu a podobně. Video je super, Jessica je tam zlatá a dokonalá:D


The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

6. srpna 2017 v 11:14 | Toxique
Jessica byla v pátek hostem u Jimmyho Fallona a já tu mám pro vás videa! Fotky přidám později, až se k nim dopracuju, ale tuhle novinku jsem musela přidat co nejdřív:) Určitě doporučuji to první video, kde probírají jak jinak než to, že je Jessica těhotná a probírají jména pro miminko :D Jess na začátku říká, že už jsou holky tak velké, že už si nepamatuje to přebalování, vstávání a podobně, takže možná proto si dovolila otěhotnět :D A taky proto se na to všechno zase hrozně těší :D Pak řeší jména, Jessica prozradila, že i třetí dítě bude mít jméno na H, bude to krátké jméno a bude opět znamenat i věc. Prý mají rádi neobvyklá jména, ale zas ne úplně zvláštní. Jimmy jí pak navrhuje jména a u toho jsem se dost nasmála :D A ve druhém videu rozebírají show Planet of the Apps, kde je Jess právě porotcem, tak i z toho si dělají srandu :D


Jessica Alba’s 6 Favorite Makeup Hacks

24. června 2017 v 6:00 | Toxique
Co Jessica založila Honest Beauty, hodně se zabývá líčením, navrhuje nové věci a natáčí i nějaké tutorialy. V tomhle videu představuje svých šest tipů, které obzvláštní běžné líčení:)


Elle Australia | Behind the Scenes

23. května 2017 v 9:00 | Toxique
Dnes mám pro vás krásné video z focení photoshootu pro australskou Elle:) Photoshoot byl úžasný a stejně tak je i video:) Není tam rozhovor, jsou tam jen záběry s hudbou na pózující Jess, na místa, kde fotili, zabírají různé detaily a tak. Video je hrozně hezké a Jessica fakt krásná:) Vide spustíte kliknutím na obrázek.


Honest Beauty Mother’s Day competition - Daughters as make-up artists

14. května 2017 v 13:44 | Toxique
Dnes je Den matek a já tu pro vás mám jedno super video od Honest Beauty:D Jessica spolu s kamarádkou uspořádala Mother's Day competition, kdy ze svých dcer udělaly make-up artists a pověřily je, aby je nalíčily:D Video je docela dlouhé, protože je celkem chaotické, ale je tam spousta vtipných momentů! Třeba část 4:16 ("look at me!!!") a jak se Jess směje :D :D To je boží. Nebo jak Haven křičí "thank you byeeee" na konci :D :D Jessica to docela vychytala, protože ji holky nalíčily fakt pěkně, její kamarádka to měla s mladšími dětmi náročnější a byla spíš popatlaná, ale užívali si to všichni, což je hlavní a je to fakt vtipné:D Video spustíte kliknutím na obrázek a musíte být na fb, protože tam se živě vysílalo.


Jimmy Kimmel Live | 7.3.2017 | Video

14. března 2017 v 10:00 | Toxique
Videa ze show Jimmy Kimmel Live:) Jessica je tam vážně nádherná, má úžasný make-up, vlasy, taky náušnice a je vážně zlatá:) V prvním videu dost vtipně vypráví o setkání s policistou, který ji měl vytetovanou na ruce, pokud si vzpomínáte na tuto fotku:D Když k nim šel, tak byli nervózní, protože byli trochu opilí a on že jí jde ukázat, že ji má vytetovanou :D Ve druhm videu se baví o spolupráci s Will.i.amem, který skládal Jessičině firmě Honest hudbu k reklamám, což je fakt cool, mimochodem, chybí mi Black Eyed Peas! Ve třetím videu se jí Jimmy ptá, jestli měla vůbec někdy normální práci, když od mala hrála ve filmech, tak vypráví, že jo a jakou. Jinak každou chvíli, ostatně jako skoro všichni u kterých je Jess hostem v show, naráží na to, jak musí být jako majitelka Honest hrozně bohatá a ptá se jí, jestli nechce být prezidentkou:D Jess vždycky vypadá tak nesměle a nechce se jí o tom moc mluvit:D

Kdyby videa na blogu nefungovala, tak zde jsou odkazy (1., 2., 3.).


Vestiaire Collective x Jessica Alba for Baby2Baby

15. prosince 2016 v 12:02 | Toxique
Když nejsou nové fotky, přidávám tohle hezké video, kdyby se chtěl někdo podívat. Jessica nedávno dražila svoje oblečení, výtěžek věnovala organizaci Baby2Baby a tento rozhovor vznikl právě k této příležitosti. Rozhovor s Jessicou dělají její stylystky. Jess na začátku mluví o Baby2Baby, čím se zabývá, říká, že to byla první organizace, se kterou se spojila, když založila firmu. Pak odpovídá na otázky týkající se jejího stylu, šatníku, oblíbených návrhářů nebo osobností. A taky krátce prochází věci, které prodávala, takže na něco se můžete lépe podívat:) Jinak Jess tu byla krásná, moc se mi líbí ten outfit, jeany a svetr a má krásné vlasy a make-up. A i to prostředí, kde se nachází, je úžasné, tady právě fotila i ty fotky.


November 30 | The Late Show with James Corden

7. prosince 2016 v 13:45 | Toxique
Jessica byla společně s Kate Marou hostem v The Late Late Show with James Corden. V prvních dvou videích se můžete podívat na kousky rozhovoru, Jessica tu vypadala jako obvykle naprosto krásně:) Outfit je bezva a líbí se mi moc její make-up, boty a má úplně dokonalé bohaté vlasy. Ve třetím videu je jako obvykle hra, kdy si vždy jeden člověk stoupne za sklo a oni na něj kanonem střílí ovoce, které se rozprskne. Mám takový pocit, že jim začínají docházet nápady na ty hry, protože tohle mi už přijde trochu hloupé:D Nicméně Jessica tu byla moc zlatá..:) :D


 
 

Reklama